Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 29053komentarzy: 13

Cieszyn: wjechał w przystanek

27-04-2017 23:20

Nieznany kierowca wjechał dzisiaj wieczorem w przystanek autobusowy na ulicy Tomanka w Cieszynie. Poważnie ranna została jedna osoba.
W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27 kwietnia) po godzinie 21 na ul. Tomanka. Jak mówi, cytowany przez portal BielskieDrogi.pl asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – Volkswagen Passat w nieustalonych dotąd okolicznościach, wjechał w przystanek autobusowy. Doszło do potrącenia 54-letniej kobiety i jej 2-letniej wnuczki.

Poważnie ranna została kobieta, jak się dowiadujemy od dyżurnego w cieszyńskiej komendzie policji, dziecko nie ucierpiało. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach został zatrzymany.

Zdjęcie dostaliśmy od naszego użytkownika Marcina - dziękujemy.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-04-2017 23:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
28-04-2017 00:13
dyszol
Brawa dla Marcina za bohaterskie wyczekiwanie na deszczu i wścibskie gapienie się na cudze nieszczęście. Twoje życie nabrało nowego sensu odkąd tak nobliwie przyczyniłeś się społeczeństwu. Czy zobaczyłeś krew której z taką nadzieją wypatrywałeś?
SmiechnaSali
28-04-2017 07:45
SmiechnaSali
@dyszol
Mam rozumień, że jak pisałeś komentarz, to zdjęcie zasłoniłeś sobie rączką tak?
JaSza11
28-04-2017 07:46
JaSza11
dyszol nie bądź taki debil no chyba że sprawcą był ktoś z twojej rodziny?
Przepierón
28-04-2017 08:18
Przepierón
Już go mają.
Tak się kończy piractwo drogowe, zawsze mu się udawało wszędzie z nadmierną prędkością przepędzić aż przyszła kryska na matyska. Skończyło się rumakowanie.
elap
28-04-2017 08:20
elap
A ja się pytam, co po godzinie 21 dwuletnie dziecko robiło na ulicy?
xargoss
28-04-2017 08:28
xargoss
ta poszkodowana kobieta to była babcia tego dziecka
pszeniczny
28-04-2017 08:46
pszeniczny
Ciekawe jak będzie się tłumaczył ten zatrzymany ale nieznany kierowca?Czy też jak powyżej elap, zwali winę na dziecko i poszkodowaną, czy też raczej będzie kwestionował trzeźwość i prędkość przystanku?
marian1951
28-04-2017 08:48
marian1951
Jak się czyta takie idiotyczne komentarze jak np. dyszola czy elapa, to opadają ręce.
Klaudiuszek
28-04-2017 09:11
Klaudiuszek
Ludzie nie piszcie głupot,każdy z Was mógłby być o tej godzinie na tym przystanku.
dyszol
28-04-2017 12:21
dyszol
W komentarzach Marcin i reszta gapiów. Krew zobaczyli? :)
krzysztof.mm
28-04-2017 14:12
krzysztof.mm
dyszolowi nie pierwszy raz odbiło przy klawiaturze
elap
28-04-2017 15:28
elap
Zadałem tylko pytanie co robiło dwuletnie dziecko na ulicy po 21 a dla ciebie @pszeniczny snop(b)ku to jest równoznaczne ze zwaleniem winy na ofiary? Masz równo pod sufitem? Za moich czasów dwulatki o tej porze słodko spały. Widocznie jestem już starej daty, skoro to mmie zdziwiło. Ale pszeniczny i inni wiedzą przecież lepiej...
Herr Flick
28-04-2017 19:30
Herr Flick
Elap, zastanawiam się jak odnieść się do twojego komentarza. Generalnie powinienem Twoje klawiaturowe bajdurzenie nazwać objawem wrodzonego zespołu niedoboru jodu ale żeby Cię do końca nie pogrążać to powiem tylko tyle, że najpewniej babcia z wnuczkiem na przystanku o 21 czekała na autobus bo pewnie nie ma samochodu. Rozumiem, że wożenie dzieci w samochodzie o 21 jest ok? A autobusem już nie?
Pijany burak mógł zabić ludzi a Ty się o pierdoły czepiasz? Wstydź się.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 69komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 374komentarzy: 1

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 518komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 3457komentarzy: 6

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 310komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 623komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3126komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.

wyświetleń: 882komentarzy: 0

Brenna - słońce ogrzeje szkołę

16-01-2018 10:30

Niebawem ruszą prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 2 w Brennej. Wójt gminy właśnie podpisał umowę z wykonawcą. Zakres prac w placówce jest bardzo szeroki.

wyświetleń: 776komentarzy: 1

Znowu wieje

16-01-2018 09:55

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem