Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kontakt24

wyświetleń: 27921komentarzy: 13

Kilka tysięcy strat

20-02-2017 15:10

Na kilka tysięcy złotych nieznani sprawcy okradli sklep przy ulicy Jagiellońskiej w Kończycach Małych.
Fot; nagranie z monitoringu Fot; nagranie z monitoringu

Nieznani sprawcy wykorzystali nieuwagę obsługi i weszli do pomieszczeń biurowych – prowadzimy postępowanie w sprawie kradzieży. Z pomieszczeń biurowych skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Następnie sprawca skradł bony zakupowe i pieniądze. Straty sięgają kilku tysięcy złotych  – informuje portal ox.pl podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

W popularnym serwisie YT znalazły się nagrania pochodzące z monitoringu

Zobacz:

(red)

 

zródło: ox.pl
dodał: CR 20-02-2017 15:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

gabina747
20-02-2017 17:28
gabina747
Obejrzałam te filmiki i pierwsza moja myšl to taka że powinna wrócić kara obcinania kończyn które dobrały się do cudzego. Ale z drugiej strony to powinno dać do myślenia właścicielom takich sklepów że jedna osoba z obsługą na takiej powierzchni nie powinna mieć miejsca. A gdyby powtórzyła się sytuacja z przed kilku lat z Cieszyna gdzie została zabita dziewczyna w sklepie co właściciel powie rodzinie że szkoda mu było pieniędzy na drugą osobę z obsługi .To niech sam tam siedzi będzie taniej.
qqłka
20-02-2017 17:50
qqłka
Myślałem, że są co najmniej dwie, ale faktycznie jest tylko jedna. Szkoda, że tego monitoringu nikt nawet zdalnie nie śledzi.
qqłka
20-02-2017 17:52
qqłka
Na tym drugim filmiku gonią po sklepie jak w Pac-Man'ie :)
Aga29041990
20-02-2017 18:34
Aga29041990
niech dalej wlasciciele sklepow oszczędzaja na pracownikach . nie powinna byc tylko jedna kajserka na sklepie gdyby byly dwie to moze by sie dalo uniknąc jedna na kasie a druga na sklepie zwlaszcza przy wiekszym ruchu i moze by tego nie było ale cóz oszczednosci. jeszcze jak jest jeden pracownik na sklepie to powinno byc zamykane pomieszczenie gdzie trzyma sie wazne dokumenty czy pieniądze
Przepierón
20-02-2017 18:53
Przepierón
No to chłopcy teraz oglądają siebie w internecie, prędzej czy później ich złapią, przecież ktoś ich rozpoznać musi. Mogli się jeszcze do kamery uśmiechnąć.
Pewnie że lepiej byłoby z dwiema kasierkami, ale może na takim zadupiu sklep nie ma takiego obrotu żeby sobie pozwolić na 2 kasierki a drzwi od biura powinny być zamknięte.
maku
20-02-2017 19:25
maku
Przepierón na zadupiu to może Ty mieszkasz :P Drzwi nie zamknięto, a to ogromny błąd, poza tym wydaje mi się, że drugi pracownik był- pytanie tylko czym się w tym momencie zajmował, czy stał przy ladzie mięsnej, czy ogarniał zamówienia... Mam nadzieję, że szybko zostaną złapani
Przepierón
20-02-2017 20:02
Przepierón
@maku, wybacz mi proszę moją niefrasobliwość i nazwanie poboczy aglomeracji miejskiej Kończyce Małe "zadupiem" :D.
No to co robił bądź gdzie był drugi pracownik jeżeli pierwszy akt złodziejstwa był o godz. 14,20 a drugi o godz. 16,08 ?
Sprawdziło się przysłowie "okazja czyni złodzieja" , trzeba drzwi zamykać.
miglanc_7
20-02-2017 21:22
miglanc_7
Złodzieje powinni dostać Oscara w kategorii "Idioci Roku". Szkoda personelu i właściciela ale fakt pomieszczenia powinny być zamknięte i tutaj Przepierón ma rację.
maku
20-02-2017 21:41
maku
spoko spoko :D hmm no nie wiem, zastanawia mnie kiedy zorientowano się, że czegoś brakuje... no a to ich łażenie po sklepie w te i nazad powinno wzbudzić czujność
roman123
20-02-2017 23:19
roman123
Macie rację. To idioci roku. Kwestia czasu żeby ich ktoś poznał. Ale dlaczego drzwi w pustym biurze były otwarte? Mam wrażenie że tak jakby o tym wiedzieli i szli na pewniaka.
krokusik
21-02-2017 00:50
krokusik
Jeden idiota popatrzył, czy go na monitorze nie widać. Rynce łopadajom. Jaki rząd tacy terroryści.
Vato
21-02-2017 17:55
Vato
Monitoring bardzo dokładnie zarejestrował:
Film1
1. Samochód.
2. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
3. Miejsca zdjęcia odcisków palców (szafa, butelka wody).
Film2
1. Twarz wielokrotnie i pod różnymi kątami.
2. Miejsca zdjęcia odcisków palców (biurko).

Dlaczego sprawcy są nieznani?
A no tak! Przecież trzeba osobiście ich złapać.
bronek91
26-02-2017 12:28
bronek91
@Vato
Popieram, nic dodać, nic ująć... Może rzecznik prasowy KP odpowie.... Mam pomysł, może zaczniemy zasypywać go listami w podobnych sprawach. Będą zmuszani odpisywać a to jest żmudna czynność...
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

W Jasienicy zbierają owoce...

30-04-2017 18:20

Oczywiście nie prawdziwe, ale owoce decyzji sprzed paru lat, kiedy postanowiono utworzyć w Gminie strefę ekonomiczną. Na ostatniej sesji (27.04) Wójt informował Radę Gminy o postępach w Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefie Ekonomicznej. Radni podjęli tez ważne uchwały, w tym „Strategię rozwoju Gminy Jasienica do roku 2025” oraz o środkach na remonty dla trzech parafii.

wyświetleń: 69komentarzy: 0

Cieszyn: kiedyś i dziś - ulica Głęboka

30-04-2017 16:20

Już dla wielu pokoleń cieszyniaków najważniejszą miejską arterią jest ulica, która dzisiaj nazywa się Głęboka. Łączy ona podnóże Wzgórza Zamkowego z Rynkiem. Mimo że w 1789 roku ulica została w dużej mierze strawiona przez największy w dziejach miasta pożar, nadal pozostaje architektoniczną, spacerową i komercyjną atrakcją Cieszyna. Kilkadziesiąt kamienic, które się wzdłuż niej wznoszą, jest wpisane do rejestru miejskich zabytków.

wyświetleń: 280komentarzy: 0

Przed stu laty pisano [4/4/17] - Pożar, tysiąc dni wojny i... kobieta-profesor!

30-04-2017 14:40

Po krótkiej przerwie, zapraszamy na kolejny przegląd prasy, w którym po raz kolejny nie zabraknie informacji i ciekawostek, zamieszczanych przez lokalne gazety w 1917 roku.

wyświetleń: 235komentarzy: 0

Zmarł Lech Mazur

30-04-2017 13:10

W  dniu 28 kwietnia br. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 68lat Lech Mazur prezes firmy TRANSKOM w Skoczowie. 

wyświetleń: 2200komentarzy: 1

Najmłodsi stela 34/560/2017

30-04-2017 10:55

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3951komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela OX.PL

30-04-2017 08:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 462komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

30-04-2017 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 788komentarzy: 0

Gość OX.pl - Mirosław Sitko

29-04-2017 20:30

Mirosław Sitko – burmistrz Skoczowa jest kolejną osobą, która wzięła udział w naszym programie ‘Gość Portalu Ox.pl’. Włodarz miasta mówi o trwającym remoncie rynku, reformie oświaty i o szkole wyższej, która ma powstać w mieście.

wyświetleń: 500komentarzy: 0

Wernisaż Aleksandry Bury

29-04-2017 17:55

Aleksandra Bury, dyplomowana magister sztuki z Goleszowa, na swoim koncie ma już wiele osiągnięć. Zajmuje się grafiką warsztatową, książką oraz rysunkiem. Jej prace można oglądać w restauracji „Liburnia” w Cieszynie.

wyświetleń: 645komentarzy: 0

Niepełnosprawni i pełnosprawni razem

29-04-2017 16:15

Wspólne pieczenie babeczek, kolorowanie, wyklejanie, czy układanie puzzli – tak, uczniowie ZSEG w Cieszynie integrowali się z podopiecznymi ze szkół specjalnych. Tego typu działania nastawione na integrację to nie nowość. Warte podkreślenia jest to, że w tym przypadku pomysł organizacji tego typu spotkania zaproponowała jedna z uczennic ZSEG i zajęła się wdrożeniem go w życie.