Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1636komentarzy: 7

Nadchodzi Świt Sprawiedliwości

21-03-2016 10:55

Lubisz kino o superbohaterach? Superman, Batman, Lois Lane czy Lex Luthor nie są Ci obcy? Nie przegap nowego filmu, w którym najwięksi bohaterowie - Superman i Batman - staną do walki... ze sobą. Film Batman v Superman: Świt sprawiedliwości już 1 kwietnia w skoczowskim Teatrze Elektrycznym.

To będzie ogólnopolska premiera w Skoczowie! Na ekrany kin w całej Polsce wejdzie od dawna wyczekiwany przez fanów filmów o superbohaterach. Wyreżyserowany przez Zacka Snydera (Człowiek ze Stali, 300) z Benem Affleckiem (Buntownik z wyboru, Zaginiona dziewczyna) w roli Batmana i Henrym Cavillem w roli Supermana film opowiada o pojedynku między dwoma herosami kina s-f.

Jak można przeczytać w opisie dystrybutora „W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.”

Zobacz zwiastun:

Bilety można rezerwować na stronie Teatru Elektrycznego: teatrelektryczny.pl

 

Uwaga konkurs!

Skoczowski Teatr Elektryczny ufundował dla Was po dwa bilety na ogólnopolską premierę filmu 1 kwietnia. O 17.00 seans z dubbingiem, a o 20.00 z napisami. Aby wygrać bilety, należy jak najszybciej pod tym artykułem poprawnie odpowiedzieć na pytanie:

a) seans o 17.00 x 2 bilety – Jak brzmi prawdziwe, kryptońskie imię Clarka Kenta czyli Supermana?
b) seans o 20:00 x 2 bilety – Skąd wywodzi się nazwa miasta Gotham City?

Jeden użytkownik może odpowiadać tylko na jedno pytanie.
 

Konkurs zakończony!

Byliście bardzo szybcy... Bilety na seans o 19:00 wędrują do Użytkownika: skoczowiak911, a te na 17:00 do  Użytkownika: zyjon. Gratulujemy! Prosimy Zwycięzców o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres: konkurs@ox.pl.


 

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 21-03-2016 10:55
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (7)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

skoczowiak911
21-03-2016 11:18
skoczowiak911
Nazwa Gotham wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych by unikać płacenia podatków nałożonych przez Jana bez Ziemi
skoczowiak911
21-03-2016 11:20
skoczowiak911
w celu doprecyzowania-Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku.
zyjon
21-03-2016 11:24
zyjon
Prawdziwe, kryptońskie nazwisko Supermana brzmi Kal-El (oryginalnie Kal-L)
rafals
21-03-2016 11:24
rafals
prawdziwe kryptońskie imię Clarka Kent'a to: Kal-El
kasia93132
21-03-2016 11:38
kasia93132
odpowiedź b) Wywodzi się od nazwy angielskiej wsi Gotham, której mieszkańcy udawali obłąkanych
BenGb
21-03-2016 13:49
BenGb
Odpowiedź b : Nazwa Gotham to używany od początków XIX wieku przydomek Nowego Jorku
crank
21-03-2016 14:27
crank
Sprawiedliwość?! Prima Aprilis!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Paulina Hławiczka

23-08-2017 19:00

Gość Ox.pl - Paulina Hławiczka. Kobieta-ksiądz w Kościele, uchodźcy, emigracja i Brexit - to główne wątki rozmowy.

wyświetleń: 1940komentarzy: 1

Co nowego od jesieni na Scenie Polskiej?

23-08-2017 17:00

Pomału kończą się wakacje i czas przygotować się na sezon artystyczny 2017/2018 w Teatrze Cieszyńskim. Jakich premier możemy spodziewać się na Scenie Polskiej? Tradycyjnie będzie to sześć nowych przedstawień, wśród których znajdzie się dramaturgia współczesna, klasyka i propozycje rozrywkowe. Na afiszu znajdziemy też cieszące się popularnością spektakle z poprzednich sezonów.

wyświetleń: 350komentarzy: 0

Świetlica w Koralowej Arenie

23-08-2017 15:10

300 tysięcy złotych kosztować będzie nabudowa budynku zaplecza sportowego stadionu „Koralowa Arena”. Na powstałych w ten sposób 200 metrach pojawi się Świetlica Środowiskowa oraz sale masażu, magazyny i umywalnie.

wyświetleń: 333komentarzy: 0

Skontroluj swoje znamiona - akcja bezpłatnych badań dermatologicznych w Brennej

23-08-2017 13:40

Już 31 sierpnia mieszkańcy Brennej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.

wyświetleń: 1594komentarzy: 0

Wyremontowali Na Węgrach

23-08-2017 12:20

Kolejny odcinek ulicy Na Węgrach w Międzyrzeczu Dolnym w Gminie Jasienica został wyremontowany.

wyświetleń: 498komentarzy: 0

Rajd Barum: Szejowie przed najważniejszą rundą Mistrzostw Czech

23-08-2017 11:00

Po starcie w Rajdzie Rzeszowskim Jarek i Marcin Szeja po raz drugi stają do rywalizacji z najlepszymi załogami Mistrzostw Europy. Po zeszłorocznym zwycięstwie w Grupie N, w tym roku bracia z Ustronia zmierzą się z odcinkami Rajdu Barum w aucie klasy R5. Na dwie rundy przed końcem sezonu załoga GK Forge Metkom Rally Team walczy o trzeci stopień podium w mistrzostwach Czech.

wyświetleń: 376komentarzy: 0

Święto rękodzieła przed nami po raz piąty

23-08-2017 09:15

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) odbędzie się w Cieszynie kolejny już Cieszyński Jarmark Piastowski. Będzie to piąta odsłona tej imprezy, a do nadolziańskiego grodu ponownie zjadą rękodzielnicy i pracownie rękodzieła z różnych części Polski.

wyświetleń: 1201komentarzy: 1

Zamkną most na Al. Łyska!

23-08-2017 07:30

28 sierpnia br. (poniedziałek) most na Al. Łyska w Cieszynie zostanie wyłączony z ruchu.

wyświetleń: 3196komentarzy: 3

Zostań SuperW!

22-08-2017 19:00

Dołącz do grona superbohaterów i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki – SuperW! W regionie potrzeba około 100 wolontariuszy. Udowodnij, że nie tylko Superman może nieść pomoc!

wyświetleń: 686komentarzy: 0

Tydzień Dobrej Nowiny w Dębowcu

22-08-2017 17:00

W dniach od 14 do 19 sierpnia 2017 roku po raz kolejny odbywał się w Dębowcu Tydzień Dobrej Nowiny. Głównym tematem całego tygodnia była wędrówka ludu izraelskiego z Egiptu do Ziemi Obiecanej. Codziennie w zajęciach uczestniczyło około 60 dzieci.