Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28291komentarzy: 13

Cieszyn: wjechał w przystanek

27-04-2017 23:20

Nieznany kierowca wjechał dzisiaj wieczorem w przystanek autobusowy na ulicy Tomanka w Cieszynie. Poważnie ranna została jedna osoba.
W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27 kwietnia) po godzinie 21 na ul. Tomanka. Jak mówi, cytowany przez portal BielskieDrogi.pl asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – Volkswagen Passat w nieustalonych dotąd okolicznościach, wjechał w przystanek autobusowy. Doszło do potrącenia 54-letniej kobiety i jej 2-letniej wnuczki.

Poważnie ranna została kobieta, jak się dowiadujemy od dyżurnego w cieszyńskiej komendzie policji, dziecko nie ucierpiało. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach został zatrzymany.

Zdjęcie dostaliśmy od naszego użytkownika Marcina - dziękujemy.

red.

zródło: ox.pl
dodał: JB 27-04-2017 23:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
28-04-2017 00:13
dyszol
Brawa dla Marcina za bohaterskie wyczekiwanie na deszczu i wścibskie gapienie się na cudze nieszczęście. Twoje życie nabrało nowego sensu odkąd tak nobliwie przyczyniłeś się społeczeństwu. Czy zobaczyłeś krew której z taką nadzieją wypatrywałeś?
SmiechnaSali
28-04-2017 07:45
SmiechnaSali
@dyszol
Mam rozumień, że jak pisałeś komentarz, to zdjęcie zasłoniłeś sobie rączką tak?
JaSza11
28-04-2017 07:46
JaSza11
dyszol nie bądź taki debil no chyba że sprawcą był ktoś z twojej rodziny?
Przepierón
28-04-2017 08:18
Przepierón
Już go mają.
Tak się kończy piractwo drogowe, zawsze mu się udawało wszędzie z nadmierną prędkością przepędzić aż przyszła kryska na matyska. Skończyło się rumakowanie.
elap
28-04-2017 08:20
elap
A ja się pytam, co po godzinie 21 dwuletnie dziecko robiło na ulicy?
xargoss
28-04-2017 08:28
xargoss
ta poszkodowana kobieta to była babcia tego dziecka
pszeniczny
28-04-2017 08:46
pszeniczny
Ciekawe jak będzie się tłumaczył ten zatrzymany ale nieznany kierowca?Czy też jak powyżej elap, zwali winę na dziecko i poszkodowaną, czy też raczej będzie kwestionował trzeźwość i prędkość przystanku?
marian1951
28-04-2017 08:48
marian1951
Jak się czyta takie idiotyczne komentarze jak np. dyszola czy elapa, to opadają ręce.
Klaudiuszek
28-04-2017 09:11
Klaudiuszek
Ludzie nie piszcie głupot,każdy z Was mógłby być o tej godzinie na tym przystanku.
dyszol
28-04-2017 12:21
dyszol
W komentarzach Marcin i reszta gapiów. Krew zobaczyli? :)
krzysztof.mm
28-04-2017 14:12
krzysztof.mm
dyszolowi nie pierwszy raz odbiło przy klawiaturze
elap
28-04-2017 15:28
elap
Zadałem tylko pytanie co robiło dwuletnie dziecko na ulicy po 21 a dla ciebie @pszeniczny snop(b)ku to jest równoznaczne ze zwaleniem winy na ofiary? Masz równo pod sufitem? Za moich czasów dwulatki o tej porze słodko spały. Widocznie jestem już starej daty, skoro to mmie zdziwiło. Ale pszeniczny i inni wiedzą przecież lepiej...
Herr Flick
28-04-2017 19:30
Herr Flick
Elap, zastanawiam się jak odnieść się do twojego komentarza. Generalnie powinienem Twoje klawiaturowe bajdurzenie nazwać objawem wrodzonego zespołu niedoboru jodu ale żeby Cię do końca nie pogrążać to powiem tylko tyle, że najpewniej babcia z wnuczkiem na przystanku o 21 czekała na autobus bo pewnie nie ma samochodu. Rozumiem, że wożenie dzieci w samochodzie o 21 jest ok? A autobusem już nie?
Pijany burak mógł zabić ludzi a Ty się o pierdoły czepiasz? Wstydź się.
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Utrudnienia w ruchu

29-05-2017 07:30

Kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu na  ul. Asnyka w Zebrzydowicach i ul. Mickiewicza w Marklowicach Górnych. Trwają tam prace związane z przebudową drogi powiatowej. 

wyświetleń: 97komentarzy: 0

10. Cieszyńska Noc Muzeów

28-05-2017 22:30

W obchody 10. cieszyńskiej Nocy Muzeów włączyło się w tym roku (26.05) ponad 20 instytucji. Do późnych godzin, można było zwiedzać m.in.: Muzeum Protestantyzmu, Muzeum Śląska Cieszyńskiego, Cafe Muzeum, COK Dom Narodowy, Bibliotekę Miejską w Cieszynie, Zamek Cieszyn, Państwową Szkołę Muzyczną w Cieszynie i wiele innych miejsc oraz instytucji.

wyświetleń: 574komentarzy: 0

Najmłodsi stela 43/569/2017

28-05-2017 18:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2178komentarzy: 0

Cieszyn: kiedyś i dziś - Kościół Jezusowy

28-05-2017 16:30

Tym razem kilka słów o cieszyńskiej budowli, która przed z górą trzystu laty zaprojektowana i zbudowana została w taki sposób, że już z daleka widać ją jak na dłoni – niezależnie, z której strony wjeżdżamy do miasta. Mowa oczywiście o kościele ewangelickim!

wyświetleń: 814komentarzy: 0

Zagłosuj na salę terapeutyczną

28-05-2017 14:30

Skoczowskie Stowarzyszenie „ Zobaczyć Marzenia”prosi o głosy w konkursie Avivy „To dla mnie ważne”. Instytucja walczy o dofinansowanie na salę terapeutyczną dla niepełnosprawnych dzieci.

wyświetleń: 478komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

28-05-2017 11:40

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 763komentarzy: 0

Oczami niewidomego: szacunek do siebie i innych

28-05-2017 09:00

Każdy z nas chciałby być szanowany, tolerowany przez innych. Szacunek wobec drugiego człowieka objawia się przede wszystkim akceptacją go oraz jego zachowania. Ale czy w tak zagonionym świecie znajdujemy czas albo myślimy o szacunku.

wyświetleń: 764komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

28-05-2017 07:00

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 776komentarzy: 1

Miejska Galeria Sztuki 12 w Cieszynie

27-05-2017 21:00

Wczoraj (26.05) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury "Dom Narodowy" została otwarta Miejska Galeria Sztuki 12. To była potrzeba - luka którą wypełniamy - podkreślała podczas oficjalnego otwarcia Monika Sikora Monkiewicz Dyrektor COK "Dom Narodowy".

wyświetleń: 1674komentarzy: 2

Jak powinna wyglądać ul. Kluckiego w Cieszynie? - II debata

27-05-2017 19:10

Za nami II debata podwórkowa przy ul. Ludwika Kluckiego w Cieszynie. Osoby zainteresowane zmianą wizerunku wspomnianej ulicy, projektanci, przedstawiciele Urzędu Miasta, a także różnych instytucji oraz środowisk zajmujących się sztuką, spotkali się już w kwietniu. Pojawiły się wówczas pierwsze propozycje zmiany wizerunku tej ulicy. Podczas II debaty zaproponowano konkretne rozwiązania.