Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Świetny prognostyk przed sezonem”

Pod koniec tygodnia rozpoczną się tegoroczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Sprawdzian przed inauguracyjnym Rajdem Świdnickim mają za sobą Jarosław i Marcin Szejowie, którzy wzięli udział w pierwszej rundzie 8. Tarmac Masters.

Bracia z Ustronia przesiedli się do nowego auta – Skody Fabii Rally2 evo – którym będą startowali w pełnym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jarosław i Marcin Szejowie mają za sobą sprawdzian podczas 8. Tarmac Masters, przystępując do I rundy cyklu rajdów okręgowych. Załoga GK Forge LOTTO Rally Team wygrała cztery odcinki specjalne spośród siedmiu i w końcowej klasyfikacji generalnej zajęła 2. miejsce.  

- Tech-Mol Rally traktowaliśmy oczywiście w formie treningu, natomiast zawsze dobrze jest porównać czasy z rywalami i trochę się pościgać. To szczególnie istotne, że nasi rywale z mistrzostw Polski bardzo dobrze znają swoje samochody, a my tak naprawdę dopiero uczymy się naszej Skody. Wygrane odcinki specjalne i 2. miejsce w rajdzie z tak niewielką stratą do zwycięzców uważam za bardzo dobry wynik – podsumował Jarosław Szeja.

- To wlewa w nasze serca jeszcze więcej optymizmu i zagrzewa do jeszcze cięższej pracy. W tym samochodzie drzemie ogromny potencjał, a my postaramy się go odblokować. Do zobaczenia w Świdnicy! – dodał kierowca załogi GK Forge LOTTO Rally Team.

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: