Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28702komentarzy: 11

Wisła: śmierć gimnazjalisty

11-02-2017 11:05

Nieznane są przyczyny śmierci młodego chłopaka, mieszkańca Wisły. Wczoraj (10 lutego) nieprzytomnego znaleziono na chodniku. Po kilkudziesięciu minutach reanimacji - zmarł.
Reanimacja 13-latka z Wisły nie przyniosła skutku. fot arc ox.pl Reanimacja 13-latka z Wisły nie przyniosła skutku. fot arc ox.pl

W piątkowe popołudnie turyści przechodzący Bulwarem Braci Cienciałów nad Wisłą w Wiśle zauważyli na chodniku leżącego młodego człowieka. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Jak relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – osoby które znalazły chłopaka udzieliły mu pierwszej pomocy, kiedy na miejscu zjawiła się ekipa pogotowia ratunkowego, kontynuowano reanimację. Nastolatek niestety nie odzyskał świadomości i zmarł w karetce. Czekamy na wyniki sekcji zwłok zlecono również badania toksykologiczne. Według wstępnych informacji, które udało się pozyskać, 13-latek nie chorował.

Policja bada przyczyny zdarzenia, wstępnie wykluczono udział osób trzecich, oględziny przy udziale prokuratora, nie wykazały obrażeń u nastolatka.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB 11-02-2017 11:05
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (11)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Herr Flick
11-02-2017 12:51
Herr Flick
Istny pomór w Wiśle
seba73
11-02-2017 13:46
seba73
Herr Flick- Debilu pierd......y gdy by tobie dziecko zmarło to byś nie pisał głupich postów,ale ty pewnie nie masz JAJ i niemasz dzieci.Stwierdzam potym co piszesz.
Herr Flick
11-02-2017 18:34
Herr Flick
Uwielbiam taki wysoki poziom dyskusji, Seba- respect
Bubaszak
11-02-2017 22:23
Bubaszak
Składam wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny chłopca który zmarł.Ten rok jest i będzie bardzo dziwny jeżeli chodzi o umieranie młodych ludzi w Wiśle.Zawsze tak jest że jeżeli w jakiejś miejscowości,przez długi czas jest spokój to potem następuje kilka śmierci na raz ????
Przepierón
11-02-2017 22:37
Przepierón
I tu ma Herr Flick w obydwu komentarzach racje, ale nie pisz nigdy pierwszego komentarza bo Cie zaraz wszy oblezą.
krokusik
12-02-2017 00:12
krokusik
Komentujących na tym portalu można podzielić na trzy grupy:
1- Ludzi na nie.
2- Ludzi na tak.
3- komentujących komentarze (czyt:TROLLI). I tych jest najwięcej. Dziwne, że administracja nie usuwa komentarzy takich trolli od razu. Trolle czas start na komentarze :)
Herr Flick
12-02-2017 00:33
Herr Flick
To kiery je tyn TROLL? Jo?
redbull
12-02-2017 08:55
redbull
Poczytołech ty kómyntarze i tyn cały krokusik mi tu yno zalatuja TROLLE.
Bubaszak
12-02-2017 18:51
Bubaszak
Więcej szacunku w obliczu śmierci panowie!Wasze idiotyczne pyskówki sprawiają że my górole stela wychodzimy na nienawistnych buraków którzy nie potrafią nawet uszanować śmierci jednego z nas.
jostarzik
13-02-2017 00:49
jostarzik
Co do meritum sprawy...bardzo smutne wydarzenie.
A' propos wypowiedzi - przegrywają tutaj Ci, którzy chociaż mieliby sporo do powiedzenia, nie potrafią się dobrze "wysłowić". Ci bardziej elokwentni... i się rozumie - intelig (ę) tniejsi mają z reguły większą siłę przebicia. :)
Przepieron
19-02-2017 14:42
Przepieron
Herr Flick\Przepierón i znowu jest wspaniała dwójka mega zajebistych hejterów czekam na kom wyładujcie złość i porażkę życiową na tym portalu szkoda ze admin na ox nie istnieje bo dawno powinien was wyj...ć czyli zrobić to co lubicie najbardziej . :P pozdro słodziaki
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Dariusz Itner

16-08-2017 19:15

Czy Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej? Czy Facebook blokuje treści patriotyczne? Na te i inne pytania odpowiedział Gość ox. pl - Dariusz Itner, który przedstawił również swój pogląd na reformę szkolnictwa. Jacek Porzycki zapytał też o kwestię manipulacji w sferze publicznej i o wartości, które są ważne dla Gościa.

wyświetleń: 1665komentarzy: 0

Wybudują, ale drożej

16-08-2017 17:20

O blisko 200 tysięcy zł więcej niż zakładano za demontaż starego i budowę nowego zadaszenia trybuny przy stadionie RKS Cukrownik będzie musiała wydać gmina Chybie. Pieniędzy musiano szukać w budżecie. Mimo znacznie droższej inwestycji, prace niebawem ruszą.

wyświetleń: 939komentarzy: 0

26 nowych miejsc do parkowania pojawiło się w Strumieniu

16-08-2017 16:00

To dobra wiadomość dla posiadaczy czterech kółek i nie tylko - w Strumieniu pojawiły się nowe miejsca do parkowania.

wyświetleń: 1022komentarzy: 0

Wielki sprawdzian z języka polskiego w Cieszynie

16-08-2017 14:30

Z ortografią, czy też interpunkcją mogą mieć problemy nawet rdzenni mieszkańcy Polski, w związku z czym możemy sobie wyobrazić, jakie jest to wyzwanie dla obcokrajowców. Na szczęście wiele osób nie boi się wyzwań, w związku z czym starają się poznać obce języki nie tylko w stopniu komunikatywnym, ale również wszystkie jego niuanse. Z tego właśnie względu każdego roku w Cieszynie organizowana jest Letnia Szkoła Języka, Literatury i Kultury Polskiej. Nie inaczej było w tym roku...

wyświetleń: 414komentarzy: 0

Długi weekend w statystyce

16-08-2017 14:29

O 22.00 zakończyła się wczoraj (15.08.2017) prowadzona na terenie naszego województwa akcja ''Bezpieczny Weekend''. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało ponad 6 tysięcy śląskich policjantów.

wyświetleń: 1315komentarzy: 0

Armata wystrzeliła

16-08-2017 12:45

Kilka dni temu na naszym portalu pojawiła się informacja o replice armaty z przełomu XVII i XVIII wieku, która stanęła na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym. Armata pojawiła się w filmach "Pan Tadeusz" oraz "Ogniem i mieczem", w związku z czym spokojnie możemy uznać ją, za lokalną sławę. Ponieważ 15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego, władze Cieszyna postanowiły uczcić to wydarzenie wystrzałem ze wspomnianej armaty.

wyświetleń: 1259komentarzy: 1

W Cieszynie zrobisz przegląd auta za darmo

16-08-2017 11:00

Jesienny przegląd auta jeszcze przed Tobą? W Cieszynie będziesz mogła/mógł zrobić go bezpłatnie. Gdzie?

wyświetleń: 2085komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/590/2017

16-08-2017 09:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4407komentarzy: 0

WYPRAWKA SZKOLNA Z STX HURT-DETAL

16-08-2017 07:30

Sezon wakacyjny w pełni, nadmorskie kurorty pękają w szwach, szlaki górskie oblegają turyści, a ruch na drogach nie maleje. Jednakże już na horyzoncie czasu pojawia się coraz to wyraźniejsza wizja nowego roku szkolnego. Koniec wakacyjnego odpoczynku i urlopowych wyjazdów niestety zakończy się, a dotychczas opustoszałe szkolne korytarze i ławki znów zaroją się od uczniów.

wyświetleń: 1008komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Doda

15-08-2017 20:00

O Dorocie Rabczewskiej napisano i powiedziano już bardzo dużo. Skandalistka? Słuch absolutny? Królowa autokreacji? Na pewno piosenkarka nie stoi w miejscu i dojrzewa na oczach mediów i fanów. Jacek Porzycki zapytał artystkę, czy często czuje się "okazem w szkle" i jak wysoki był "podatek od miłości"? Nie zabrakło również pytań o styl życia, kontrowersje i ... patriotyzm.