Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1693komentarzy: 0

Miesiąc Kobiet w Strumieniu - wiele propozycji nie tylko dla Pań!

29-02-2016 17:30

Jak zwykle w marcu, strumieński ośrodek kultury proponuje swoim odbiorcom cały miesiąc interesujących wydarzeń kulturalnych w ramach cyklu ''Miesiąc Kobiet''. Sprawdź, jakie atrakcje na Ciebie czekają!

Przez cały marzec będzie się w Strumieniu dużo działo. Zaplanowano wyjazd do teatru, warsztaty, koncerty. Zobacz wykaz imprez:


2 marca
startujemy wyjazdem do Teatru w Bielsku-Białej na sztukę "Proszę, zrób mi dziecko ".


5 marca
słuchamy komedii granej na dwóch fortepianach - za klawiszami usiądą Tomasz Pala i Grzegorz Kasperczyk, którzy dostarczą słuchaczom trochę rozrywki, trochę klasyki, dużo humoru, i na pewno muzyczną wirtuozerię.


7 marca

uczestniczymy w wykładzie pt. Zwyczaje i obrzędy cyklu wiosenno-letniego, czyli o kreacji nowego czasu, który wygłosi dr Grzegorz Odoj. Organizatorem spotkania jest Biblioteka Miejska w Strumieniu.
 

19 marca
zawita do Strumienia zespół Dagadana -polsko-ukraiński kwartet łączący w genialny sposób różne style muzyczne. Zespół powraca do Strumienia z czwartym albumem Meridian 68 - najbardziej folkową z dotychczasowych płyt. Krążek ukazał się na polskim rynku 28 lutego, a w październiku dotrze także do... Chin!



Foto: Piotr Dłubak


 

19 marca
spalamy zbędne kalorie podczas nieodpłatnych zajęć zumby
 

19 marca
poznajemy tradycję i smaki potraw wielkanocnych przygotowanych przez KGW z gminy Strumień i zagraniczne gminy partnerskie.


Szczegółowe informacje na plakacie (pobierz pdf ) oraz na stronie www.emgok.pl


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
ul. Młyńska 14
43-246 Strumień
tel. 33 8570 174



Artykuł sponsorowany

zródło: emgok Strumień
dodał: NG 29-02-2016 17:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączone



Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 151komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 247komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 594komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1351komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1712komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!