Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4611komentarzy: 6

Policja w Twoim telefonie

25-01-2016 15:45

Jesteś w innym mieście, skradziono Ci dokumenty bądź portfel i chcesz skontaktować się z najbliższą jednostką policji? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej aplikacji Śląskiej Policji.
fot.: arc.ox.pl fot.: arc.ox.pl

Aplikacja mobilna Śląska Policja jest oficjalną aplikacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać najbliższej jednostki policji oraz uzyskasz informacje, dotyczące aktualnych wydarzeń policyjnych. Dodatkowo, używając aplikacji, masz dostęp do wielu porad prewencyjnych oraz informacji w jaki sposób unikać zagrożeń i chronić się m.in. przed kradzieżami.


Co ważne, aplikacja na bieżąco prezentuje bazę osób zaginionych i poszukiwanych przez policję oraz działa także w trybach online i offline. Wykorzystuje przy tym system GPS oraz mapę, dzięki czemu w każdej chwili wiesz jak do nas trafić.

Aplikacja ŚLĄSKA POLICJA dostępna jest na systemy mobilne:

Android: play.google.com
iOS: itunes.apple.com
Windows Phone: www.microsoft.com

red.

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP 25-01-2016 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

iskra99
25-01-2016 16:03
iskra99
Ktoś wie jak się ta aplikacja nazywa ?
koszor
25-01-2016 16:15
koszor
Pomysł ciekawy, ale jakie to ma znaczenie, skoro na skradziony dowód i tak ktoś może wyłudzić kredyt? Cały system działa jak zawirusowany windows, podejmuje działania, które z góry są przegrane.
maykel
25-01-2016 22:18
maykel
Bardzo przydatna aplikacja, szczególnie wtedy gdy ukradną Ci telefon ;)
alternatywy 5
25-01-2016 22:38
alternatywy 5
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
Na przestępcze wybryki trzeba tylko surowo karać ciężką pracą, a jak odmówi to zimne lochy i zupa ziemniaczana.
Funio
25-01-2016 22:57
Funio
To juz nie bedzie normalnej policji tylko w telefonie? No no technika poszla do przodu :)
kosa
27-01-2016 17:46
kosa
Niebiescy są jak za komuny.Teraz mają kompy! Tak samo siedzą na komendzie do czasu otrzymania wiadomości o treści uprzejmie donoszę itd.itp. !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 496komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2578komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 830komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 296komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 8896komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1825komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1025komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 880komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.