Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: zderzenie z drzewem

W środę (12.12.2018) w Ustroniu samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Osoba poszkodowana wyszła z samochodu, uskarżając się na ból twarzy. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego nie stwierdzono u niej obrażeń, które wymagałyby hospitalizacji.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, dotyczące uderzenie w drzewo samochodu osobowego w Ustroniu na ulicy Polańskiej. Osoba poszkowana wyszła z pojazdu, nie stwierdzono u niej obrażeń, jednak uskarżała się na ból twarzy. Na miejscu strażacy udzielili jej wsparcia psychicznego i kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego osoba poszkodowana została przebadana, pozostawiono ją na miejscu. Działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora. W działaniach brał udział jeden zastęp JRG - poinformował st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-13 14:58:00
wiśliczanin: Całe szczęście że miał kto jej udzielić ratiwbuctwa.
2018-12-13 15:35:47
Jan Śliwka: Na szczęście była tylko "poszkowana" - kogo wy tam macie od pisania tych "niusów". Pomimo zbieżności inicjałów to nie ja tworzę te wypociny.
2018-12-13 21:25:58
pszeniczny: Policja z pewnością ustali kto wymusił pierwszeństwo doprowadzając do tego zderzenia.Choć moim prywatnym zdaniem, można tu raczej mówić o wjechaniu w szkodę.
2018-12-14 13:40:24
kierowca_bombowca: Szkoda drzewa, taraz zimno a ma zdartą kore.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: