Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 10091komentarzy: 8

Świadkowie poszukiwani

13-02-2016 16:00

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków zdarzenia do którego doszło na ulicy Górny Bór w Skoczowie. Przypomnijmy, kierowca osobówki potrącił rowerzystę, który ze złamaniem ręki trafił do cieszyńskiego szpitala.

Cieszyńscy mundurowi prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego 5 lutego 2016 r. w Skoczowie.  - Na skrzyżowaniu ulic Górny Bór i Gołęszyców. Około 6:20 kierujący fordem focusem 39-letni mężczyzna na skrzyżowaniu zderzył się z rowerzystą.  55-latek kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi. – informuje st. asp. Rafał Domagała

Policjanci szukają osób, które mogą udzielić informacji na temat tego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu.
Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516280 lub bezpłatny nr alarmowy 997. W tej sprawie można kontaktować się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie - 33 8516194.

(red)
 

zródło: ox.pl
dodał: CR 13-02-2016 16:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (8)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

krokusik
13-02-2016 16:55
krokusik
Jaki kraj, taka komunikacja. Kto widział w normalnym kraju rowerzystę w środku zimy?
team.mario
13-02-2016 17:07
team.mario
krokusik nie bo jeszcze kwitnie
[konto zostało usunięte]
13-02-2016 17:26
[konto zostało usunięte]
krokusik,twój komentarz zwalił mnie z nóg!!! hahaha
janusz s
13-02-2016 17:37
janusz s
A gdzie skoczowski monitoring podobno tylko w nocy nie działa
1234567890
13-02-2016 20:04
1234567890
Co oni tam w ogóle robili o 6,20 rano przeciez powinno się jeszcze smacznie spać;)
erik
14-02-2016 08:04
erik
Do krokusik-Ślepota głupota i brak zainteresowań to straszna choroba.-Współczuję.
[konto zostało usunięte]
14-02-2016 10:17
[konto zostało usunięte]
Krokusik nie pisze, nie pisze, ale jak już napisze to za całą rodzinę :D
LYRIC 37
14-02-2016 19:41
LYRIC 37
wypadek wypadkiem i faktycznie kierowce trza znalezsc ale plaga skoczowskich porannych ulic sa nie oznakowane i nie posiadajace rowery swiateł z tym musicie cos zrobic a takze zle idacy poboczem ludzie do pracy obwiniacie kierowcow ale to przechodnie i rowerzysci stwarzaj niebezpieczenstwo na drodze
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Pociągi za darmo na Dzień Dziecka

27-05-2017 13:00

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich 3 czerwca mogą liczyć na cały dzień bezpłatnych przejazdów pociągami. Dodatkowo w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach będą mogli m.in. zjeść słodkości, przymierzyć czapkę kolejarza i otrzymać miniplanszę do gry w kolejowe bingo, którą samodzielnie przygotowali dla nich pracownicy przewoźnika.

wyświetleń: 164komentarzy: 0

Najpiękniejsza z pięknych

27-05-2017 11:10

Dla mieszkańców są najpiękniejsze na świecie? A która wieś jest rzeczywiście piękna? Wkrótce znów się przekonamy, ponieważ Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił kolejną edycję konkursu „Piękna wieś województwa śląskiego”.

wyświetleń: 248komentarzy: 0

Nie boimy się cyberzagrożeń?

27-05-2017 09:20

W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z Internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

wyświetleń: 175komentarzy: 0

Boisko do nauki jazdy

27-05-2017 07:30

Twoje dziecko nie umie jeździć na rowerze? Nie masz miejsca i sprzętu, żeby je nauczyć? Na specjalnym boisku do nauki jazdy można bezpłatnie wypożyczyć rower, hulajnogę i kaski i pojeździć. Gdzie? W Czeskim Cieszynie przy ul. Frydeckiej.

wyświetleń: 600komentarzy: 0

Dzień otwarty Klubu Abstynentów ''Familia''

26-05-2017 19:35

Dzień Otwartych Drzwi Klubu "Familia" w Cieszynie zorganizowano po raz czwarty. W tym roku Cieszyńskie Stowarzyszenie Klub Abstynentów zaprosiło do wysłuchania wykładu certyfikowanego psychoterapeuty uzależnień. 

wyświetleń: 1354komentarzy: 0

Góralska prognoza pogody (4) 26.05.2017

26-05-2017 17:15

Zapraszamy na kolejny odcinek Góralskiej Prognozy Pogody na wesoło z elementami gwary istebniańskiej. Program prowadzi ''Wicherek'' - zapraszamy, oglądajcie!

wyświetleń: 1720komentarzy: 1

Adam Bubik o muzycznym debiucie w Polsce

26-05-2017 15:30

Polsko-czeski muzyk i kompozytor. Polak mieszkający na Zaolziu - Adam Bubik opowiada o swoich muzycznych początkach, zainteresowaniu muzyką chrześcijańską, debiucie w Polsce, świeżutkiej płycie i najnowszym teledysku.

wyświetleń: 792komentarzy: 0

Taki będzie nowy ośrodek

26-05-2017 14:00

Znana już jest koncepcja graficzna nowego ośrodka w Mazańcowicach. Będzie to parterowy budynek z poddaszem o powierzchni 200 mkw. Kosztować ma ok. 1,26 mln.

wyświetleń: 1712komentarzy: 0

Dziś Dzień Matki! Nie zapomnij o życzeniach!

26-05-2017 12:50

Dziś 26 maja, Dzień Matki. Nie zapomnij o kwiatach, telefonie i życzeniach.

wyświetleń: 343komentarzy: 0

Nastał czas modeli SELECTION

26-05-2017 11:00

Toyota Avensis i Toyota Auris w nowej wersji Selection!