Ustroń - choinka już świeci

Głośne odliczanie i ... zabłysnęła. Piękne drzewko bożonarodzeniowe przyozdabia ustroński rynek. Wczoraj (9.12) uroczyście zainaugurowano również świąteczny jarmark.

Wczorajsza inauguracja świątecznego jarmarku przyciągnęła wiele osób. Nic dziwnego, to jedno z najładniej przyozdobionych centrów miast w okolicy. Jarmark na ustrońskim rynku potrwa aż do 26 grudnia. Jednak jeszcze dzisiaj i w kolejny weekend, na scenie przed ratuszem odbywać się będą różne występy. W niedzielę od godziny 14.00 ciąg dalszy Fabryki Kreatywności. Będziemy robić m.in. świąteczne mydełka. Później możemy je komuś sprezentować. Takie podarunki własnoręcznie wykonane są najpiękniejsze – podkreśla Katarzyna Czyż – Kaźmierczak, naczelnik wydziału promocji UM w Ustroniu.

W sobotę 16 grudnia od godzin 14 warsztaty artystyczne. Później występy – Gamma 2, Zespół MISTIC (polscy Gregorianie), a na finał koncert Karoliny Kidoń i jej gości. 17 grudnia po południu ciąg dalszy warsztatów, w tym zajęcia z Akademią Esprit. O 15 na rynku wystąpi Estrada Ludowa 'Czantoria'. 13.30 – to czas dla Kapeli 'Watra'. Na finał o 16.00 wystąpi Estrada Regionalna 'Równica'.

Zapraszamy do oglądnięcia filmowego zapisu z wczorajszego popołudnia w Ustroniu. Moment rozświetlenia transmitowaliśmy również na żywo na naszym koncie facebook. Zapis poniżej.


JB

Materiał sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: JB,WŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją