Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pchli Targ  to drugie życie przedmiotów i Integracja Społeczności

Po raz kolejny 27 kwietnia 2024 roku Amfiteatr w Zebrzydowicach zamieni się w tętniące życiem centrum wymiany i integracji społecznej. Pchli Targ nad Młyńszczokiem, to nie tylko okazja do znalezienia niezwykłych skarbów, ale także platforma do budowania relacji między mieszkańcami.

Organizowany przez GOK Zebrzydowice, Pchli Targ w Zebrzydowicach promuje ideę zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnej konsumpcji.  - To wydarzenie, które pokazuje, że przedmioty mają swoją wartość i historię, nawet jeśli już nie znajdują zastosowania w naszych domach -  informują organizatorzy - Chcemy, aby nasze rzeczy służyły jak najdłużej i nie przyczyniały się do zwiększania gór odpadów.”

Targ jest otwarty dla każdego – zarówno dla tych, którzy chcą sprzedać, jak i dla tych, którzy szukają okazji. Od ubrań po książki, zabawki, a nawet sprzęt elektroniczny – każdy przedmiot ma szansę na nowe życie w nowym domu. - To także świetna okazja, aby lepiej poznać swoich sąsiadów i spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się wspólnymi rozmowami.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 kwietnia w godz. 9:00-13:00

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: