Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4574komentarzy: 6

Policja w Twoim telefonie

25-01-2016 15:45

Jesteś w innym mieście, skradziono Ci dokumenty bądź portfel i chcesz skontaktować się z najbliższą jednostką policji? Już teraz możesz skorzystać z mobilnej aplikacji Śląskiej Policji.
fot.: arc.ox.pl fot.: arc.ox.pl

Aplikacja mobilna Śląska Policja jest oficjalną aplikacją Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzięki niej dowiesz się, gdzie szukać najbliższej jednostki policji oraz uzyskasz informacje, dotyczące aktualnych wydarzeń policyjnych. Dodatkowo, używając aplikacji, masz dostęp do wielu porad prewencyjnych oraz informacji w jaki sposób unikać zagrożeń i chronić się m.in. przed kradzieżami.


Co ważne, aplikacja na bieżąco prezentuje bazę osób zaginionych i poszukiwanych przez policję oraz działa także w trybach online i offline. Wykorzystuje przy tym system GPS oraz mapę, dzięki czemu w każdej chwili wiesz jak do nas trafić.

Aplikacja ŚLĄSKA POLICJA dostępna jest na systemy mobilne:

Android: play.google.com
iOS: itunes.apple.com
Windows Phone: www.microsoft.com

red.

zródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: MP 25-01-2016 15:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (6)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

iskra99
25-01-2016 16:03
iskra99
Ktoś wie jak się ta aplikacja nazywa ?
koszor
25-01-2016 16:15
koszor
Pomysł ciekawy, ale jakie to ma znaczenie, skoro na skradziony dowód i tak ktoś może wyłudzić kredyt? Cały system działa jak zawirusowany windows, podejmuje działania, które z góry są przegrane.
maykel
25-01-2016 22:18
maykel
Bardzo przydatna aplikacja, szczególnie wtedy gdy ukradną Ci telefon ;)
alternatywy 5
25-01-2016 22:38
alternatywy 5
Pomoże jak umarłemu kadzidło.
Na przestępcze wybryki trzeba tylko surowo karać ciężką pracą, a jak odmówi to zimne lochy i zupa ziemniaczana.
Funio
25-01-2016 22:57
Funio
To juz nie bedzie normalnej policji tylko w telefonie? No no technika poszla do przodu :)
kosa
27-01-2016 17:46
kosa
Niebiescy są jak za komuny.Teraz mają kompy! Tak samo siedzą na komendzie do czasu otrzymania wiadomości o treści uprzejmie donoszę itd.itp. !!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1417komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1187komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 892komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6461komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 487komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2123komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 435komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3246komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2489komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl