Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28583komentarzy: 13

Kilka tysięcy strat

20-02-2017 15:10

Na kilka tysięcy złotych nieznani sprawcy okradli sklep przy ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych.
Fot; nagranie z monitoringu Fot; nagranie z monitoringu

Nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę obsługi i weszli do pomieszczeń biurowych – prowadzimy postępowanie w sprawie kradzieży. Z pomieszczeń biurowych skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie sprawca skradł bony zakupowe i pieniądze. Straty sięgają kilku tysięcy złotych  – informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W popularnym serwisie YT znalazły się nagrania pochodzące z monitoringu

Zobacz:

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 20-02-2017 15:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

gabina747
20-02-2017 17:28
gabina747
Obejrzałam te filmiki i pierwsza moja myšl to taka że powinna wrócić kara obcinania kończyn które dobrały się do cudzego. Ale z drugiej strony to powinno dać do myślenia właścicielom takich sklepów że jedna osoba z obsługą na takiej powierzchni nie powinna mieć miejsca. A gdyby powtórzyła się sytuacja z przed kilku lat z Cieszyna gdzie została zabita dziewczyna w sklepie co właściciel powie rodzinie że szkoda mu było pieniędzy na drugą osobę z obsługi .To niech sam tam siedzi będzie taniej.
qqłka
20-02-2017 17:50
qqłka
Myślałem, że są co najmniej dwie, ale faktycznie jest tylko jedna. Szkoda, że tego monitoringu nikt nawet zdalnie nie śledzi.
qqłka
20-02-2017 17:52
qqłka
Na tym drugim filmiku gonią po sklepie jak w Pac-Man'ie :)
Aga29041990
20-02-2017 18:34
Aga29041990
niech dalej wlasciciele sklepow oszczędzaja na pracownikach . nie powinna byc tylko jedna kajserka na sklepie gdyby byly dwie to moze by sie dalo uniknąc jedna na kasie a druga na sklepie zwlaszcza przy wiekszym ruchu i moze by tego nie było ale cóz oszczednosci. jeszcze jak jest jeden pracownik na sklepie to powinno byc zamykane pomieszczenie gdzie trzyma sie wazne dokumenty czy pieniądze
Przepierón
20-02-2017 18:53
Przepierón
No to chłopcy teraz oglądają siebie w internecie, prędzej czy później ich złapią, przecież ktoś ich rozpoznać musi. Mogli się jeszcze do kamery uśmiechnąć.
Pewnie że lepiej byłoby z dwiema kasierkami, ale może na takim zadupiu sklep nie ma takiego obrotu żeby sobie pozwolić na 2 kasierki a drzwi od biura powinny być zamknięte.
maku
20-02-2017 19:25
maku
Przepierón na zadupiu to może Ty mieszkasz :P Drzwi nie zamknięto, a to ogromny błąd, poza tym wydaje mi się, że drugi pracownik był- pytanie tylko czym się w tym momencie zajmował, czy stał przy ladzie mięsnej, czy ogarniał zamówienia... Mam nadzieję, że szybko zostaną złapani
Przepierón
20-02-2017 20:02
Przepierón
@maku, wybacz mi proszę moją niefrasobliwość i nazwanie poboczy aglomeracji miejskiej Kończyce Małe "zadupiem" :D.
No to co robił bądź gdzie był drugi pracownik jeżeli pierwszy akt złodziejstwa był o godz. 14,20 a drugi o godz. 16,08 ?
Sprawdziło się przysłowie "okazja czyni złodzieja" , trzeba drzwi zamykać.
miglanc_7
20-02-2017 21:22
miglanc_7
Złodzieje powinni dostać Oscara w kategorii "Idioci Roku". Szkoda personelu i właściciela ale fakt pomieszczenia powinny być zamknięte i tutaj Przepierón ma rację.
maku
20-02-2017 21:41
maku
spoko spoko :D hmm no nie wiem, zastanawia mnie kiedy zorientowano się, że czegoś brakuje... no a to ich łażenie po sklepie w te i nazad powinno wzbudzić czujność
roman123
20-02-2017 23:19
roman123
Macie rację. To idioci roku. Kwestia czasu żeby ich ktoś poznał. Ale dlaczego drzwi w pustym biurze były otwarte? Mam wrażenie że tak jakby o tym wiedzieli i szli na pewniaka.
krokusik
21-02-2017 00:50
krokusik
Jeden idiota popatrzył, czy go na monitorze nie widać. Rynce łopadajom. Jaki rząd tacy terroryści.
Vato
21-02-2017 17:55
Vato
Monitoring bardzo dokładnie zarejestrował:
Film1
1. Samochód.
2. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
3. Miejsca zdjęcia odcisków palców (szafa, butelka wody).
Film2
1. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
2. Miejsca zdjęcia odcisków palców (biurko).

Dlaczego sprawcy są nieznani?
A no tak! Przecież trzeba osobiście ich złapać.
bronek91
26-02-2017 12:28
bronek91
@Vato
Popieram, nic dodać, nic ująć... Może rzecznik prasowy KP odpowie.... Mam pomysł, może zaczniemy zasypywać go listami w podobnych sprawach. Będą zmuszani odpisywać a to jest żmudna czynność...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 283komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.

wyświetleń: 914komentarzy: 0

Rudzica: Powstaje zaplecze sportowe

22-08-2017 15:30

Obok boiska sportowego przy kompleksie oświatowym w Rudzicy powstaje budynek zaplecza sportowego. Będzie tu również miejsce na salę do treningów Bocci.

wyświetleń: 1551komentarzy: 0

XIII Zawody Jeździeckie KJ Cieszyn

22-08-2017 14:10

Wyjątkowa impreza sportowo-rekreacyjna „XIII Zawody Jeździeckie KJ Cieszyn” już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia. W tegorocznych zawodach odbędą się specjalne konkursy Memoriałowe Wuja Rycha - Ryszarda Kwietniewskiego i Czesława Janika - trenera i sędziego w skokach.

wyświetleń: 548komentarzy: 0

Łucznicy znów na pudle

22-08-2017 13:00

W dniach 19 - 20 sierpnia w Żywcu odbył się XXX Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "O Złotą Ciupagę Góralską". W turnieju udział wzięła reprezentacja LUKS ORLIK Goleszów w składzie: Anna Stanieczek, Marzena Daduń i Przemysław Konecki. Łucznicy potwierdzili swoją przynależność do krajowej czołówki.

wyświetleń: 270komentarzy: 0

Ustroń - ranny motocyklista

22-08-2017 12:05

Do poważnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu. Ranny został motocyklista.

wyświetleń: 6010komentarzy: 7

Groził nożem przechodniom

22-08-2017 10:30

W Cieszynie mężczyzna w centrum miasta zaczepiał przechodniów i groził im nożem. Był nieźle „uzbrojony”, policjanci znaleźli przy nim aż sześć noży.

wyświetleń: 5444komentarzy: 2

Jedź papajem do Ochab!

22-08-2017 09:15

Są głośne, ale maja dużą siłę i sprawdzają się w każdych warunkach terenowych. W najbliższą sobotę w Ochabach zobaczymy jak ich właściciele rywalizują o palmę najlepszego i najszybszego papaja - czyli ciągnika domowej produkcji.

wyświetleń: 1656komentarzy: 0

Będzie gaz w Istebnej?

22-08-2017 07:30

Ekologiczne i ekonomiczne, a przede wszystkim komfortowe – takie zdaniem zwolenników jest ogrzewanie gazowe. I nie sposób zaprzeczyć, że gotowanie czy ogrzewanie, np. wody do kąpieli na gazie jest wygodne. W Gminie Istebna zbierane są ankiety ws. gazyfikacji Trójwsi. Czy gaz w Istebnej się pojawi?

wyświetleń: 1505komentarzy: 1

Zbójnicy zjechali do Ustronia

21-08-2017 19:00

W sobotę 19 sierpnia w Karczmie Góralskiej w Ustroniu odbył się IV Międzynarodowy Zlot Zbójników w Polsce. Zlotowi towarzyszył Festiwal Zbójnickie Jadło o "Złote Parzenice". Była też wioska zbójnicka, pokazy strzyżenia owiec i występy kapel góralskich.