Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 923komentarzy: 0

Kryształy PR - wyróżnienie dla Wisły!

11-10-2017 07:30

Już wiemy, które samorządy i instytucje w Polsce mogą pochwalić się najlepszą promocją. W Krakowie rozdano Kryształy PR-u - nagrody za najlepsze kampanie promocyjne w samorządzie i administracji państwowej. Do konkursu nadesłano około 200 zgłoszeń. Na wyróżnienie zasłużyła Gmina Wisła.

Organizowany od sześciu lat konkurs „Kryształy PR-u” skierowany jest do jednostek Samorządów Terytorialnych oraz Administracji Państwowej a także spółek samorządowych. Celem tego Konkursu jest wyróżnienie najlepszych kampanii promocyjnych. W tym roku po raz pierwszy zgłoszenie do ogólnopolskiego konkursu przesłała również Gmina Wisła. Pierwszy raz na konkursie i od razu sukces: Gmina Wisła została wyróżniona w kategorii nr 4: Najlepsza kreatywna kampania promocyjna. Wyróżnienie w imieniu burmistrza Wisły Tomasza Bujoka odebrała kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Ewa Zarychta. Rozdanie nagród miało miejsce w zabytkowym Zakładzie Uzdatniania Wody na Bielanach w Krakowie. Gala Kryształy PR-u odbyła się w ramach XIV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która organizowana jest przez Grupę PRC oraz Miasto Kraków.

Na ocenę Jury wpływ miała kreatywność w podejściu do podejmowania tematów, a także dbałość o całokształt. Organizatorzy konkursu podkreślali wysoki poziom nadesłanych prac, które z edycji na edycję stają się coraz lepsze. 

Kampanią zgłoszoną do konkursu przez Gminę Wisła była kampania 4Wisła.pl :

- 4Wisła.pl to coś więcej niż strona www, to inspirowanie Polaków do poznawania pięknej miejscowości, jaką jest Wisła bez względu na porę roku. Cztery pory roku w Wiśle, bo to im poświęcona jest strona www.4.wisla.pl, jak również cała kampania wyróżniona w konkursie Kryształy PR-u, są pełne atrakcyjnych miejsc i wydarzeń. Do Wisły warto przyjechać latem, kiedy organizowany jest Tydzień Kultury Beskidzkiej i wiele innych wydarzeń, zimą – na narty, ale także jesienią i wiosną, by poznać ten piękny zakątek naszego kraju – tłumaczy Patryk Grzędziński, koordynator projektu z ramienia agencji Optimal IT. - Działania promocyjne kierowaliśmy przede wszystkich do mieszkańców większych miast w Polsce, do tych, którzy mieszkają w pobliżu najbardziej ruchliwych tras w kraju i mogą łatwo dojechać do Wisły czy to na urlop, czy nawet weekendowy wypad - dodaje koordynator. 

Wisła promuje się na wielu płaszczyznach medialnych. - W czasach, kiedy to media społecznościowe są jednym z najbardziej popularnych form przekazu informacji,  dzięki wykreowaniu kampanii takiej jak 4wisla.pl powstało narzędzie do tego, aby zaprezentować piękno krajobrazu i bogatą ofertę turystyczną Wisły. Cieszy mnie, że kampania doceniona została przez specjalistów. Z pewnością wysokie wyniki odsłon i tzw. klikalności stanowią sukces całego projektu.  Mamy również plany co do rozwoju i rozbudowy kampanii - komentuje kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Ewa Zarychta

Wyróżniona kampania obejmowała reklamy w wyszukiwarce i sieci reklamowej Google (w tym także na YouTube), reklamy na Gmailu i reklamy na portalu społecznościowym Facebook. Wykonaniem strony internetowej oraz prowadzeniem kampanii zajęła się Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT ze Skoczowa posiadająca status Partnera Google .

Nie widziałeś jeszcze wyróżnionej w konkursie strony internetowej? Koniecznie odwiedź: www.4.wisla.pl .


źródło: ox.pl
dodał: AGA 11-10-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość Ox.pl - dr Michael Morys -Twarowski

17-10-2017 19:00

Gość Ox.pl - dr Michael Morys-Twarowski, który twierdzi, że historia nie jest nudna. O wielkiej Polsce, zuchwałym Chrobrym i drużynach piłkarskich. Jacek Porzycki pyta również Gościa, dlaczego pewien ksiądz wyrwał jedną kartkę z ksiąg parafialnych oraz o syna Adolfa Hitlera. Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z autorem bestsellerowego "Polskiego Imperium" oraz najnowszej publikacji "Narodziny potęgi".

wyświetleń: 437komentarzy: 0

Co z Domem Ludowym w Pogwizdowie?

17-10-2017 17:00

Jest kompromis pomiędzy Macierzą Ziemi Cieszyńskiej, a przedstawicielami Urzędu Gminy Hażlach w sprawie Domu Ludowego w Pogwizdowie. Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz portal, Gmina chce przejąć budynek MZC za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest duże prawdopodobieństwo, że do transakcji kupna – sprzedaży dojdzie na początku przyszłego roku.

wyświetleń: 1599komentarzy: 0

Międzynarodowo przy pasiece

17-10-2017 15:55

W minioną sobotę, 14 października w Miasteczku Pszczelim w Dzięgielowie odbyło się spotkanie pszczelarzy z Polski, Czech i Słowacji. Miłośnicy pszczół podpisali też umowę o współpracy.

wyświetleń: 490komentarzy: 0

Tym, co zginęli w obozach...

17-10-2017 14:25

Zbliża się premiera czwartego tomu serii „Z dziejów gminy Chybie” – czwarta część nosi tytuł „Z dziejów gminy Chybie. Zginęli w niemieckich więzieniach i obozach zagłady.”

wyświetleń: 464komentarzy: 0

Sukces cieszyńskich szachistów

17-10-2017 14:20

Szymon Marczak w grupie chłopców do lat 16 otrzymał srebrny medal na Szachowych Mistrzostwach Śląska Juniorów, które odbyły się w dniach 14 i 15 października 2017 w Łaziskach Górnych.

wyświetleń: 363komentarzy: 0

Skoczów ośrodkiem akademickim

17-10-2017 13:05

W miniony piątek, 13 października w Skoczowie zabrzmiał hymn studencki ''Gaudeamus igitur...''. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 z udziałem władz Uczelni WSB, znamienitych gości i studentów odbyła się w Teatrze Elektrycznym w Skoczowie. ''To historyczny moment, Skoczów stał się ośrodkiem akademickim'' - tymi słowami JM Rektor Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, dr Andrzej Zduniak oficjalnie zainaugurował nowy rok akademicki.

wyświetleń: 1340komentarzy: 7

Tradycyjny chleb - warsztaty dotyczące wypieku chleba

17-10-2017 11:30

W poniedziałek, 16 października na terenie Osiedlowego Centrum Kultury i Rekreacji, działającego przy SM Cieszynianka odbyły się warsztaty dla dzieci (i nie tylko), dotyczące pieczenia chleba. W czasie warsztatów można było dowiedzieć się więcej na temat powstania chleba oraz zmiany technik wypieku, a także przybliżony został temat chleba w innych krajach i kulturach.

wyświetleń: 517komentarzy: 0

Zamknięte skrzyżowanie

17-10-2017 10:10

Uwaga kierowcy – w Jaworzu zamknięto skrzyżowanie Średniej i Pagórkowej.

wyświetleń: 2291komentarzy: 0

Policja uzbrojona w sprzęt IT

17-10-2017 09:10

Śląska policja realizuje projekt „Cyfrowe Obserwatorium Bezpieczeństwa województwa śląskiego – śląska policja bliżej społeczeństwa” - nowatorskie w skali kraju rozwiązanie, wykorzystujące technologię informatyczną do usprawnienia pracy policjantów, ale też podniesienia standardu kontaktu obywateli z policją. Wartość tego projektu przekracza 21 milionów złotych.

wyświetleń: 1877komentarzy: 3

Jubileusz sekcji artystycznych Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

17-10-2017 07:30

Jak podkreśla prezes Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Lucyna Bałandziuk - Istotną rolę w stymulowaniu rozwoju i samorealizacji osób w podeszłym wieku, uczestniczących w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, odgrywają warsztaty artystyczne, stanowiące formę terapii przez sztukę. A w Cieszyńskim UTW sekcje artystyczne działają prężnie od samego początku istnienia organizacji, a więc od dziesięciu lat.

wyświetleń: 411komentarzy: 0
Kontakt z redkacją .