Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2458komentarzy: 1

Wyznaj miłość na OX.PL i wygraj

28-01-2016 12:00

Za nieco ponad dwa tygodnie obchodzić będziemy Święto Zakochanych. Chcemy, by Wasze walentynki były wyjątkowe i byście mogli wyznać uczucia za naszym pośrednictwem. Przygotowaliśmy specjalny serwis, w którym możecie dodać swoje walentynkowe wyznanie a na dodatek wygrać atrakcyjne nagrody.

Wszystkie życzenia, które dodacie do serwisu walentynki.ox.pl w ten wyjątkowy dzień, 14 lutego, pojawią się na OX.PL w specjalnym pasku, który będzie widoczny na stronie głównej. Dodatkowo autorzy najciekawszych, najbardziej pomysłowych, wzruszających i pięknych życzeń mogą liczyć na nagrody ufundowane przez sponsorów:

dwie równorzędne Nagrody Główne (dla pierwszego miejsca przyznanego przez Redakcję i dla pierwszego miejsca przyznanego przez Internautów) ufundowane przez Sponsora Głównego - Karczmę Pod Strzechom w Górkach Wielkich, miejsce które łaczy tradycyjne wartości kuchni regionalnej z nowoczesną sztuką kucharską:

DWA ZAPROSZENIA DLA PARY o wartości 150 zł każde obejmujace KULIG Z POCHODNIAMI I GRZAŃCEM ORAZ ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ PRZY ŚWIECACH ZE SPECJALNYM MENU WALENTYNKOWYM

a dla pozostałych nagrodzonych - bilety na imprezy, na basen, lodowisko, zaproszenia do kawiarni, pizzerii, karnet do teatru, bukiety kwiatów i inne ciekawe podarki (5 zwycięzców wybierze Redakcja, 5 kolejnych wskażą Użytkownicy, głosując na swoje typy).

Jest więc o co walczyć! Już teraz możecie dodawać swoje wyznania miłości, przyjaźni, wdzięczności do serwisu walentynkowego:
 



Im szybciej dodacie życzenia - tym lepiej! Macie szansę na więcej głosów użytkowników!

Pamiętajcie, że w konkursie biorą udział życzenia dodane do 8 lutego. 9 lutego ogłosimy wyniki (żeby wszyscy przed walentynkami zdążyli odebrać nagrody). Bez względu jednak na konkurs, życzenia można dodawać do 14 lutego i wszystkie wyznania spełniające wymogi regulaminu (Zobacz Regulamin ) zostaną opublikowane na OX.PL w Dzień Zakochanych.


Sponsor Główny: Karczma Pod Strzechom w Górkach Wielkich


 

Sponsorami pozostałych nagród w Konkursie Walentynkowym OX.PL 2016 są (w kolejności alfabetycznej):

Cafe Muzeum w Cieszynie


Kwiaciarnia Róża w Skoczowie


MDK Prażakówka w Ustroniu


Mokka Cafe w Cieszynie
 


MOSIR Cieszyn


Pate Media w Bielsku Białej


Pizzeria Barti w Cieszynie



Scena Polska Teatr Cieszyński w Czeskim Cieszynie

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji DELFIN


Zoltar Arena w Bielsku-Białej

 

NG

zródło: OX.PL
dodał: NG 28-01-2016 12:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

as355
28-01-2016 14:59
as355
Święto Zakochanych ,co to takiego ???.Kilku dniowe zauroczenie ,flirt ,skok w bok ,nawyk do drugiej osoby , .młodzieńczy poryw ,czy moda ???.Codzienne życie z drugą osobą ,wzajemne wspomaganie się ,tolerowanie siebie na wzajem ,wspólne posiłki ,pomoc w pracach które wykonywane razem dają satysfakcję ,wspólna sypialnia ,razem wychowywane dzieci , w spokoju i oddaniu przez wiele lat to na pewno miłość .Tylko ludzie zakochani w sobie potrafią docenić ,co to znaczy miłość do drugiej osoby na co dzień ,,a nie od święta .
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Zbójnickie trunki

25-09-2016 19:00

Pierwszy raz w Ustroniu odbył się konkurs na zbójnickie nalewki. Smaków było wiele, bo nie zabrakło malinówki, ostrężynówki czy aroniówki. Były trunki przygotowane na igliwiu sosnowym czy też nalewki z bożego drzewka i piekielnie mocnej z... chrzanu.

wyświetleń: 916komentarzy: 1

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 39/16

25-09-2016 16:50

Szara teczka z napisem "Wieża" skrywa w sobie wiele historycznych prawd i ciekawostek na temat Skoczowa. Odkryjcie je razem z nami!

wyświetleń: 493komentarzy: 0

Oczami niewidomego (51): złość i nienawiść

25-09-2016 14:20

„Świat to trudne miejsce. Jemu nie zależy. Choć nie żywi nienawiści do ciebie i do mnie, nie darzy nas też miłością. Dzieją się na nim rzeczy straszne, których nie można wytłumaczyć. [...] Świat cię nie kocha. [...] Pamiętaj jednak, żeby robić swoje. Takie masz zadanie na tym trudnym świecie, musisz podtrzymywać swoją miłość i robić swoje choćby nie wiem co.” Stephen King – „Lśnienie”

wyświetleń: 300komentarzy: 0

Znasz Młodego Bohatera?

25-09-2016 12:55

Możliwe, że wśród nas żyją bezimienni młodzi bohaterowie. Jeśli znasz ciekawą historię, której głównym aktorem jest dziecko, które ocaliło bądź aktywnie przyczyniło się do ocalenia życia innego człowieka, to wyślij ją do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji!

wyświetleń: 355komentarzy: 0

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 2276komentarzy: 2

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 703komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 787komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 681komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 1132komentarzy: 2

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.