Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1568komentarzy: 7

Nadchodzi Świt Sprawiedliwości

21-03-2016 10:55

Lubisz kino o superbohaterach? Superman, Batman, Lois Lane czy Lex Luthor nie są Ci obcy? Nie przegap nowego filmu, w którym najwięksi bohaterowie - Superman i Batman - staną do walki... ze sobą. Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już 1 kwietnia w skoczowskim Teatrze Elektrycznym.

To będzie ogólnopolska premiera w Skoczowie! Na ekrany kin w całej Polsce wejdzie od dawna wyczekiwany przez fanów filmów o superbohaterach. Wyreżyserowany przez Zacka Snydera (Człowiek ze Stali, 300) z Benem Affleckiem (Buntownik z wyboru, Zaginiona dziewczyna) w roli Batmana i Henrym Cavillem w roli Supermana film opowiada o pojedynku między dwoma herosami kina s-f.

Jak można przeczytać w opisie dystrybutora „W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.”

Zobacz zwiastun:

Bilety można rezerwować na stronie Teatru Elektrycznego: teatrelektryczny.pl

 

Uwaga konkurs!

Skoczowski Teatr Elektryczny ufundował dla Was po dwa bilety na ogólnopolską premierę filmu 1 kwietnia. O 17.00 seans z dubbingiem, a o 20.00 z napisami. Aby wygrać bilety, należy jak najszybciej pod tym artykułem poprawnie odpowiedzieć na pytanie:

a) seans o 17.00 x 2 bilety – Jak brzmi prawdziwe, kryptońskie imię Clarka Kenta czyli Supermana?
b) seans o 20:00 x 2 bilety – Skąd wywodzi się nazwa miasta Gotham City?

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko na jedno pytanie.
 

Konkurs zakończony!

Byliście bardzo szybcy... Bilety na seans o 19:00 wędrują do Użytkownika: skoczowiak911, a te na 17:00 do  Użytkownika: zyjon. Gratulujemy! Prosimy Zwycięzców o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres: konkurs@ox.pl.


 

vdka

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-03-2016 10:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

skoczowiak911
21-03-2016 11:18
skoczowiak911
Nazwa Gotham wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych by unikać płacenia podatków nałożonych przez Jana bez Ziemi
skoczowiak911
21-03-2016 11:20
skoczowiak911
w celu doprecyzowania-Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku.
zyjon
21-03-2016 11:24
zyjon
Prawdziwe, kryptońskie nazwisko Supermana brzmi Kal-El (oryginalnie Kal-L)
rafals
21-03-2016 11:24
rafals
prawdziwe kryptońskie imię Clarka Kent'a to: Kal-El
kasia93132
21-03-2016 11:38
kasia93132
odpowiedź b) Wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych
BenGb
21-03-2016 13:49
BenGb
Odpowiedź b : Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku
crank
21-03-2016 14:27
crank
Sprawiedliwość?! Prima Aprilis!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Przyszłość Kubalonki - co dalej z trasami biegowymi?

24-03-2017 19:30

Rozmowy na temat przyszłości tras biegowych na Kubalonce ciągną się już od dłuższego czasu. Temat Kubalonki wrócił we wtorek (21.03). W Wiśle odbyło się posiedzenie Komisji Rady Powiatu wraz z zaproszonymi gośćmi, podczas którego omówiono kwestie potencjału i możliwości wykorzystania tras biegowych na tym terenie.

wyświetleń: 1901komentarzy: 1

Z zabawkami do kościoła

24-03-2017 19:00

Matki z dziećmi z różnych rejonów Śląska Cieszyńskiego zgromadziły się w czwartek 23 marca 2017 r.  na Mszy św. w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie. Tam rozpoczęły się rekolekcje dla mam z dziećmi pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

wyświetleń: 913komentarzy: 0

Dla dzieci i nie tylko. ''Pax'' - historia o lisie, chłopcu, dorastaniu, przyjaźni i wojnie

24-03-2017 18:00

Status konkursu: TRWA

Peter ma 12 lat i w wyniku wojny, w której będzie walczyć jego ojciec, musi przenieść się do dziadka. Oswojonego przyjaciela, liska o imieniu Pax, ojciec każe mu zostawić w lesie. Wkrótce potem chłopiec, ucieka od dziadka i wyrusza w długą podróż, by odszukać przyjaciela. Tak w skrócie zaczyna się „Pax” Sary Pennypacker z ilustracjami Jona Klassena.

wyświetleń: 295komentarzy: 0

Znowu wypadek na 'wiślance'

24-03-2017 16:20

Kolejny już dzisiaj wypadek na 'wiślance'. Doszło do niego około godziny 14.30 na wysokości stacji paliw Crab w Skoczowie.

wyświetleń: 10800komentarzy: 6

Czeski Rajd Valasska 2017 otworzy nowy rozdział w karierze braci Szejów

24-03-2017 15:05

Jarek i Marcin Szeja rozpoczynają sezon 2017 od Rajdu Valasska (25-26 marca) - pierwszej z siedmiu odsłon Rajdowych Mistrzostw Czech 2017. Gratka dla polskich kibiców, szczególnie tych mieszkających przy granicy – baza rajdu położona będzie tylko godzinę jazdy od granicy.

wyświetleń: 416komentarzy: 0

Poseł pyta, minister odpowiada

24-03-2017 13:15

Powracamy do tematu głosowania na Znaku Dziedzictwa Europejskiego. Przypomnijmy, mimo dużej ilości oddanych głosów na Kościół jezusowy w Cieszynie, kandydatura ta nie została zakwalifikowana do dalszego etapu.

wyświetleń: 1789komentarzy: 4

Gdzie szusować? (odc. 16 sezon 2016/2017)

24-03-2017 11:35

Tak – to ciągle możliwe. Choć nie chce się wierzyć, wyglądając za okno, dalej można jeździć w regionie na nartach. Gdzie?

wyświetleń: 769komentarzy: 0

960 zdolnych do służby

24-03-2017 10:00

Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Cieszyńskiego wydała 960 orzeczeń w sprawie zdolności do czynnej służby wojskowej.

wyświetleń: 2008komentarzy: 0

Wypadek na DK81

24-03-2017 08:25

Wypadek na DK81 w Ochabach. Oba pasy w kierunku Wisły nieprzejezdne. Ranni.

wyświetleń: 15607komentarzy: 14

Pomoc przerosła najśmielsze oczekiwania

24-03-2017 07:30

Około 10 tysięcy książek trafiło do Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, a to nie koniec. Książki i słowa otuchy spływają nadal. Apel o pomoc w odtworzeniu zniszczonego w pożarze księgozbioru przerósł najśmielsze oczekiwania pracowników cieszyńskiej biblioteki.