Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 28817komentarzy: 13

Kilka tysięcy strat

20-02-2017 15:10

Na kilka tysięcy złotych nieznani sprawcy okradli sklep przy ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych.
Fot; nagranie z monitoringu Fot; nagranie z monitoringu

Nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę obsługi i weszli do pomieszczeń biurowych – prowadzimy postępowanie w sprawie kradzieży. Z pomieszczeń biurowych skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie sprawca skradł bony zakupowe i pieniądze. Straty sięgają kilku tysięcy złotych  – informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W popularnym serwisie YT znalazły się nagrania pochodzące z monitoringu

Zobacz:

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 20-02-2017 15:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

gabina747
20-02-2017 17:28
gabina747
Obejrzałam te filmiki i pierwsza moja myšl to taka że powinna wrócić kara obcinania kończyn które dobrały się do cudzego. Ale z drugiej strony to powinno dać do myślenia właścicielom takich sklepów że jedna osoba z obsługą na takiej powierzchni nie powinna mieć miejsca. A gdyby powtórzyła się sytuacja z przed kilku lat z Cieszyna gdzie została zabita dziewczyna w sklepie co właściciel powie rodzinie że szkoda mu było pieniędzy na drugą osobę z obsługi .To niech sam tam siedzi będzie taniej.
qqłka
20-02-2017 17:50
qqłka
Myślałem, że są co najmniej dwie, ale faktycznie jest tylko jedna. Szkoda, że tego monitoringu nikt nawet zdalnie nie śledzi.
qqłka
20-02-2017 17:52
qqłka
Na tym drugim filmiku gonią po sklepie jak w Pac-Man'ie :)
Aga29041990
20-02-2017 18:34
Aga29041990
niech dalej wlasciciele sklepow oszczędzaja na pracownikach . nie powinna byc tylko jedna kajserka na sklepie gdyby byly dwie to moze by sie dalo uniknąc jedna na kasie a druga na sklepie zwlaszcza przy wiekszym ruchu i moze by tego nie było ale cóz oszczednosci. jeszcze jak jest jeden pracownik na sklepie to powinno byc zamykane pomieszczenie gdzie trzyma sie wazne dokumenty czy pieniądze
Przepierón
20-02-2017 18:53
Przepierón
No to chłopcy teraz oglądają siebie w internecie, prędzej czy później ich złapią, przecież ktoś ich rozpoznać musi. Mogli się jeszcze do kamery uśmiechnąć.
Pewnie że lepiej byłoby z dwiema kasierkami, ale może na takim zadupiu sklep nie ma takiego obrotu żeby sobie pozwolić na 2 kasierki a drzwi od biura powinny być zamknięte.
maku
20-02-2017 19:25
maku
Przepierón na zadupiu to może Ty mieszkasz :P Drzwi nie zamknięto, a to ogromny błąd, poza tym wydaje mi się, że drugi pracownik był- pytanie tylko czym się w tym momencie zajmował, czy stał przy ladzie mięsnej, czy ogarniał zamówienia... Mam nadzieję, że szybko zostaną złapani
Przepierón
20-02-2017 20:02
Przepierón
@maku, wybacz mi proszę moją niefrasobliwość i nazwanie poboczy aglomeracji miejskiej Kończyce Małe "zadupiem" :D.
No to co robił bądź gdzie był drugi pracownik jeżeli pierwszy akt złodziejstwa był o godz. 14,20 a drugi o godz. 16,08 ?
Sprawdziło się przysłowie "okazja czyni złodzieja" , trzeba drzwi zamykać.
miglanc_7
20-02-2017 21:22
miglanc_7
Złodzieje powinni dostać Oscara w kategorii "Idioci Roku". Szkoda personelu i właściciela ale fakt pomieszczenia powinny być zamknięte i tutaj Przepierón ma rację.
maku
20-02-2017 21:41
maku
spoko spoko :D hmm no nie wiem, zastanawia mnie kiedy zorientowano się, że czegoś brakuje... no a to ich łażenie po sklepie w te i nazad powinno wzbudzić czujność
roman123
20-02-2017 23:19
roman123
Macie rację. To idioci roku. Kwestia czasu żeby ich ktoś poznał. Ale dlaczego drzwi w pustym biurze były otwarte? Mam wrażenie że tak jakby o tym wiedzieli i szli na pewniaka.
krokusik
21-02-2017 00:50
krokusik
Jeden idiota popatrzył, czy go na monitorze nie widać. Rynce łopadajom. Jaki rząd tacy terroryści.
Vato
21-02-2017 17:55
Vato
Monitoring bardzo dokładnie zarejestrował:
Film1
1. Samochód.
2. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
3. Miejsca zdjęcia odcisków palców (szafa, butelka wody).
Film2
1. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
2. Miejsca zdjęcia odcisków palców (biurko).

Dlaczego sprawcy są nieznani?
A no tak! Przecież trzeba osobiście ich złapać.
bronek91
26-02-2017 12:28
bronek91
@Vato
Popieram, nic dodać, nic ująć... Może rzecznik prasowy KP odpowie.... Mam pomysł, może zaczniemy zasypywać go listami w podobnych sprawach. Będą zmuszani odpisywać a to jest żmudna czynność...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kosmiczne doznania w cieszyńskim Teatrze

17-12-2017 23:22

W Teatrze im. A. Mickiewicza było kosmicznie i to dosłownie. Na scenie wylądował statek kosmiczny, pojawili się obcy z odległych planet, nie zabrakło miss galaxis - kto jeszcze odwiedził cieszyński Teatr, a także co wydarzyło się podczas misji naukowo-turystycznej, zobacz w materiale filmowym.

wyświetleń: 114komentarzy: 0

Stoch drugi, Żyła w ''10''

17-12-2017 19:45

Konkursy w Engelbergu napawają optymizmem przed 66. Turniejem Czterech Skoczni. Stoch dwukrotnie stawał na podium, a Żyła, dzięki dobrym rezultatom, awansował do czołowej "10" klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

wyświetleń: 209komentarzy: 0

Najmłodsi stela 97/622/2017

17-12-2017 17:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2148komentarzy: 0

Błachowicz znowu górą!

17-12-2017 16:00

W kanadyjskim Winnipeg, odbyła się gala UFC on Fox 26. Nie zabrakło na niej Jana Błachowicza, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów, Jareda Cannoniera.

wyświetleń: 550komentarzy: 0

Zwycięski Tepes, Pilch siódmy

17-12-2017 15:10

W niedzielne (17.12) dopołudnie, odbył się drugi konkurs indywidualny w Ruce, w ramach Pucharu Kontynentalngo. Po wczorajszym zwycięstwie, Tomasz Pilch zajął dziś siódme miejsce, czym utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

wyświetleń: 379komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

17-12-2017 12:10

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 714komentarzy: 0

Oczami niewidomego: pomagaj innym - dbaj o siebie

17-12-2017 10:50

''Dlacze­go tak jest, że pot­ra­fimy po­magać i radzić in­nym, a sa­mym so­bie nie...'' Tak zdarza się często, że potrafimy resztkami sił jeszcze próbować pomóc drugiemu i myśleć o drugiej osobie, a o swoim zdrowiu czy szczęściu zapominamy lub zaniedbujemy je. 

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Wisła na dłużej

17-12-2017 09:20

W Wiśle rozpoczęła się druga, zimowa edycja akcji „Wisła… zostaję dłużej – dostaję więcej”. Wiślanie liczą na sukces podobny do pierwszej edycji.

wyświetleń: 1360komentarzy: 0

Uczniowie nie chcą smogu - warsztaty

17-12-2017 07:55

Od wtorku (12.12) w ustrońskich szkołach rozpoczęły się warsztaty, dotyczące ekologii. Do tej pory w warsztatach prowadzonych przez Ustroński Alarm Smogowy wzięło udział ponad 180 uczniów, planowane są dalsze działania w tym zakresie. W czasie trwania zajęć, prowadzący kładą szczególny nacisk na problem smogu oraz uświadomienie najmłodszym, w jaki sposób można ograniczyć emisję pyłów do powietrza, a co za tym idzie przeciwdziałać problemowi zanieczyszczonego powietrza.

wyświetleń: 701komentarzy: 10

Msze i nabożeństwa online

17-12-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.