Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 10004komentarzy: 5

Dwa autobusy zderzyły się w Koniakowie

16-10-2017 15:21

Dziś (16.10.) w godzinach popołudniowych doszło w Koniakowie do zderzenia dwóch autobusów. Na razie brak informacji o jakichkolwiek osobach poszkodowanych.

Dziś (16.10.) w godzinach popołudniowych doszło w Koniakowie do zderzenia dwóch autobusów. Na razie brak informacji o jakichkolwiek osobach poszkodowanych, więcej informacji wkrótce.

Aktualizacja (16.10.2017 godz. 15:22):

Jak informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji, ranny został kierowca jednego z autobusów. Policjanci drogówki są w drodze na miejsce wypadku.

Aktualizacja (16.10.2017 godz. 17:00):

Do szpitala został przewieziony 37-letni mieszkaniec Istebnej. Drugiemu kierowcy, 57-latkowi z Istebnej nic się nie stało. Do zdarzenia doszło podczas wymijania się na zakręcie drogi w Koniakowie - uzupełnia podane informacje Domagała. 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: JS 16-10-2017 15:21
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Przepierón
16-10-2017 15:40
Przepierón
Te 2 autobusy również brały udział w rajdzie Sląska tylko nieoficjalnie i na schwarz.
koszor
16-10-2017 18:43
koszor
Powiedzioł co wiedzioł.
as355
16-10-2017 20:04
as355
Do szpitala trafił kierowca czy pasażer bo nie kumam ....Bo jeden kierowca ma 57 lat a drugi około 50 lat to kto ma 37 ???.
Narcyz
17-10-2017 07:20
Narcyz
as355 37 lat ma ten koło 50 (pięćdziesiątki).
jo.papuga
18-10-2017 10:55
jo.papuga
Dwóch istebnioków nie umiało sie minyć... ha,ha... Toż to gańba na całom trójwieś.
No i nie piszom czy byli trzyźwi...(?) bo to je chyba oczywiste.... (że ni...).
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

O budżecie gminy Goleszów

18-01-2018 19:30

Rozpoczynamy cykl rozmów z samorządowcami powiatu cieszyńskiego. Tematem przewodnim jest budżet gminy na rok 2018. Dzisiaj gościem Portalu Śląska Cieszyńskiego jest wójt Goleszowa – Krzysztof Glajcar.

wyświetleń: 785komentarzy: 0

Strumień: przybyło mieszkańców

18-01-2018 17:50

Nie tylko Jasienica podsumowała miniony rok, również styczeń przeanalizował ilu mieszkańców przybyło w gminie Strumień, jakie były najpopularniejsze imiona oraz ile zawarto małżeństwa  w ubiegłym roku kalendarzowym.

wyświetleń: 811komentarzy: 1

Potrącenie pieszych w Jaworzu

18-01-2018 16:45

W czwartek (18.01) około godziny 13:50 doszło do potrącenia pieszych na pasach przez kierowcę samochodu osobowego.

wyświetleń: 1659komentarzy: 0

Z Zoru do Tunezji

18-01-2018 16:30

W środę (17.01) w Osiedlowym Centrum Kultury i Rekreacji, działającym przy SM "Cieszynianka" odbyło się spotkanie z Genowefą i Zbigniewem Koczoniami, którzy przybliżyli kulturę, krajobrazy oraz zwyczaje południowej części Tunezji. Zgromadzonym gościom została zaprezentowana nie tylko opowieść, ale również zdjęcia, które doskonale obrazowały realia Tunezji Północnej.

wyświetleń: 780komentarzy: 0

Szkolenie strzeleckie w Goleszowie

18-01-2018 16:00

W czwartek  18 stycznia 2018 od godz. 9.00 na strzelnicy HUBERTUS w Goleszowie odbyło się szkolenie strzeleckie z broni długiej AKMS i KBKS uczniów klas mundurowych ZS im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie.

wyświetleń: 1017komentarzy: 3

Wieje i będzie wiać...

18-01-2018 15:30

Od czwartku (18.01) do piątku (19.01) w naszym regionie znów mają pojawić się silne wiatry.

wyświetleń: 2646komentarzy: 0

Domek skradziony z placu zabaw przy żłobku ''Tup Tup'' w Cieszynie został odnaleziony

18-01-2018 14:25

Dziś (18.01) w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy informację od dyrekcji żłobka „Tup Tup” w Cieszynie, na terenie którego doszło do kradzieży domku dla dzieci, będącego wyposażeniem placu zabaw. Domek został znaleziony przez właściciela okolicznego kantoru.

wyświetleń: 3732komentarzy: 1

Między innymi

18-01-2018 13:50

W środę (17.01) w Ulu Kultury - Pracowni dobrych praktyk (Cieszyn ul. Srebrna) odbył się wernisaż wystawy artystki znanej jako Elena Lola Loli. Większość prac odnosiła się do zwierząt, gdyż jak wspominała sama artystka, są one dla niej bardzo ważne i tym samym usiłuje je uczynić bardziej zauważalnymi. Wystawa ''Między innymi. Zwierzęta na sprzedaż i do oddania'' to trzecia wystawa artystki zlokalizowana w Cieszynie.

wyświetleń: 914komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

18-01-2018 11:55

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 291komentarzy: 0

Kradzieże na stokach

18-01-2018 10:35

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Wiśle rozpoczęli akcję informacyjną przeciwko kradzieżom na stokach oraz w hotelach. Jak im zapobiec dowiedzieć się można ze specjalnie przygotowanych dla turystów ulotkach.