Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 27589komentarzy: 13

Kilka tysięcy strat

20-02-2017 15:10

Na kilka tysięcy złotych nieznani sprawcy okradli sklep przy ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych.
Fot; nagranie z monitoringu Fot; nagranie z monitoringu

Nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę obsługi i weszli do pomieszczeń biurowych – prowadzimy postępowanie w sprawie kradzieży. Z pomieszczeń biurowych skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie sprawca skradł bony zakupowe i pieniądze. Straty sięgają kilku tysięcy złotych  – informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W popularnym serwisie YT znalazły się nagrania pochodzące z monitoringu

Zobacz:

(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 20-02-2017 15:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

gabina747
20-02-2017 17:28
gabina747
Obejrzałam te filmiki i pierwsza moja myšl to taka że powinna wrócić kara obcinania kończyn które dobrały się do cudzego. Ale z drugiej strony to powinno dać do myślenia właścicielom takich sklepów że jedna osoba z obsługą na takiej powierzchni nie powinna mieć miejsca. A gdyby powtórzyła się sytuacja z przed kilku lat z Cieszyna gdzie została zabita dziewczyna w sklepie co właściciel powie rodzinie że szkoda mu było pieniędzy na drugą osobę z obsługi .To niech sam tam siedzi będzie taniej.
qqłka
20-02-2017 17:50
qqłka
Myślałem, że są co najmniej dwie, ale faktycznie jest tylko jedna. Szkoda, że tego monitoringu nikt nawet zdalnie nie śledzi.
qqłka
20-02-2017 17:52
qqłka
Na tym drugim filmiku gonią po sklepie jak w Pac-Man'ie :)
Aga29041990
20-02-2017 18:34
Aga29041990
niech dalej wlasciciele sklepow oszczędzaja na pracownikach . nie powinna byc tylko jedna kajserka na sklepie gdyby byly dwie to moze by sie dalo uniknąc jedna na kasie a druga na sklepie zwlaszcza przy wiekszym ruchu i moze by tego nie było ale cóz oszczednosci. jeszcze jak jest jeden pracownik na sklepie to powinno byc zamykane pomieszczenie gdzie trzyma sie wazne dokumenty czy pieniądze
Przepierón
20-02-2017 18:53
Przepierón
No to chłopcy teraz oglądają siebie w internecie, prędzej czy później ich złapią, przecież ktoś ich rozpoznać musi. Mogli się jeszcze do kamery uśmiechnąć.
Pewnie że lepiej byłoby z dwiema kasierkami, ale może na takim zadupiu sklep nie ma takiego obrotu żeby sobie pozwolić na 2 kasierki a drzwi od biura powinny być zamknięte.
maku
20-02-2017 19:25
maku
Przepierón na zadupiu to może Ty mieszkasz :P Drzwi nie zamknięto, a to ogromny błąd, poza tym wydaje mi się, że drugi pracownik był- pytanie tylko czym się w tym momencie zajmował, czy stał przy ladzie mięsnej, czy ogarniał zamówienia... Mam nadzieję, że szybko zostaną złapani
Przepierón
20-02-2017 20:02
Przepierón
@maku, wybacz mi proszę moją niefrasobliwość i nazwanie poboczy aglomeracji miejskiej Kończyce Małe "zadupiem" :D.
No to co robił bądź gdzie był drugi pracownik jeżeli pierwszy akt złodziejstwa był o godz. 14,20 a drugi o godz. 16,08 ?
Sprawdziło się przysłowie "okazja czyni złodzieja" , trzeba drzwi zamykać.
miglanc_7
20-02-2017 21:22
miglanc_7
Złodzieje powinni dostać Oscara w kategorii "Idioci Roku". Szkoda personelu i właściciela ale fakt pomieszczenia powinny być zamknięte i tutaj Przepierón ma rację.
maku
20-02-2017 21:41
maku
spoko spoko :D hmm no nie wiem, zastanawia mnie kiedy zorientowano się, że czegoś brakuje... no a to ich łażenie po sklepie w te i nazad powinno wzbudzić czujność
roman123
20-02-2017 23:19
roman123
Macie rację. To idioci roku. Kwestia czasu żeby ich ktoś poznał. Ale dlaczego drzwi w pustym biurze były otwarte? Mam wrażenie że tak jakby o tym wiedzieli i szli na pewniaka.
krokusik
21-02-2017 00:50
krokusik
Jeden idiota popatrzył, czy go na monitorze nie widać. Rynce łopadajom. Jaki rząd tacy terroryści.
Vato
21-02-2017 17:55
Vato
Monitoring bardzo dokładnie zarejestrował:
Film1
1. Samochód.
2. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
3. Miejsca zdjęcia odcisków palców (szafa, butelka wody).
Film2
1. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
2. Miejsca zdjęcia odcisków palców (biurko).

Dlaczego sprawcy są nieznani?
A no tak! Przecież trzeba osobiście ich złapać.
bronek91
26-02-2017 12:28
bronek91
@Vato
Popieram, nic dodać, nic ująć... Może rzecznik prasowy KP odpowie.... Mam pomysł, może zaczniemy zasypywać go listami w podobnych sprawach. Będą zmuszani odpisywać a to jest żmudna czynność...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ruszył pierwszy blog teatralny Śląska Cieszyńskiego!

28-03-2017 17:05

W Międzynarodowy Dzień Teatru, 27 marca wystartował oficjalny blog Těšínského Divadla – Teatru Cieszyńskiego „Teatr to my”. To pierwsza tego typu platforma internetowa w regionie zbierająca w jednym miejscu wszystkie informacje na temat Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

wyświetleń: 50komentarzy: 0

Poszukują dawnych lokatorów zamku w Dzięgielowie

28-03-2017 15:15

Właściciele zamku w Dzięgielowie poszukują lokatorów, którzy mieszkali w dzięgielowskim zamku w czasie II wojny światowej.

wyświetleń: 399komentarzy: 0

Ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej

28-03-2017 13:30

Jednym z wykładów, którego można było wysłuchać podczas zorganizowanego w Wyższej Szkole Biznesu IX Festiwalu Nauki było wystąpienie Władysława Żagana pod hasłem: „Księstwo Cieszyńskie - ostatnie prawdziwe księstwo Europy Środkowej”. Prelegent przybliżył licznie zgromadzonej w sali wykładowej młodzieży historię Księstwa podkreślając, że można z niej czerpać całymi garściami budując współczesną tożsamość regionu.

wyświetleń: 260komentarzy: 0

Sprzątali Zamarski

28-03-2017 12:20

W sobotnie popołudnie 25 marca br. na ulicach Zamarsk można było spotkać ekipy uzbrojone w rękawiczki i worki na śmieci. Tego dnia odbyła się akcja "Posprzątaj świat na Wiosnę" zorganizowana przez Sołtysa Zamarsk, Klaudiusza Zawadę.

wyświetleń: 360komentarzy: 0

Strzelali w Harbutowicach

28-03-2017 11:00

W minioną sobotę, 25 marca Klub Strzelecki „Flinta” oraz rada sołecka Harbutowic zorganizowali V Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Skoczowa.

wyświetleń: 441komentarzy: 0

Kończyce Małe mają pomnik Utopca - Żwirka

28-03-2017 09:15

W niedzielę 26 marca 2017 roku o godz. 15:00 w zamku w Kończycach Małych odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika zamkowego utopca Żwirka.

wyświetleń: 1087komentarzy: 0

Wygraj 2.000 zł na wymarzone wesele!

28-03-2017 07:30

Status konkursu: TRWA

Już tylko do piątku możesz wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest 2.000 zł do zrealizowania w Karczmie przy organizacji wesela.

wyświetleń: 721komentarzy: 0

Konferencja młodych ''Bez ograniczeń''

27-03-2017 22:00

Cztery różne wykłady: „50 twarzy chrześcijanina”,  „Dlaczego odwracamy kota ogonem?”, „Jak daleko nie jest za daleko?”, „Tożsamość”, a na zakończenie koncert z przesłaniem – tak, przebiegała w tym roku konferencja młodych w Cieszynie, której towarzyszyło hasło „Bez ograniczeń”.

wyświetleń: 851komentarzy: 0

Minął Tydzień

27-03-2017 19:00

Witajcie w kolejnym odcinku programu 'Minął tydzień'. To skrót najważniejszych wydarzeń z regionu wybranych dla Was przez redaktorów Portalu.

wyświetleń: 1096komentarzy: 0

Młodzież zapobiega pożarom - eliminacje powiatowe 2017

27-03-2017 17:55

W dniu 25 marca 2017 roku w strażnicy Ochotniczej Straży w Dębowcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.