Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 29206komentarzy: 13

Cieszyn: wjechał w przystanek

27-04-2017 23:20

Nieznany kierowca wjechał dzisiaj wieczorem w przystanek autobusowy na ulicy Tomanka w Cieszynie. Poważnie ranna została jedna osoba.
W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27 kwietnia) po godzinie 21 na ul. Tomanka. Jak mówi, cytowany przez portal BielskieDrogi.pl asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – Volkswagen Passat w nieustalonych dotąd okolicznościach, wjechał w przystanek autobusowy. Doszło do potrącenia 54-letniej kobiety i jej 2-letniej wnuczki.

Poważnie ranna została kobieta, jak się dowiadujemy od dyżurnego w cieszyńskiej komendzie policji, dziecko nie ucierpiało. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach został zatrzymany.

Zdjęcie dostaliśmy od naszego użytkownika Marcina - dziękujemy.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-04-2017 23:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
28-04-2017 00:13
dyszol
Brawa dla Marcina za bohaterskie wyczekiwanie na deszczu i wścibskie gapienie się na cudze nieszczęście. Twoje życie nabrało nowego sensu odkąd tak nobliwie przyczyniłeś się społeczeństwu. Czy zobaczyłeś krew której z taką nadzieją wypatrywałeś?
SmiechnaSali
28-04-2017 07:45
SmiechnaSali
@dyszol
Mam rozumień, że jak pisałeś komentarz, to zdjęcie zasłoniłeś sobie rączką tak?
JaSza11
28-04-2017 07:46
JaSza11
dyszol nie bądź taki debil no chyba że sprawcą był ktoś z twojej rodziny?
Przepierón
28-04-2017 08:18
Przepierón
Już go mają.
Tak się kończy piractwo drogowe, zawsze mu się udawało wszędzie z nadmierną prędkością przepędzić aż przyszła kryska na matyska. Skończyło się rumakowanie.
elap
28-04-2017 08:20
elap
A ja się pytam, co po godzinie 21 dwuletnie dziecko robiło na ulicy?
xargoss
28-04-2017 08:28
xargoss
ta poszkodowana kobieta to była babcia tego dziecka
pszeniczny
28-04-2017 08:46
pszeniczny
Ciekawe jak będzie się tłumaczył ten zatrzymany ale nieznany kierowca?Czy też jak powyżej elap, zwali winę na dziecko i poszkodowaną, czy też raczej będzie kwestionował trzeźwość i prędkość przystanku?
marian1951
28-04-2017 08:48
marian1951
Jak się czyta takie idiotyczne komentarze jak np. dyszola czy elapa, to opadają ręce.
Klaudiuszek
28-04-2017 09:11
Klaudiuszek
Ludzie nie piszcie głupot,każdy z Was mógłby być o tej godzinie na tym przystanku.
dyszol
28-04-2017 12:21
dyszol
W komentarzach Marcin i reszta gapiów. Krew zobaczyli? :)
krzysztof.mm
28-04-2017 14:12
krzysztof.mm
dyszolowi nie pierwszy raz odbiło przy klawiaturze
elap
28-04-2017 15:28
elap
Zadałem tylko pytanie co robiło dwuletnie dziecko na ulicy po 21 a dla ciebie @pszeniczny snop(b)ku to jest równoznaczne ze zwaleniem winy na ofiary? Masz równo pod sufitem? Za moich czasów dwulatki o tej porze słodko spały. Widocznie jestem już starej daty, skoro to mmie zdziwiło. Ale pszeniczny i inni wiedzą przecież lepiej...
Herr Flick
28-04-2017 19:30
Herr Flick
Elap, zastanawiam się jak odnieść się do twojego komentarza. Generalnie powinienem Twoje klawiaturowe bajdurzenie nazwać objawem wrodzonego zespołu niedoboru jodu ale żeby Cię do końca nie pogrążać to powiem tylko tyle, że najpewniej babcia z wnuczkiem na przystanku o 21 czekała na autobus bo pewnie nie ma samochodu. Rozumiem, że wożenie dzieci w samochodzie o 21 jest ok? A autobusem już nie?
Pijany burak mógł zabić ludzi a Ty się o pierdoły czepiasz? Wstydź się.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 187komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.

wyświetleń: 242komentarzy: 0

Owce już na hali

22-05-2018 18:30

Na halach Cieńkowa w Wiśle od niedzieli pasą się znów owce.  Tegoroczny sezon wypasu rozpoczął się tradycyjnym obrzędem mieszania, czyli połączenia zwierząt w jedno stado.

wyświetleń: 355komentarzy: 0

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.

wyświetleń: 1578komentarzy: 3

Wybory uzupełniające ławników

22-05-2018 16:15

W Cieszynie odbędą się wybory uzupełniające ławników. Jak informują przedstawiciele Rady Miejskiej Cieszyna, do 29 czerwca 2018 roku w Biurze Rady Miejskiej w cieszyńskim ratuszu można zgłaszać kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Działalność ławników jest wynikiem konieczności włączenia czynnika społecznego do procesu sądowego i wynika z art. 182 Konstytucji RP.

wyświetleń: 434komentarzy: 1

Uratowana dzięki internautce z Jasienicy

22-05-2018 14:20

Internautka z województwa dolnośląskiego na jednym z komunikatorów internetowych umieściła tajemniczy wpis, który zaniepokoił mieszkankę bielskiej Jasienicy. Czujna 15-latka nawiązała rozmowę z wirtualną znajomą i pomogła uratować 16-latkę, która chciała odebrać sobie życie.

wyświetleń: 3225komentarzy: 0

Po raz dziesiąty dzieciom!

22-05-2018 12:55

Już po raz dziesiąty w sobotę 2 czerwca 2018 na Placu Zamkowym w Kończycach Małych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka współorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Cieszynie i Komisariat Policji w Zebrzydowicach.

wyświetleń: 728komentarzy: 0

Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina!

22-05-2018 11:00

Zapraszamy na imprezę kulturalną promującą lokalne produkty pt. „Ryby, miody, wina  – tak piękna jest Cieszyńska Kraina”, która odbędzie się 26 maja 2018 r. w Hażlachu przy ul. Głównej 37 (przy boisku). Prezentacja regionalnych dań i pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego to tylko niektóre atrakcje imprezy. Oprócz strawy dla ciała, organizatorzy proponują ucztę duchową.

wyświetleń: 845komentarzy: 0

Płatne WC, mniej siedzisk, koniec z puffami - reakcje Zamku Cieszyn na ''oblężenie'' bezdomnych

22-05-2018 09:15

Od końca kwietnia toalety w Oranżerii Zamku Cieszyn są płatne. Drzwi przybytku otwierają się dopiero po wrzuceniu dwuzłotowej monety. Jest to reakcja na notoryczne okupowanie WC-tów przez osoby bezdomne i pozostawianie przez nie brudu i nieporządku. Bezdomni, odkąd zrobiło się ciepło, oblegają Wzgórze Zamkowe. Dyrekcja i pracownicy są bezradni.

wyświetleń: 4121komentarzy: 2

Podróżowanie wcale nie musi być drogie! Poznaj sprawdzone sposoby globtroterów na tanie podróżowanie

22-05-2018 07:30

Marząc o podróżach, musimy zmierzyć się z niezwykle istotną kwestią, która dotyczy naszych finansów. Bardzo często żyjemy w przekonaniu, że dalekie wojaże są czymś, na co nas nie stać. Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje bowiem szereg sposobów, które umożliwiają tanie podróżowanie, nawet do najbardziej egzotycznych krajów, o czym zaraz się przekonasz!