Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

List gratulacyjny oraz stypendium dla Aleksandry Ruckiej

Uczennica Szkoły Podstawowej w Zamarskach za swoje wybitne osiągnięcia w nauce otrzymała na wczorajszej (27.12) sesji Rady Gminy Hażlach list gratulacyjny oraz jednorazowe stypendium.

Rada Gminy Hażlach w listopadzie br. podjęła uchwałę ws. szczegółowych warunków udzielania pomocy uzdolnionym dzieciom i młodzieży uczęszczającym do szkół na terenie Gminy Hażlach. Uchwała określa zasady przyznawania przez Wójta Gminy jednorazowego stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych. 

Nosiliśmy się z tym zamiarem od dłuższego czasu. Cieszę się, że wreszcie udało się wypracować pewną koncepcję, podjąć stosowny program oraz uchwałę, która umożliwi nagradzanie takich uzdolnionych osób – mówił na wczorajszej (27.12) sesji Rady Gminy Wójt Grzegorz Sikorski. 

Uczennicą która spełniła w tym roku wszystkie kryteria została Aleksandra Rucka ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zamarskach. Przewodnicząca Rady Gminy, Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury oraz Wójt Gminy pogratulowali uzdolnionej uczennicy oraz jej rodzicom. Odczytano również listy gratulacyjne - (…) Na podstawie uchwały Rady Gminy Hażlach Wójt Gminy Hażlach przyznał Ci jednorazowe stypendium w wysokości 750 zł. Mamy nadzieję, że otrzymane stypendium zmotywuje Cię do dalszego rozwoju oraz doskonalenia wiedzy i umiejętności. Stanie się także dla Ciebie impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocni Cię w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji. (…) Mamy nadzieję, że w przyszłości usłyszymy jeszcze o Tobie za sprawą wspaniałych osiągnięć naukowych.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: