Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Śmieci na kartę

W Zebrzydowicach by wjechać do punktu selektywnej zbiórki odpadów od marca będzie potrzebna specjalna karta uprawniająca do wjazdu na jej teren.

Jak informuje zebrzydowicki urząd od przyszłego miesiąca (marzec 2017)  wjazd na GPSZOK w Zebrzydowicach ul. Dworcowa 14 będzie możliwy tylko za okazaniem KARTY GPSZOK, która uprawnia właściciela nieruchomości zamieszkałej położonej na terenie Gminy Zebrzydowice, gdzie została złożona deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, do przekazania odpadów zgodnie z „Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Zebrzydowice”.

Aby otrzymać kartę nie trzeba nigdzie się zgłaszać, zostanie ona dostarczona do właściciela nieruchomości przy nakazach płatniczych i będzie obowiązywać od 3 marca 2017r. do 28 lutego 2018r.

Od 1 stycznia 2017r. opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w gminie Zebrzydowice wynoszą 9,00 zł miesięcznie w przypadku odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny oraz 18,00 zł miesięcznie w przypadku odpadów zbieranych i odbieranych w sposób zmieszany.
 

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-02-11 22:44:09
Przepierón: Uważajcie żebyś cie jeszcze na wysypisku nie dostali karty PayBack i musieli punkty w ropuszce albo w meku na cukier wymienić.
2017-02-12 00:14:10
krokusik: Zebrzydowice powiadacie? No to uwaga, żeby dach z tej waszej wiaty nie spadł.
2017-02-12 14:35:16
markuez: Bardzo dobry pomysl..bo w cieszynie juz jaja ze smieciami byly!dziwne ze w ustroniu taki spokoj bo tam juz dawno powinny odpowiednie sluzby interweniowac...!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją