Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 28703komentarzy: 13

Kilka tysięcy strat

20-02-2017 15:10

Na kilka tysięcy złotych nieznani sprawcy okradli sklep przy ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych.
Fot; nagranie z monitoringu Fot; nagranie z monitoringu

Nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę obsługi i weszli do pomieszczeń biurowych – prowadzimy postępowanie w sprawie kradzieży. Z pomieszczeń biurowych skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie sprawca skradł bony zakupowe i pieniądze. Straty sięgają kilku tysięcy złotych  – informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W popularnym serwisie YT znalazły się nagrania pochodzące z monitoringu

Zobacz:

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR 20-02-2017 15:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

gabina747
20-02-2017 17:28
gabina747
Obejrzałam te filmiki i pierwsza moja myšl to taka że powinna wrócić kara obcinania kończyn które dobrały się do cudzego. Ale z drugiej strony to powinno dać do myślenia właścicielom takich sklepów że jedna osoba z obsługą na takiej powierzchni nie powinna mieć miejsca. A gdyby powtórzyła się sytuacja z przed kilku lat z Cieszyna gdzie została zabita dziewczyna w sklepie co właściciel powie rodzinie że szkoda mu było pieniędzy na drugą osobę z obsługi .To niech sam tam siedzi będzie taniej.
qqłka
20-02-2017 17:50
qqłka
Myślałem, że są co najmniej dwie, ale faktycznie jest tylko jedna. Szkoda, że tego monitoringu nikt nawet zdalnie nie śledzi.
qqłka
20-02-2017 17:52
qqłka
Na tym drugim filmiku gonią po sklepie jak w Pac-Man'ie :)
Aga29041990
20-02-2017 18:34
Aga29041990
niech dalej wlasciciele sklepow oszczędzaja na pracownikach . nie powinna byc tylko jedna kajserka na sklepie gdyby byly dwie to moze by sie dalo uniknąc jedna na kasie a druga na sklepie zwlaszcza przy wiekszym ruchu i moze by tego nie było ale cóz oszczednosci. jeszcze jak jest jeden pracownik na sklepie to powinno byc zamykane pomieszczenie gdzie trzyma sie wazne dokumenty czy pieniądze
Przepierón
20-02-2017 18:53
Przepierón
No to chłopcy teraz oglądają siebie w internecie, prędzej czy później ich złapią, przecież ktoś ich rozpoznać musi. Mogli się jeszcze do kamery uśmiechnąć.
Pewnie że lepiej byłoby z dwiema kasierkami, ale może na takim zadupiu sklep nie ma takiego obrotu żeby sobie pozwolić na 2 kasierki a drzwi od biura powinny być zamknięte.
maku
20-02-2017 19:25
maku
Przepierón na zadupiu to może Ty mieszkasz :P Drzwi nie zamknięto, a to ogromny błąd, poza tym wydaje mi się, że drugi pracownik był- pytanie tylko czym się w tym momencie zajmował, czy stał przy ladzie mięsnej, czy ogarniał zamówienia... Mam nadzieję, że szybko zostaną złapani
Przepierón
20-02-2017 20:02
Przepierón
@maku, wybacz mi proszę moją niefrasobliwość i nazwanie poboczy aglomeracji miejskiej Kończyce Małe "zadupiem" :D.
No to co robił bądź gdzie był drugi pracownik jeżeli pierwszy akt złodziejstwa był o godz. 14,20 a drugi o godz. 16,08 ?
Sprawdziło się przysłowie "okazja czyni złodzieja" , trzeba drzwi zamykać.
miglanc_7
20-02-2017 21:22
miglanc_7
Złodzieje powinni dostać Oscara w kategorii "Idioci Roku". Szkoda personelu i właściciela ale fakt pomieszczenia powinny być zamknięte i tutaj Przepierón ma rację.
maku
20-02-2017 21:41
maku
spoko spoko :D hmm no nie wiem, zastanawia mnie kiedy zorientowano się, że czegoś brakuje... no a to ich łażenie po sklepie w te i nazad powinno wzbudzić czujność
roman123
20-02-2017 23:19
roman123
Macie rację. To idioci roku. Kwestia czasu żeby ich ktoś poznał. Ale dlaczego drzwi w pustym biurze były otwarte? Mam wrażenie że tak jakby o tym wiedzieli i szli na pewniaka.
krokusik
21-02-2017 00:50
krokusik
Jeden idiota popatrzył, czy go na monitorze nie widać. Rynce łopadajom. Jaki rząd tacy terroryści.
Vato
21-02-2017 17:55
Vato
Monitoring bardzo dokładnie zarejestrował:
Film1
1. Samochód.
2. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
3. Miejsca zdjęcia odcisków palców (szafa, butelka wody).
Film2
1. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
2. Miejsca zdjęcia odcisków palców (biurko).

Dlaczego sprawcy są nieznani?
A no tak! Przecież trzeba osobiście ich złapać.
bronek91
26-02-2017 12:28
bronek91
@Vato
Popieram, nic dodać, nic ująć... Może rzecznik prasowy KP odpowie.... Mam pomysł, może zaczniemy zasypywać go listami w podobnych sprawach. Będą zmuszani odpisywać a to jest żmudna czynność...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nagrody im. ks. Leopolda Jana Szersznika przyznane

19-10-2017 21:54

Kazimierz Węgrzyn, Małgorzata Mendel oraz Jadwiga i Marian Dudysowie - to tegoroczni laureaci przyznawanej przez Powiat Cieszyński nagrody w dziedzinie kultury im. ks. Leopolda Jana Szersznika. Uroczystość uhonorowania ludzi kultury odbyła się wczoraj (18.10) w Sali Rzymskiej Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 321komentarzy: 1

Motywacja błyskawiczna w 6 krokach - warsztaty

19-10-2017 18:00

Jak w końcu zabrać się za nielubiane obowiązki bez niechęci? W jaki sposób sprawić, żebyśmy mieli chęci do działania i byli w stanie podejmować szereg efektywnych działań nastawionych na realizację celu? Jak przekonać kogoś do podjęcia jakiś działań? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedział Kamil Zieliński – psycholog biznesu, podczas spotkania w Sali konferencyjnej cieszyńskiego zamku w środę 18. Października.

wyświetleń: 517komentarzy: 1

Skofot zaprasza!

19-10-2017 17:30

Już po raz trzeci Skoczów na dwa dni stanie się mekką pasjonatów fotografii. W najbliższy weekend 20-21 październik w Teatrze Elektrycznym odbędzie się Festiwal Fotografii Analogowej Skofot.

wyświetleń: 424komentarzy: 0

Proces o miliony przeciwko UG w Brennej

19-10-2017 15:30

Zmaiana planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Brenna znalazła swój finał w sądzie. Wszystko za sprawą zmiany planu, która miała miejsce w 2010 roku. Zmiany dotknęły między innymi działek usytuowanych w Górkach Wielkich, na których usytuowany był zakład produkcyjny przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem zniczy.

wyświetleń: 1879komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

19-10-2017 13:29

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 231komentarzy: 0

Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

19-10-2017 13:25

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

wyświetleń: 2538komentarzy: 6

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

19-10-2017 13:10

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

wyświetleń: 2367komentarzy: 2

Niemcy budowali w Szczyrku

19-10-2017 12:55

Grupa niemieckich wolontariuszy budowała zadaszenie ogniska przy parafii w Szczyrku Salmopolu. To nie pierwsza taka akcja.

wyświetleń: 705komentarzy: 2

Protestantyzm w Czechach - spotkanie w kawiarni Avion

19-10-2017 12:00

Śląsk Cieszyński jest regionem dosyć nietypowym. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wykształcone tradycje, czy też o coś tak prozaicznego, jak ukształtowanie terenu. Przede wszystkim Śląsk Cieszyński jest regionem wielowyznaniowym. Dotyczy to zarówno polskiej części regionu, jak i tej, usytuowanej po drugiej stronie Olzy. W Cieszynie rok 2017 to huczne obchody 500-lecia reformacji. Również w Czeskim Cieszynie fakt ten nie został pominięty.

wyświetleń: 539komentarzy: 1

Organizowali nielegalny pobyt

19-10-2017 10:30

Zatrzymano 3 członków grupy przestępczej, którzy zajmowali się organizowaniem nielegalnej migracji obywatelom Ukrainy.