Będzie debata w Cieszynie przed drugą turą

W poniedziałek (29.10) odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie wyborcze w mieście nad Olzą. Podobnie jak przed pierwszą turą wyborów, tak teraz "skrzyżują rękawice" kandydaci na stanowisko burmistrza miasta - Ryszard Macura oraz Gabriela Staszkiewicz.

Spotkanie zapowiada się o tyle ciekawie, iż ostatnio doszło do konfliktu dwóch lokalnych polityków, o czym pisaliśmy tutaj. Poszło o zakłócenie ciszy wyborczej. Z pewnością dyskusji na ten temat nie zabraknie w poniedziałek.

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia- podczas debaty kandydaci na burmistrza otrzymają 4 pytania, których treść nie będzie im wcześniej znana. Po serii 4 pytań, kandydaci na burmistrza będą mieli okazję zadać sobie nawzajem po 3 pytania. Co ciekawe, jak wynika z komunikatu, zabraknie możliwości zadania pytania przez zgromadzoną publiczność.

Start o godzinie 17:00 w budynku Biblioteki Publicznej przy ul. Głębokiej w Cieszynie.

Spotkanie z Krzysztofem Herokiem, Joanną Wowrzeczką, Czesławem Gluzą, Gabrielą Staszkiewicz i Ryszardem Macurą, które odbyło się przed pierwszą turą, można sobie przypomnieć tutaj.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-27 16:42:40
jojestelagalicyjok: Debatujący/ kandydaci mają za debili Mieszkańców, bowiem nie przewidzieli zadawania im pytań przez Suwerenów. Zatem jaka to debata? ...mówił dziad do obrazu...
2018-10-27 16:44:44
jojestelagalicyjok: Debatujący kandydaci na Burmistrza Miasta mają za debili Mieszkańców, bowiem nie przewidzieli zadawania im pytań przez Suwerenów. Zatem jaka to debata?
2018-10-27 19:30:39
OniWszyscyOszukuja: Wy się podniecacie Cieszynem a w powiecie dalej będzie rządził PiS! Powiat już jest sprzedany. Chodzą słuchy, że Kawulok, Ślęk i Krehut sprzedali się pisowi! Zdrada i polityka w jednej parze idą.
2018-10-27 20:21:30
krzysztof.mm: powiat to składowisko politycznego złomu, części zamienne z odzysku - na szczęście niewiele mają do powiedzenia i tyle nas kosztują, co ich diety i pensje
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją