Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

NIEOFICJALNIE PRZEMYSŁAW KORCZ WYGRYWA W USTRONIU

Przemysław Korcz będzie nowym Burmistrzem Ustronia. Tak wynika z nieoficjalnych wyników wyborów. Kandydat popierany rzez obecnego burmistrza zdobył zaufanie większości mieszańców Ustronia.

Do drugiej tury wyborów przeszli Artur Kluz – dotychczasowy Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Przemysław Korcz – popierany przez obecnego Burmistrza Ustronia Ireneusza Szarca farmaceuta prezes TBS.

Według pierwszych nieoficjalnych wyników – to właśnie Przemysław Korcz będzie nowym Burmistrzem Ustronia.

Wyniki wyborów:
Przemysław Korcz -  3427 (60,14%)
Artur Kluz -  2264 (39,86%)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-05 08:46:12
Mascarpone1: Gratulacje dla nowego burmistrza! Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że to będzie dobra kadencja. Czekamy na realizację worka (a raczej wora) obietnic i oby Pana bezpośredni związek z Uzdrowiskiem nie miał wpływu na funkcjonowanie urzędu.
2018-11-05 19:06:21
tomek.daro: Dzień dobry - wór obietnic miał każdy z kandydatów, jak zawsze. Cztery lata temu to były Wory Obietnic - a z nich nic. Dziwi mnie nagonka na Uzdrowisko... Przecież to jest największe miejsce pracy Ustroniaków. Uważam, że miasto powinno żyć w zgodzie i ładzie z każdym,, Trójkątem,, czy szpitalem. Każde z tych miejsc jest potencjalnym źródłem dochodu dla Ustronia. Każde z tych miejsc powinno współgrać z miastem, a miasto z nim. Każde z nich jest tak samo ważne!
2018-11-06 07:53:53
michalkopczynski: Gratulacje dla nowego pana burmistrza! Mnie też dziwi nagonka na Uzdrowisko. Tępe pały nie rozumieją że cały prestiż Ustronia budowany jest na tym że jest to miasto-uzdrowisko. Moim zdaniem w tej materii i tak jest jeszcze sporo do zrobienia. No ale część ludzi ma to w dupie i chce spokojnie palić śmieciami w piecu.
2018-11-08 13:44:08
Mascarpone1: Uzdrowisko od kilku lat jest własnością Polsko Amerykańskich Klinik Serca i jeżeli myślisz, że taka spółka postawi dobro Ustroniaków ponad swoje interesy to jesteś naiwny. Rachunek zysków i strat musi się zgadzać. Za darmo mu tej kampanii nie zrobili, musiał do czegoś się zobowiązać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: