Wiadomości

Wkrótce w regionie

Styczeń 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

wyświetleń: 4567komentarzy: 6

Policja w Twoim telefonie

25-01-2016 15:45

Jesteś w innym mieście, skradziono Ci dokumenty bądź portfel i chcesz skontaktować się z najbliższą jednostką policji? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej aplikacji Śląskiej Policji.
fot.: arc.ox.pl fot.: arc.ox.pl

Aplikacja mobilna Śląska Policja jest oficjalną aplikacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać najbliższej jednostki policji oraz uzyskasz informacje, dotyczące aktualnych wydarzeń policyjnych. Dodatkowo, używając aplikacji, masz dostęp do wielu porad prewencyjnych oraz informacji w jaki sposób unikać zagrożeń i chronić się m.in. przed kradzieżami.


Co ważne, aplikacja na bieżąco prezentuje bazę osób zaginionych i poszukiwanych przez policję oraz działa także w trybach online i offline. Wykorzystuje przy tym system GPS oraz mapę, dzięki czemu w każdej chwili wiesz jak do nas trafić.

Aplikacja ŚLĄSKA POLICJA dostępna jest na systemy mobilne:

Android: play.google.com
iOS: itunes.apple.com
Windows Phone: www.microsoft.com

red.

zródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP 25-01-2016 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

iskra99
25-01-2016 16:03
iskra99
Ktoś wie jak się ta aplikacja nazywa ?
koszor
25-01-2016 16:15
koszor
Pomysł ciekawy, ale jakie to ma znaczenie, skoro na skradziony dowód i tak ktoś może wyłudzić kredyt? Cały system działa jak zawirusowany windows, podejmuje działania, które z góry są przegrane.
maykel
25-01-2016 22:18
maykel
Bardzo przydatna aplikacja, szczególnie wtedy gdy ukradną Ci telefon ;)
alternatywy 5
25-01-2016 22:38
alternatywy 5
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
Na przestępcze wybryki trzeba tylko surowo karać ciężką pracą, a jak odmówi to zimne lochy i zupa ziemniaczana.
Funio
25-01-2016 22:57
Funio
To juz nie bedzie normalnej policji tylko w telefonie? No no technika poszla do przodu :)
kosa
27-01-2016 17:46
kosa
Niebiescy są jak za komuny.Teraz mają kompy! Tak samo siedzą na komendzie do czasu otrzymania wiadomości o treści uprzejmie donoszę itd.itp. !!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Wybory w Wiśle

19-01-2017 19:20

Już drugi raz z rzędu mieszkańcy Wisły mogli przedstawiać swoje propozycje inwestycji w ramach budżetu obywatelskiego. Tym razem jednak nie wszystkie pomysły poddane będą procedurze wyboru. Połowa projektów odpadła.

wyświetleń: 640komentarzy: 0

O Afryce w środku zimy, czyli spotkanie z Kydryńskim

19-01-2017 17:40

Liczne podróże do Afryki, które odbył w ciągu 25 lat stały się inspiracją do napisania książki. „Biel. Notatki z Afryki” – wyszła spod pióra Marcina Kydryńskiego w 2016 roku. O najnowszej książce, a także o Afryce, fotografii, podróżach i prawdziwych pasjach można było porozmawiać wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Bibliotece właśnie z Marcinem Kydryńskim.

wyświetleń: 672komentarzy: 0

Najmłodsi stela 5/531/2017

19-01-2017 16:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2559komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

19-01-2017 14:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 1093komentarzy: 0

Ratownik bez uprawnień - Trwa śledztwo

19-01-2017 13:00

Wracamy do sprawy tragicznego utonięcia na basenie w Wiśle. Wczoraj po południu policjanci z Wisły i Cieszyna przy udziale biegłego psychologa prowadzili przesłuchania nastolatków, którzy byli świadkami tragicznego zdarzenia na basenie.

wyświetleń: 9156komentarzy: 14

Znów przekroczenia PM10 !

19-01-2017 11:00

Przekroczenia dopuszczalnych stężeń pyłu zawieszonego znów miały i mają miejsce na cieszyńskim niebie.

wyświetleń: 3962komentarzy: 5

Zmodernizowali ciepłownię

19-01-2017 09:20

Ciepłownia w Strumieniu przeszła modernizację. Jej koszt to ponad 100 tys. zł.

wyświetleń: 987komentarzy: 1

19 wystaw w 24 miesiące!

19-01-2017 07:45

To już dwa lata działalności Galerii Muflon w Ustroniu. W tym czasie zrealizowano 19 wystaw.

wyświetleń: 458komentarzy: 0

Ratownika nie było na basenie?

18-01-2017 19:10

Policja i prokuratura bada przyczynę tragicznego wypadku w Wiśle. Przypomnijmy, wczoraj w basenie Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich utopił się nastolatek, drugi walczy o życie w szpitalu. Jak twierdzi policja, na basenie w momencie tragedii nie było ratownika.

wyświetleń: 13714komentarzy: 6

LOTE, Szybiński, Osuch, SOiZ... Najlepsze szkoły wg Rankingu Perspektyw 2017

18-01-2017 18:15

To ważny ranking dla szkół i dla uczniów. Od lat ranking przygotowany przez Perspektywy jest nie tylko wskazówką dla uczniów przy wyborze szkoły, ale i potwierdzeniem jakości kształcenia dla dyrekcji i kuratorium. Podobnie jak przed rokiem placówki z powiatu, głównie cieszyńskie, są w czołówce.