telewizja

Pantery wicemistrzami BAHL!

Finałowy mecz Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej Czarne Pantery rozpoczęły rewelacyjnie. W 18. minucie Zbigniew Wróbel podaje do Półtoraka i ten strzela bramkę na 1:0. Sytuacja powtarza się kilka minut później i w 24 minucie jest już 2:0. Nikt wtedy nie przypuszczał, że losy spotkania odwrócą się w ostatniej tercji. Najpierw gola strzela dla Hradka Michał Szlauer a minutę później Kopaniak doprowadza do remisu. Mecz zaczyna się od nowa. Mimo, że nasi zawodnicy mają wyraźną przewagę, nie wykorzystują wielu sytuacji a te lubią się mścić i na minutę przed końcem spotkania Branczyk pozbawia Czarne Pantery tytułu mistrza.
Tytuł wicemistrza ligi, to jednak ogromny sukces w bardzo mocnej, czeskiej lidze. Nie zawiedli także kibice, którzy dopingowali nasz zespół z całych sił i do samego końca.