Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1874komentarzy: 5

Z ''fajką'' w Parku Pokoju

30-01-2018 15:14

Że palenie szkodzi, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Oprócz tego paląc w strefach gdzie obowiązuje zakaz palenia, narażamy się na konsekwencje, szczególnie wtedy, kiedy jest się osobą niepełnoletnią.
Palenie szkodzi. Fot; Pixabay.com Palenie szkodzi. Fot; Pixabay.com

Straż Miejska poinformowała, że  18.01.2018r patrole Straży Miejskiej ujawniły na ulicy Kochanowskiego oraz w wyznaczonej strefie wolnej od dymu tytoniowego, znajdującej się na terenie Parku Pokoju w Cieszynie, nieletnich którzy palili papierosy.

Wszyscy przyłapani na „dymku” okazali się  uczniami cieszyńskich szkół. Ze swojego postepowania muszą się tłumaczyć przed wychowawcą klasy i dyrektorem szkoły. O zdarzeniu zostaną również poinformowani rodzice…

(red/SM Cieszyn)

źródło: ox.pl
dodał: CR 30-01-2018 15:14
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Migacz
30-01-2018 15:24
Migacz
Takie porywające w treści informacje straży miejskiej brzmią, jak błaganie : " Dlaczego nas nie likwidujecie, zapomnieliście ??!!!???!!! "
krzysztof.mm
30-01-2018 20:15
krzysztof.mm
kompromitacja SM
alouette
31-01-2018 08:37
alouette
Dlaczego kompromitacja? Te dzieci łamały zakaz palenia w miejscach publicznych. Chyba od pilnowania porządku straż jest, prawda?
krzysztof.mm
31-01-2018 14:12
krzysztof.mm
alouette
jeżeli według ciebie pilnowanie porządku ma polegać na łapaniu nastolatków z papierosami, i na to miasto wydaje ciężkie miliony co roku - to ok, twoje prawo mieć takie obozowe poglądy
dla mnie to jest ewidentny przykład absurdalnego marnotrawienia publicznego grosza
a już kompletną głupotą ze strony SM jest publiczne chwalenie się takimi 'osiągnięciami'
skuter66
02-02-2018 19:14
skuter66
Krzysztof, zapal sobie a nie wypisuj tych głupot.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 37komentarzy: 0

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.

wyświetleń: 141komentarzy: 0

Ogrodzona: szkoła pięknieje

23-02-2018 13:00

Końcem ubiegłego roku w Szkole Podstawowej w Ogrodzonej  rozpoczęto prace remontowe mające na celu przebudowę części mieszkalnej budynku na salę szkolną oraz toalety.

wyświetleń: 289komentarzy: 0

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 682komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 1129komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.

wyświetleń: 3790komentarzy: 2

Wisła mówi nie banerom reklamowym

23-02-2018 07:30

Gdy tylko przekroczy się granice miasta Wisła, można zobaczyć rzeszę dużych banerów reklamowych, które bogato „zdobią” teren praktycznie całego miasta. Ostatnio władze Wisły postanowiły wypowiedzieć wojnę wszechobecnym reklamom, które ich daniem zasłaniają turystom piękne widoki i szpecą całe miasto.

wyświetleń: 589komentarzy: 2

Wideoflesz: Spotkanie prezydenta z harcerzami w Wiśle

22-02-2018 22:45

W czwartek  22 lutego 2018 r.  o godz. 17:00 w Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzieli udział w spotkaniu z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

wyświetleń: 1768komentarzy: 1

Polski debel przegrał już w I rundzie

22-02-2018 22:00

We włoskim Bergamo rozgrywany jest halowy turniej ATP Challenger. Udział w nim wzięli również polscy tenisiści, którzy zgłosili się do gry podwójnej - Grzegorz Panfil (UKS Beskidy Ustroń) oraz Tomasz Bednarek.

wyświetleń: 207komentarzy: 0

Przekazując 1 % podatku - pomagasz!

22-02-2018 20:30

Wypełniając roczną deklarację dla fiskusa, nie zapomnij o możliwości przekazania 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Możemy sami zdecydować na co konkretnie pójdzie 1 % naszego podatku.