Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2017
P W Ś C P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Kontakt24

wyświetleń: 28463komentarzy: 11

Wisła: śmierć gimnazjalisty

11-02-2017 11:05

Nieznane są przyczyny śmierci młodego chłopaka, mieszkańca Wisły. Wczoraj (10 lutego) nieprzytomnego znaleziono na chodniku. Po kilkudziesięciu minutach reanimacji - zmarł.
Reanimacja 13-latka z Wisły nie przyniosła skutku. fot arc ox.pl Reanimacja 13-latka z Wisły nie przyniosła skutku. fot arc ox.pl

W piątkowe popołudnie turyści przechodzący Bulwarem Braci Cienciałów nad Wisłą w Wiśle zauważyli na chodniku leżącego młodego człowieka. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Jak relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – osoby które znalazły chłopaka udzieliły mu pierwszej pomocy, kiedy na miejscu zjawiła się ekipa pogotowia ratunkowego, kontynuowano reanimację. Nastolatek niestety nie odzyskał świadomości i zmarł w karetce. Czekamy na wyniki sekcji zwłok zlecono również badania toksykologiczne. Według wstępnych informacji, które udało się pozyskać, 13-latek nie chorował.

Policja bada przyczyny zdarzenia, wstępnie wykluczono udział osób trzecich, oględziny przy udziale prokuratora, nie wykazały obrażeń u nastolatka.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 11-02-2017 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Herr Flick
11-02-2017 12:51
Herr Flick
Istny pomór w Wiśle
seba73
11-02-2017 13:46
seba73
Herr Flick- Debilu pierd......y gdy by tobie dziecko zmarło to byś nie pisał głupich postów,ale ty pewnie nie masz JAJ i niemasz dzieci.Stwierdzam potym co piszesz.
Herr Flick
11-02-2017 18:34
Herr Flick
Uwielbiam taki wysoki poziom dyskusji, Seba- respect
Bubaszak
11-02-2017 22:23
Bubaszak
Składam wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny chłopca który zmarł.Ten rok jest i będzie bardzo dziwny jeżeli chodzi o umieranie młodych ludzi w Wiśle.Zawsze tak jest że jeżeli w jakiejś miejscowości,przez długi czas jest spokój to potem następuje kilka śmierci na raz ????
Przepierón
11-02-2017 22:37
Przepierón
I tu ma Herr Flick w obydwu komentarzach racje, ale nie pisz nigdy pierwszego komentarza bo Cie zaraz wszy oblezą.
krokusik
12-02-2017 00:12
krokusik
Komentujących na tym portalu można podzielić na trzy grupy:
1- Ludzi na nie.
2- Ludzi na tak.
3- komentujących komentarze (czyt:TROLLI). I tych jest najwięcej. Dziwne, że administracja nie usuwa komentarzy takich trolli od razu. Trolle czas start na komentarze :)
Herr Flick
12-02-2017 00:33
Herr Flick
To kiery je tyn TROLL? Jo?
redbull
12-02-2017 08:55
redbull
Poczytołech ty kómyntarze i tyn cały krokusik mi tu yno zalatuja TROLLE.
Bubaszak
12-02-2017 18:51
Bubaszak
Więcej szacunku w obliczu śmierci panowie!Wasze idiotyczne pyskówki sprawiają że my górole stela wychodzimy na nienawistnych buraków którzy nie potrafią nawet uszanować śmierci jednego z nas.
jostarzik
13-02-2017 00:49
jostarzik
Co do meritum sprawy...bardzo smutne wydarzenie.
A' propos wypowiedzi - przegrywają tutaj Ci, którzy chociaż mieliby sporo do powiedzenia, nie potrafią się dobrze "wysłowić". Ci bardziej elokwentni... i się rozumie - intelig (ę) tniejsi mają z reguły większą siłę przebicia. :)
Przepieron
19-02-2017 14:42
Przepieron
Herr Flick\Przepierón i znowu jest wspaniała dwójka mega zajebistych hejterów czekam na kom wyładujcie złość i porażkę życiową na tym portalu szkoda ze admin na ox nie istnieje bo dawno powinien was wyj...ć czyli zrobić to co lubicie najbardziej . :P pozdro słodziaki
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Długoterminowy wynajem samochodów - to się opłaca!

23-06-2017 10:40

Komfortowe podróżowanie przy zachowaniu bardzo niskich kosztów  - brzmi jak bajka ale  bajką nie jest. Car4Vip to warszawska wypożyczalnia samochodów, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Niebywale atrakcyjna i uszyta na miarę usługa wynajmu długoterminowego jest niekwestionowanym wyróżnikiem i atutem wypożyczalni.

wyświetleń: 8komentarzy: 0

Przebudowa mostu na Łyska w Cieszynie

23-06-2017 09:25

Powiat Cieszyński rozpoczął  realizację zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 2608 S w ramach zadania „Przebudowa mostu nad ciekiem Młynówka w ciągu drogi powiatowej 2608 S – Al. Jana Łyska w Cieszynie w rejonie skrzyżowania z ul. Bolko Kantora”.

wyświetleń: 386komentarzy: 0

Toyota RAV4 Hybrid Selection-UWAGA ZMIANA ADRESU SALONU!!

23-06-2017 07:30

Toyota RAV4 jest prekursorem segmentu SUV – samochodów terenowych z nadwoziem samonośnym. Wersja hybrydowa to nowa propozycja w gamie napędów rodzinnego SUV-a. RAV4 Hybrid zadebiutował w kwietniu 2016 roku jako najmocniejsza wersja w historii tego modelu – auto o mocy 197 KM przyspiesza do 100 km/h w 8,3 s.

wyświetleń: 131komentarzy: 0

Wielki sukces goleszowskich szachistów

23-06-2017 06:00

W dniach 17-21 w Imielinie odbyły się Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych. Świetny start odnotowali ze Stowarzyszenia Szachowego „Olimpia” Goleszów.

wyświetleń: 229komentarzy: 0

Znamy wyniki konkursu ''Śląska Rzecz''

22-06-2017 21:05

Wczoraj (21.06) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się uroczystość wręczenia nagród 12. edycji konkursu „Śląska Rzecz”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej, którą można podziwiać do końca lipca.

wyświetleń: 1285komentarzy: 1

Artystyczny festiwal w Strumieniu już od piątku!

22-06-2017 20:00

Już od piątku w Strumieniu zagości pełna kultura.  Stowarzyszenie Form Artystycznych po raz siódmy zaprasza na Strumieński Festiwal Artystyczny. Będzie się działo!

wyświetleń: 255komentarzy: 0

Po ile bilety na Puchar Świata?

22-06-2017 18:00

Na trzy tygodnie przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na pierwszą w historii Polski inaugurację Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018 w Wiśle organizatorzy zawodów przedstawili ceny wejściówek na to wydarzenie.

wyświetleń: 993komentarzy: 2

Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej

22-06-2017 16:15

Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie wspólnie z Obchodní akademie z Czeskiego Cieszyna realizuje od początku 2017r. mikroprojekt pt.: "Aktywny absolwent nowoczesnej szkoły zawodowej", który został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

wyświetleń: 531komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

22-06-2017 14:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1336komentarzy: 1

Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy

22-06-2017 13:00

„Żywobyci przi granicy. Babski godki z obu strón Olzy” to film o codziennym życiu na podzielonym granicą Śląsku Cieszyńskim. Bohaterkami dokumentu, nakręconego przez kobiety: dr hab. Grażynę Kubicę-Heller i Alinę Doboszewską są cieszyńskie kobiety. Z Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Jaworzinki, Mostów koło Jabłonkowa, Nydku, Wyndryni, Hawierzowa, Czeskigo Cieszyna. Opowiadają one o historii regionu z perspektywy codziennego życia i jego problemów.