Wiadomości

Kontakt24

wyświetleń: 4561komentarzy: 6

Policja w Twoim telefonie

25-01-2016 15:45

Jesteś w innym mieście, skradziono Ci dokumenty bądź portfel i chcesz skontaktować się z najbliższą jednostką policji? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej aplikacji Śląskiej Policji.
fot.: arc.ox.pl fot.: arc.ox.pl

Aplikacja mobilna Śląska Policja jest oficjalną aplikacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać najbliższej jednostki policji oraz uzyskasz informacje, dotyczące aktualnych wydarzeń policyjnych. Dodatkowo, używając aplikacji, masz dostęp do wielu porad prewencyjnych oraz informacji w jaki sposób unikać zagrożeń i chronić się m.in. przed kradzieżami.


Co ważne, aplikacja na bieżąco prezentuje bazę osób zaginionych i poszukiwanych przez policję oraz działa także w trybach online i offline. Wykorzystuje przy tym system GPS oraz mapę, dzięki czemu w każdej chwili wiesz jak do nas trafić.

Aplikacja ŚLĄSKA POLICJA dostępna jest na systemy mobilne:

Android: play.google.com
iOS: itunes.apple.com
Windows Phone: www.microsoft.com

red.

zródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP 25-01-2016 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

iskra99
25-01-2016 16:03
iskra99
Ktoś wie jak się ta aplikacja nazywa ?
koszor
25-01-2016 16:15
koszor
Pomysł ciekawy, ale jakie to ma znaczenie, skoro na skradziony dowód i tak ktoś może wyłudzić kredyt? Cały system działa jak zawirusowany windows, podejmuje działania, które z góry są przegrane.
maykel
25-01-2016 22:18
maykel
Bardzo przydatna aplikacja, szczególnie wtedy gdy ukradną Ci telefon ;)
alternatywy 5
25-01-2016 22:38
alternatywy 5
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
Na przestępcze wybryki trzeba tylko surowo karać ciężką pracą, a jak odmówi to zimne lochy i zupa ziemniaczana.
Funio
25-01-2016 22:57
Funio
To juz nie bedzie normalnej policji tylko w telefonie? No no technika poszla do przodu :)
kosa
27-01-2016 17:46
kosa
Niebiescy są jak za komuny.Teraz mają kompy! Tak samo siedzą na komendzie do czasu otrzymania wiadomości o treści uprzejmie donoszę itd.itp. !!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wisła w Rozszerzonej Rzeczywistości

08-12-2016 17:00

Rozszerzona Rzeczywistość rodem z filmów science-fiction, jak w „Raporcie mniejszości” zaczyna stawać się… rzeczywistością. Na razie na mniejszą skalę, ale dociera również do nas. W Wiśle wybrano wykonawcę projektu, który pozwoli patrzyć na mapy Wisły w inny sposób, dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

wyświetleń: 9komentarzy: 0

Festiwal Muzyki rozpoczęty

08-12-2016 15:50

Wczoraj (07.11.2016) rozpoczął się w Cieszynie II Międzynarodowy Festiwal Muzyki prof. Józefa Świdra. Konferencja naukowa, warsztaty pianistyczne i dwa koncerty - były pięknym rozpoczęciem festiwalu.

wyświetleń: 90komentarzy: 0

W Strumieniu po sesji

08-12-2016 15:35

Pożegnanie komendanta Policji, przyjęcie uchwał, zatwierdzenie taryfy za zbiorowe odprowadzanie ścieków – tak wyglądała miniona sesja Rady Miejskiej Strumienia.

wyświetleń: 202komentarzy: 0

Skoczowscy sołtysi naradzali się

08-12-2016 14:25

W nietypowym miejscu, bo w Dworku Myśliwskim w Brennej 6 grudnia sołtysi gminy Skoczów spotkali się na ostatniej w tym roku naradzie.

wyświetleń: 486komentarzy: 1

Portal OX.PL poleca!

08-12-2016 12:30

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 381komentarzy: 0

Z Wisły do Vikersund

08-12-2016 11:45

Skoczkowie Kadry B trenowali w Wiśle, teraz polatają na otwarciu Pucharu Kontynentalnego w norweskim Vikersund, który rozpoczyna się już jutro, 9 grudnia.

wyświetleń: 378komentarzy: 0

Pozbierani czy Sami Swoi?

08-12-2016 10:35

Wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie jesiennych rozgrywek w siatkówce – już w najbliższą niedzielę, 11 grudnia okaże się kto zostanie najlepszą drużyną Amatorskiej Ligi Siatkówki w Cieszynie.

wyświetleń: 480komentarzy: 0

Zmiana dyrektora w Ośrodku Kultury w Hażlachu

08-12-2016 09:20

W Gminnym Ośrodku Kultury w Hażlachu nastąpiła zmiana na stanowiska dyrektora.

wyświetleń: 1608komentarzy: 0

Myj dwa razy dłużej za 1 zł!

08-12-2016 07:30

Choć czas świątecznych podarków jeszcze przed nami, to kierowcy w powiecie już mogą cieszyć się z pierwszych prezentów - nie dość, że dziś, 8 grudnia, otwarta zostaje nowa myjnia samochodowa, to jeszcze za 1 zł dostaniemy aż 75 sekund mycia!

wyświetleń: 2075komentarzy: 0

Kalendarz Beskidzki już jest

07-12-2016 20:15

Beskidzki. Wydawany przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Myli się jednak ten, kto uzna, że nic tam dla cieszyniaków, nic o Cieszyniakach. Wręcz przeciwnie! Redagujący go już od dziewięciu lat Jan Picheta sporo miejsca poświęca Śląskowi Cieszyńskiemu, i to pojmowanemu całościowo, aż po Ostrawicę.