Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28737komentarzy: 13

Cieszyn: wjechał w przystanek

27-04-2017 23:20

Nieznany kierowca wjechał dzisiaj wieczorem w przystanek autobusowy na ulicy Tomanka w Cieszynie. Poważnie ranna została jedna osoba.
W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27 kwietnia) po godzinie 21 na ul. Tomanka. Jak mówi, cytowany przez portal BielskieDrogi.pl asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – Volkswagen Passat w nieustalonych dotąd okolicznościach, wjechał w przystanek autobusowy. Doszło do potrącenia 54-letniej kobiety i jej 2-letniej wnuczki.

Poważnie ranna została kobieta, jak się dowiadujemy od dyżurnego w cieszyńskiej komendzie policji, dziecko nie ucierpiało. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach został zatrzymany.

Zdjęcie dostaliśmy od naszego użytkownika Marcina - dziękujemy.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-04-2017 23:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
28-04-2017 00:13
dyszol
Brawa dla Marcina za bohaterskie wyczekiwanie na deszczu i wścibskie gapienie się na cudze nieszczęście. Twoje życie nabrało nowego sensu odkąd tak nobliwie przyczyniłeś się społeczeństwu. Czy zobaczyłeś krew której z taką nadzieją wypatrywałeś?
SmiechnaSali
28-04-2017 07:45
SmiechnaSali
@dyszol
Mam rozumień, że jak pisałeś komentarz, to zdjęcie zasłoniłeś sobie rączką tak?
JaSza11
28-04-2017 07:46
JaSza11
dyszol nie bądź taki debil no chyba że sprawcą był ktoś z twojej rodziny?
Przepierón
28-04-2017 08:18
Przepierón
Już go mają.
Tak się kończy piractwo drogowe, zawsze mu się udawało wszędzie z nadmierną prędkością przepędzić aż przyszła kryska na matyska. Skończyło się rumakowanie.
elap
28-04-2017 08:20
elap
A ja się pytam, co po godzinie 21 dwuletnie dziecko robiło na ulicy?
xargoss
28-04-2017 08:28
xargoss
ta poszkodowana kobieta to była babcia tego dziecka
pszeniczny
28-04-2017 08:46
pszeniczny
Ciekawe jak będzie się tłumaczył ten zatrzymany ale nieznany kierowca?Czy też jak powyżej elap, zwali winę na dziecko i poszkodowaną, czy też raczej będzie kwestionował trzeźwość i prędkość przystanku?
marian1951
28-04-2017 08:48
marian1951
Jak się czyta takie idiotyczne komentarze jak np. dyszola czy elapa, to opadają ręce.
Klaudiuszek
28-04-2017 09:11
Klaudiuszek
Ludzie nie piszcie głupot,każdy z Was mógłby być o tej godzinie na tym przystanku.
dyszol
28-04-2017 12:21
dyszol
W komentarzach Marcin i reszta gapiów. Krew zobaczyli? :)
krzysztof.mm
28-04-2017 14:12
krzysztof.mm
dyszolowi nie pierwszy raz odbiło przy klawiaturze
elap
28-04-2017 15:28
elap
Zadałem tylko pytanie co robiło dwuletnie dziecko na ulicy po 21 a dla ciebie @pszeniczny snop(b)ku to jest równoznaczne ze zwaleniem winy na ofiary? Masz równo pod sufitem? Za moich czasów dwulatki o tej porze słodko spały. Widocznie jestem już starej daty, skoro to mmie zdziwiło. Ale pszeniczny i inni wiedzą przecież lepiej...
Herr Flick
28-04-2017 19:30
Herr Flick
Elap, zastanawiam się jak odnieść się do twojego komentarza. Generalnie powinienem Twoje klawiaturowe bajdurzenie nazwać objawem wrodzonego zespołu niedoboru jodu ale żeby Cię do końca nie pogrążać to powiem tylko tyle, że najpewniej babcia z wnuczkiem na przystanku o 21 czekała na autobus bo pewnie nie ma samochodu. Rozumiem, że wożenie dzieci w samochodzie o 21 jest ok? A autobusem już nie?
Pijany burak mógł zabić ludzi a Ty się o pierdoły czepiasz? Wstydź się.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 520komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 536komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2724komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 876komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 307komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 9479komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1908komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1058komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 912komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.