Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 944komentarzy: 7

Nadchodzi Świt Sprawiedliwości

21-03-2016 10:55

Lubisz kino o superbohaterach? Superman, Batman, Lois Lane czy Lex Luthor nie są Ci obcy? Nie przegap nowego filmu, w którym najwięksi bohaterowie - Superman i Batman - staną do walki... ze sobą. Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już 1 kwietnia w skoczowskim Teatrze Elektrycznym.

To będzie ogólnopolska premiera w Skoczowie! Na ekrany kin w całej Polsce wejdzie od dawna wyczekiwany przez fanów filmów o superbohaterach. Wyreżyserowany przez Zacka Snydera (Człowiek ze Stali, 300) z Benem Affleckiem (Buntownik z wyboru, Zaginiona dziewczyna) w roli Batmana i Henrym Cavillem w roli Supermana film opowiada o pojedynku między dwoma herosami kina s-f.

Jak można przeczytać w opisie dystrybutora „W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.”

Zobacz zwiastun:

Bilety można rezerwować na stronie Teatru Elektrycznego: teatrelektryczny.pl

 

Uwaga konkurs!

Skoczowski Teatr Elektryczny ufundował dla Was po dwa bilety na ogólnopolską premierę filmu 1 kwietnia. O 17.00 seans z dubbingiem, a o 20.00 z napisami. Aby wygrać bilety, należy jak najszybciej pod tym artykułem poprawnie odpowiedzieć na pytanie:

a) seans o 17.00 x 2 bilety – Jak brzmi prawdziwe, kryptońskie imię Clarka Kenta czyli Supermana?
b) seans o 20:00 x 2 bilety – Skąd wywodzi się nazwa miasta Gotham City?

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko na jedno pytanie.
 

Konkurs zakończony!

Byliście bardzo szybcy... Bilety na seans o 19:00 wędrują do Użytkownika: skoczowiak911, a te na 17:00 do  Użytkownika: zyjon. Gratulujemy! Prosimy Zwycięzców o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres: konkurs@ox.pl.


 

vdka

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-03-2016 10:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

skoczowiak911
21-03-2016 11:18
skoczowiak911
Nazwa Gotham wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych by unikać płacenia podatków nałożonych przez Jana bez Ziemi
skoczowiak911
21-03-2016 11:20
skoczowiak911
w celu doprecyzowania-Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku.
zyjon
21-03-2016 11:24
zyjon
Prawdziwe, kryptońskie nazwisko Supermana brzmi Kal-El (oryginalnie Kal-L)
rafals
21-03-2016 11:24
rafals
prawdziwe kryptońskie imię Clarka Kent'a to: Kal-El
kasia93132
21-03-2016 11:38
kasia93132
odpowiedź b) Wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych
BenGb
21-03-2016 13:49
BenGb
Odpowiedź b : Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku
crank
21-03-2016 14:27
crank
Sprawiedliwość?! Prima Aprilis!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wspólnie pokonali 2942 długości basenu

28-06-2016 20:15

Blisko 60 osób, w różnym wieku, wystartowało w tegorocznym Maratonie dla Hospicjum „Pływaj dla dzieciaków z dzieciakami”. W tym roku uczestnikom maratonu udało się przepłynąć ponad 2900 długości basenu. Wszystko to na rzecz dzieci osieroconych wspieranych przez Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

wyświetleń: 468komentarzy: 0

Zasmakuj w gofrach

28-06-2016 19:05

Już jutro, tj. w środę (29.06) po raz kolejny na cieszyńskim rynku będzie można posmakować pysznych gofrów.Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na szczytny cel. Zapraszamy do Cieszyna w godzinach od 12:00 do 17:00.

wyświetleń: 824komentarzy: 0

Wisła - jedź w górę!

28-06-2016 17:10

Wisła jest miejscowością, do której warto zajrzeć o każdej porze roku. Nie brakuje tutaj wyciągów krzesełkowych i kanapowych . Służą jednak nie tylko narciarzom w zimie. Za ich pomocą zdobędziemy bez trudu wiślańskie szczyty.

wyświetleń: 1214komentarzy: 0

Uwielbiano Boga

28-06-2016 16:30

Świadectwa uwolnionych z nałogów, pyszna strawa oraz wspólne uwielbienie Boga, to tylko niektóre elementy Festiwalu Uwolnienia, który odbył się w niedzielę (26.06.2016 r.) w Ustroniu.

wyświetleń: 846komentarzy: 1

Kino Plenerowe na Górnym Borze

28-06-2016 15:40

To już kolejna edycja imprezy plenerowej w parku, przy osiedlu Górny Bór w Skoczowie. W urokliwym miejscu, które sprzyja odpoczynkowi Kino - Teatr Elektryczny Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” oraz Gmina Skoczów zapraszają na seanse kina plenerowego, które odbędą się 1 lipca oraz 6 i 26 sierpnia.

wyświetleń: 1724komentarzy: 0

Policjanci drogówki zatrzymali trzech złodziei z Czech

28-06-2016 14:32

Trzech złodziei z Czech zatrzymali policjanci z cieszyńskiej drogówki. Sprawcy sforsowali ogrodzenie punktu zajmującego się sprzedażą części samochodowych w Jasienicy. Skradli akcesoria o wartości ponad 10 tys. zł.

wyświetleń: 2681komentarzy: 0

Najmłodsi stela 643/465/2016

28-06-2016 14:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3546komentarzy: 0

Oby nam się chciało chcieć

28-06-2016 12:50

- Oby nam się chciało chcieć – stwierdziła podczas zakończenia roku akademickiego Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Holeksa, członek zarządu CUTW. Choć przywołała hasło sportowców, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie uniwersytetów trzeciego wieku wszyscy słuchacze zgodnie stwierdzili, że to doskonałe motto dla wszystkich członków UTW, nie tylko sportowców.

wyświetleń: 1222komentarzy: 0

Wścieklizna w Skoczowie!

28-06-2016 12:00

Spora część Skoczowa została przez Powiatowego Lekarza Weterynarii uznana za zagrożona wścieklizną. Władze Skoczowa apelują o niewypuszczanie kotów, a z psami wychodzenie jedynie na smyczy.

wyświetleń: 7961komentarzy: 5

Mają pedofila!!!

28-06-2016 10:35

Policjanci ze Strumienia ustalili mężczyznę, który jesienią ubiegłego roku zaczepiał małoletnie dziewczynki i młode kobiety w Drogomyślu. 53-letni mieszkaniec Katowic podejrzany jest o obnażanie się przed kobietami. Zaczepiał też małoletnie dziewczynki. Katowiczanin był w przeszłości karany za przestępstwa seksualne.