Wkrótce w regionie

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kontakt24

wyświetleń: 28588komentarzy: 13

Cieszyn: wjechał w przystanek

27-04-2017 23:20

Nieznany kierowca wjechał dzisiaj wieczorem w przystanek autobusowy na ulicy Tomanka w Cieszynie. Poważnie ranna została jedna osoba.
W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin W Cieszynie na ul. Tomanka samochód wjechał w przystanek. fot. MArcin

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27 kwietnia) po godzinie 21 na ul. Tomanka. Jak mówi, cytowany przez portal BielskieDrogi.pl asp. Tomasz Pszczółka z cieszyńskiej policji – Volkswagen Passat w nieustalonych dotąd okolicznościach, wjechał w przystanek autobusowy. Doszło do potrącenia 54-letniej kobiety i jej 2-letniej wnuczki.

Poważnie ranna została kobieta, jak się dowiadujemy od dyżurnego w cieszyńskiej komendzie policji, dziecko nie ucierpiało. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku, jednak po kilku minutach został zatrzymany.

Zdjęcie dostaliśmy od naszego użytkownika Marcina - dziękujemy.

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB 27-04-2017 23:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
28-04-2017 00:13
dyszol
Brawa dla Marcina za bohaterskie wyczekiwanie na deszczu i wścibskie gapienie się na cudze nieszczęście. Twoje życie nabrało nowego sensu odkąd tak nobliwie przyczyniłeś się społeczeństwu. Czy zobaczyłeś krew której z taką nadzieją wypatrywałeś?
SmiechnaSali
28-04-2017 07:45
SmiechnaSali
@dyszol
Mam rozumień, że jak pisałeś komentarz, to zdjęcie zasłoniłeś sobie rączką tak?
JaSza11
28-04-2017 07:46
JaSza11
dyszol nie bądź taki debil no chyba że sprawcą był ktoś z twojej rodziny?
Przepierón
28-04-2017 08:18
Przepierón
Już go mają.
Tak się kończy piractwo drogowe, zawsze mu się udawało wszędzie z nadmierną prędkością przepędzić aż przyszła kryska na matyska. Skończyło się rumakowanie.
elap
28-04-2017 08:20
elap
A ja się pytam, co po godzinie 21 dwuletnie dziecko robiło na ulicy?
xargoss
28-04-2017 08:28
xargoss
ta poszkodowana kobieta to była babcia tego dziecka
pszeniczny
28-04-2017 08:46
pszeniczny
Ciekawe jak będzie się tłumaczył ten zatrzymany ale nieznany kierowca?Czy też jak powyżej elap, zwali winę na dziecko i poszkodowaną, czy też raczej będzie kwestionował trzeźwość i prędkość przystanku?
marian1951
28-04-2017 08:48
marian1951
Jak się czyta takie idiotyczne komentarze jak np. dyszola czy elapa, to opadają ręce.
Klaudiuszek
28-04-2017 09:11
Klaudiuszek
Ludzie nie piszcie głupot,każdy z Was mógłby być o tej godzinie na tym przystanku.
dyszol
28-04-2017 12:21
dyszol
W komentarzach Marcin i reszta gapiów. Krew zobaczyli? :)
krzysztof.mm
28-04-2017 14:12
krzysztof.mm
dyszolowi nie pierwszy raz odbiło przy klawiaturze
elap
28-04-2017 15:28
elap
Zadałem tylko pytanie co robiło dwuletnie dziecko na ulicy po 21 a dla ciebie @pszeniczny snop(b)ku to jest równoznaczne ze zwaleniem winy na ofiary? Masz równo pod sufitem? Za moich czasów dwulatki o tej porze słodko spały. Widocznie jestem już starej daty, skoro to mmie zdziwiło. Ale pszeniczny i inni wiedzą przecież lepiej...
Herr Flick
28-04-2017 19:30
Herr Flick
Elap, zastanawiam się jak odnieść się do twojego komentarza. Generalnie powinienem Twoje klawiaturowe bajdurzenie nazwać objawem wrodzonego zespołu niedoboru jodu ale żeby Cię do końca nie pogrążać to powiem tylko tyle, że najpewniej babcia z wnuczkiem na przystanku o 21 czekała na autobus bo pewnie nie ma samochodu. Rozumiem, że wożenie dzieci w samochodzie o 21 jest ok? A autobusem już nie?
Pijany burak mógł zabić ludzi a Ty się o pierdoły czepiasz? Wstydź się.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Cieszyn: Została opracowana koncepcja stadionu

25-07-2017 19:00

W Cieszynie powstanie stadion lekkoatletyczny kategorii VA. Jak informuje cieszyński magistrat opracowano koncepcję stadionu, a po jej ostatecznym zatwierdzeniu zostanie przygotowany projekt.

wyświetleń: 337komentarzy: 1

Nasi maturzyści liderami!

25-07-2017 17:20

Jak podaje Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie tegoroczni maturzyści powiatu cieszyńskiego są najlepsi w województwie! Mamy ponad 82% zdawalność.

wyświetleń: 587komentarzy: 0

Promowali góry nad morzem

25-07-2017 15:40

Powiat Cieszyński uczestniczył w osiemnastej edycji imprezy promocyjnej pn. „Dni Bielska Białej i Beskidów w Ustce” zorganizowanej przez Urząd Miejski w Bielsku – Białej przy współpracy ze Starostwami Cieszyńskim, Bielskim, Żywieckim oraz Stowarzyszeniem Euroregion Beskidy.

wyświetleń: 385komentarzy: 0

Utopiec spogląda z góry

25-07-2017 14:05

Na zmodernizowanym w 2015 roku budynku przedszkola w Mnichu pojawił się utopiec. To nie pierwsze miejsce, gdzie w Gminie Chybie ten legendarny stwór widnieje.

wyświetleń: 455komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Dawid Bawor

25-07-2017 12:05

Taniec z Gościem Ox.pl - Dawid Bawor, który opowiada o kłótniach, paryskich przygodach i udziale w bollywoodzkim filmie. Wyjaśnia, dlaczego pracuje w fabryce i pokazuje taneczny klucz. Jacek Porzycki - "tancerz wewnętrzny" pyta również o bataty, talent show i wymarzony musical.

wyświetleń: 617komentarzy: 1

Wysyp pijanych kierowców

25-07-2017 10:20

W nocy aż dwóch pijanych kierowców  uczestniczyło w kolizjach drogowych. Inny  duet na podwójnym gazie zatrzymali policjanci w minioną (23.07.2017) niedzielę. 

wyświetleń: 4449komentarzy: 3

Uważaj, gdy zasypiasz w aucie

25-07-2017 09:15

Godzinna drzemka w samochodzie z włączoną klimatyzacją może spowodować śmierć. Jak to możliwe?

wyświetleń: 2303komentarzy: 1

Awanse i medale dla mundurowych

25-07-2017 07:30

Z dniem 24 lipca 2017 roku na wyższe stopnie policyjne awansowało sześciu oficerów z cieszyńskiej komendy. Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie awansował na stopień inspektora policji, a jego pierwszy zastępca został mianowany na stopień młodszego inspektora policji. Jeden z policjantów otrzymał medal Prezydenta RP.

wyświetleń: 3210komentarzy: 1

Nowe oblicze Campingu Olza

24-07-2017 19:30

Restauracja koreańska, ogród zimowy, małe SPA – to plany nowego dzierżawcy Campingu Olza w Cieszynie na ożywienie tego miejsca. Czy Camping Olza dzięki tym zmianom znów będzie tętnił życiem?

wyświetleń: 3464komentarzy: 3

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn

24-07-2017 17:00

Gość OX.pl - Zygmunt Czupryn, który (nie) podrywa na akordeon. O obecnej sytuacji w Polsce i wszczepianiu implantów...To tylko niektóre wątki rozmowy, w trakcie której Jacek Porzycki postanawia zostać bagażowym zespołu "Tekla Klebetnica". Czy  Zygmunt był strażnikiem Teksasu i dlaczego hodowla świń to dobry pomysł na życie?Zapraszamy do oglądania.