Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4499komentarzy: 6

Policja w Twoim telefonie

25-01-2016 15:45

Jesteś w innym mieście, skradziono Ci dokumenty bądź portfel i chcesz skontaktować się z najbliższą jednostką policji? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej aplikacji Śląskiej Policji.
Policja w Twoim telefonie fot.: arc.ox.pl

Aplikacja mobilna Śląska Policja jest oficjalną aplikacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać najbliższej jednostki policji oraz uzyskasz informacje, dotyczące aktualnych wydarzeń policyjnych. Dodatkowo, używając aplikacji, masz dostęp do wielu porad prewencyjnych oraz informacji w jaki sposób unikać zagrożeń i chronić się m.in. przed kradzieżami.


Co ważne, aplikacja na bieżąco prezentuje bazę osób zaginionych i poszukiwanych przez policję oraz działa także w trybach online i offline. Wykorzystuje przy tym system GPS oraz mapę, dzięki czemu w każdej chwili wiesz jak do nas trafić.

Aplikacja ŚLĄSKA POLICJA dostępna jest na systemy mobilne:

Android: play.google.com
iOS: itunes.apple.com
Windows Phone: www.microsoft.com

red.

zródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP 25-01-2016 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

iskra99
25-01-2016 16:03
iskra99
Ktoś wie jak się ta aplikacja nazywa ?
koszor
25-01-2016 16:15
koszor
Pomysł ciekawy, ale jakie to ma znaczenie, skoro na skradziony dowód i tak ktoś może wyłudzić kredyt? Cały system działa jak zawirusowany windows, podejmuje działania, które z góry są przegrane.
maykel
25-01-2016 22:18
maykel
Bardzo przydatna aplikacja, szczególnie wtedy gdy ukradną Ci telefon ;)
alternatywy 5
25-01-2016 22:38
alternatywy 5
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
Na przestępcze wybryki trzeba tylko surowo karać ciężką pracą, a jak odmówi to zimne lochy i zupa ziemniaczana.
Funio
25-01-2016 22:57
Funio
To juz nie bedzie normalnej policji tylko w telefonie? No no technika poszla do przodu :)
kosa
27-01-2016 17:46
kosa
Niebiescy są jak za komuny.Teraz mają kompy! Tak samo siedzą na komendzie do czasu otrzymania wiadomości o treści uprzejmie donoszę itd.itp. !!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ekspertyza nie pozostawia złudzeń...

01-07-2016 21:05

Wyniki ekspertyzy budynku przy ulicy Zamkowej 1 jednoznacznie wskazują na zły stan techniczny, sanitarny i przeciwpożarowy.  Podmioty, które prowadzą tam swoją działalność będą musiały opuścić budynek do 30 września br. Jego zarządca, czyli Zamek Cieszyn wręczył im w tym tygodniu wypowiedzenia.

wyświetleń: 1655komentarzy: 7

Uwaga firmy! Nadciąga JPK

01-07-2016 17:40

Słyszeliście o Jednolitym Pliku Księgowym? Jeśli – jak niemal 30% firm jeszcze nie – to zapoznajcie się z tym zagadnieniem jak najszybciej. JPK wchodzi bowiem w życie… dzisiaj (1 lipca).

wyświetleń: 1353komentarzy: 0

Policjanci na pikniku

01-07-2016 16:15

Policjanci z Cieszyna i Ustronia wzięli udział pikniku rodzinnym Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Goleszowie. Przede wszystkim powiedzieli najmłodszym jak bezpiecznie spędzić wakacje.

wyświetleń: 736komentarzy: 2

Kierowcy, uważajcie na upały!

01-07-2016 14:40

Lato dopiero się rozkręca, może być coraz cieplej, przed upałami ostrzegają nie tylko meteorolodzy, ale i… policjanci.

wyświetleń: 1197komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/467/2016

01-07-2016 12:50

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2924komentarzy: 0

Absolutorium dla Burmistrza Cieszyna niejednogłośnie

01-07-2016 11:00

Podczas wczorajszej (30.06) sesji Rady Miejskiej Cieszyna radni, przy jednym głosie sprzeciwu, udzielili Burmistrzowi Miasta Cieszyna absolutorium. Przeciwko głosował samorządowiec Czesław Banot.

wyświetleń: 1690komentarzy: 3

Upały i burze

01-07-2016 09:15

Ten nierozłączny ostatnimi czasy duet znów na ustach meteorologów, którzy ostrzegają przed wysokimi temperaturami i burzami z gradem.

wyświetleń: 1999komentarzy: 0

Jaki system LPG wybrać?

01-07-2016 07:30

Chcesz przerobić benzynę na gaz? Zanim umówisz się do gazownika, poznaj zasady działania układów wszystkich generacji – od I do V i wybierz taki, który najlepiej będzie współpracował z silnikiem. 

wyświetleń: 733komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

30-06-2016 19:15

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1821komentarzy: 0

Nie trzeba się bać nietoperzy

30-06-2016 17:30

Choć za przypadek zarażenia wścieklizna, który wydarzył się ostatnio w Skoczowie, odpowiada nietoperz, nie ma się co bać – przekonują specjaliści. To odosobniony przypadek, nietoperze nie są specjalnym zagrożeniem, równie dobrze wściekliznę może przenieść polna mysz.