Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

To Cię zaskoczy!

Ponad 250 000 produktów, a wśród nich zabawki, gry, kosmetyki, artykuły do domu, szkoły, biura, porcelana, szkło i wiele wiele więcej! Przyjedź na Hallera 63 w Cieszynie lub zamów przez internet. W ofercie między innymi mnóstwo pomysłów na prezenty na każda okazję.

1200 m2 powierzchni, ponad 250 000 produktów

W sklepie STX przebierać można w setkach tysięcy produktów. Co tydzień organizowane są nowe promocje na wybrane produkty. Hurtowo i detaliczne są tu sprzedawane przeróżne artykuły przemysłowe – od zabawek, gier, puzzli, poprzez artykuły szkolne, biurowe, upominki, dekoracje, porcelanę i szkło, artykuły gospodarstwa domowego, aż po chemię gospodarczą i kosmetyki. 

Dwupiętrowy sklep wielobranżowy zajmuje aż 1200 m2 powierzchni. Łatwo tam dojechać – czy to samochodem, czy autobusem – znajduje się przy ul. Hallera 63 w Cieszynie. Kierowcy nie muszą martwić się o miejsce do parkowania, gdyż pod sklepem udostępniono obszerny, bezpłatny parking. Na zakupy warto zarezerwować sobie czas, bo na sklepowych półkach czeka na nas ponad 250 000 produktów

 

Największy sklep zabawkowy w REGIONIE  

STX to obecnie największy sklep z zabawkami w regionie. Choć do zaoferowania ma znacznie więcej, niż tylko zabawki, to i tak godzinami można przebierać wśród maskotek, gier planszowych i edukacyjnych - dla tych najmłodszych i trochę starszych, lalek, puzzli, klocków i innych zabawek dla dzieci w każdym wieku.

Nigdzie indziej w regionie Śląska Cieszyńskiego nie znajdziemy tak szerokiego asortymentu. To miejsce wprost idealne na zakupy na Komunię Św., urodziny czy w związku z inną okazją. Klienci szukający prezentów, nie muszą zastanawiać się co kupić. Wystarczy odwiedzić STX, by znaleźć coś idealnego, wymarzonego dla swojej pociechy. Ostrzegamy jednak – przechadzając się wśród tak dobrze wyposażonych półek, aż trudno nie kupić przy okazji czegoś dla siebie!

 

Sprzedaż hurtowa oraz internetowa 

Sklep wielobranżowy STX prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zamawiać można również przez internet. W sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.stxcieszyn.pl znajdziemy bogaty asortyment. 

Reagowanie na potrzeby klienta 

STX to sklep z misją. Ich celem jest nieustanne wzbogacanie oferty tak, by jak najlepiej odpowiadać na obecne zapotrzebowanie klientów. Ofertę dostosowują do klientów, starając się spełnić ich oczekiwania i zaspokajać preferencje zakupowe. Jeśli na stronach sklepu internetowego www.stxcieszyn.pl i 1200 m2 sklepu na Hallera nie znalazłeś dokładnie tego produktu, którego szukałeś to możesz poprosić o jego zamówienie. Sklep STX zapewni Ci fachową i rzetelną obsługę. 

 

STX Sp. z o. o. 
43-400 Cieszyn, ul. Hallera 63
Tel: 33 858 36 77

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
pn-pt. - 8.00-19.00
sb.- 8.00-18.00
nd.9.00-15.00

 

 artykuł sponsorowany

źródło:
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: