Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bawialnia: skompletuj garderobę dla dziecka!

Cieszyński klub dla mam i dzieci „Bawialnia” zaprasza do udziału w IV edycji ubranek i akcesoriów dziecięcych, która odbędzie się we wtorek (11.09.2018) na terenie strażnicy OSP Pastwiska, zlokalizowanej przy ulicy Hażlaskiej 116 w Cieszynie.

Kiermasz ubrań dziecięcych odbywać się będzie już czwarty raz. Jak wskazują organizatorzy, zmiana sezonu, to zmiana garderoby, zwłaszcza w przypadku dzieci, które szybko rosną. Aby mamy miały szansę pozbyć się ubrań, które na ich pociechy są już zbyt małe i przygotować ubiór adekwatny do jesiennych i zimowych temperatur, organizowany jest kiermasz. - W czasie kiermaszu będzie można uzupełniać dziecięcą garderobę lub skompletować wyprawkę dla noworodka. Dzieci szybko wyrastają ze swoich ubrań, w związku z czym te są praktycznie niezniszczone. Kiermasz jest sposobem, aby niedrogo ubrać dziecko i aby pozbyć się rzeczy, które zalegają w szafie – tłumaczy Anna Babik z Bawialni.

Tym razem stoiska będą znajdowały się w dwóch salach na terenie strażnicy OSP – duża sala na parterze i nieco mniejsza, na pierwszym piętrze. Kiermasz będzie się odbywał we wtorek 11 września w godzinach 16:30-18:30. Wszystkie mamy (i nie tylko) są zaproszone!

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: