Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

"Metamorfoza - Piękna Mama" - ostatnie dni na nadsyłanie zgłoszeń

Do niedzieli (16.12.2018) wszystkie zainteresowane panie, które spełniają wymagania regulaminu, mogą nadsyłać zgłoszenia do akcji „Bawialni”, która zakłada umożliwienie przejście wybranej osobie gruntownej metamorfozy. Jest to doskonała szansa na zmianę wizerunku, dobranie odpowiedniej garderoby, czy stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu.

Akcja skierowana jest do wszystkich mam, zamieszkałych na terenie powiatu cieszyńskiego, które nie karmią aktualnie piersią, nie są w ciąży i od dnia porodu naturalnego upłynęło przynajmniej 6 tygodni, a od cesarskiego cięcia 12 tygodni. Zasady te mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa kandydatkom – kobiety, które są w ciąży, karmią piersią, lub niedawno rodziły, nie mogą na przykład poddawać się wszystkim zabiegom.

Akcja „Metamorfoza — piękna Mama” zakłada umożliwienie kobiecie zmiany wizerunku lub powrotu do wyglądu sprzed ciąży — Mamy wracają do pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym i chciałyby wyglądać i prezentować się świetnie. Jest to doskonała okazja do powrotu do formy sprzed ciąży – zachęcają organizatorki akcji, jednocześnie wskazując, że dzięki metamorfozie zmieni się nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Jest to doskonała okazja, aby poświęcić chwilę samej sobie i oderwać się od szarej codzienności.

Laureatka akcji będzie miała szansę przeżyć niesamowitą przygodę. Realizacja metamorfozy potrwa 2 miesiące. W tym czasie wybrana mama spotka się ze specjalistami z dziedziny fryzjerstwa, wizażu, makijażu, braffitingu i kondycji fizycznej. Zabiegi będą się odbywać nieodpłatnie, jedynym warunkiem jest dyspozycyjność kandydatki.
Aby wziąć udział w akcji, kandydatki muszą nadesłać zgłoszenie wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki, numerem telefonu i krótkim uzasadnieniem, dlaczego biorą udział w akcji i dlaczego to one powinny przejść metamorfozę. Zgłoszenia do 16 grudnia do godziny 12:00 można wysyłać na adres mailowy: klub.bawialnia@wp.pl oraz dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć na profilu Bawialni w mediach społecznościowych – dostępny tutaj.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: