Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1069komentarzy: 0

Adamek wspomoże GKS Jastrzębie

09-10-2017 09:10

Wychowanek Morcinka Kaczyce, Kamil Adamek, podpisał kontrakt z II-ligowym GKS-em Jastrzębie. Umowa będzie obowiązywać do końca tego sezonu.
Jak poradzi sobie 28-letni piłkarz w nowym klubie? Jak poradzi sobie 28-letni piłkarz w nowym klubie?

Kamil Adamek pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Kaczycach, gdzie występował w tamtejszym Morcinku. Później grywał między innymi w Beskidzie Skoczów oraz Drzewiarzu Jasienica. W swoim CV może się pochwalić występami w najwyższej klasie rozgrywkowej. W Ekstraklasie z jego usług korzystały takie kluby jak Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Korona Kielce. Ostatnie sezony spędził w Suwałkach. W letnim okienku transferowym zainteresowani nim byli m.in. działacze Górnika Zabrze.

- Było kilka zespołów, z którymi prowadziłem rozmowy. Między innymi Stal Mielec, z którą nawet trenowałem kilka dni, ale nie doszliśmy do porozumienia. Nie ukrywam, że jestem po kontuzji i przypuszczam, że to był główny powód, przez który kluby z wyższych lig nie były przekonane do mojej osoby - powiedział Adamek w wywiadzie dla strony jastrzębskiego zespołu.

Piłkarz nie zapomina również o swoim rodzinnym miejscu. - Na pewno w Jastrzębiu będzie dużo łatwiej niż w innym klubie, bo jestem praktycznie „u siebie”, dlatego też podjąłem decyzję o przyjściu do Jastrzębia. Do tego jest o co walczyć. Czasem warto zrobić krok do tyłu, żeby potem zrobić dwa do przodu.

GKS Jastrzębie jako beniaminek II ligi spisuje się bardzo dobrze. Po dwunastu meczach, podopieczni Jarosława Skrobacza zajmują 3. miejsce, ze stratą zaledwie trzech punktów do pierwszej, Warty Poznań. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskają trzy najlepsze zespoły, a czwarty zmierzy się w barażu z 15. zespołem Nice I ligi.

 

Andrzej Poncza/gksjastrzebie.com

źródło: b. d.
dodał: AP 09-10-2017 09:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Kto czyta książki, żyje podwójnie

14-12-2017 21:00

14 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej SP im. "Trzech Braci" w Hażlachu odbył się VI Powiatowy Konkurs Czytelniczy zorganizowany pod hasłem "Kto czyta książki, żyje podwójnie". Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VII szkół podstawowych Powiatu Cieszyńskiego.  Przedmiotem zmagań była powieść Hanny Ożogowskiej pt. "Za minutę pierwsza miłość".

wyświetleń: 104komentarzy: 0

Oczami niewidomego: Gdzieś obok nas - Grzegorz Dostatni

14-12-2017 19:00

Każdy ma jakieś zainteresowania, hobby, pasje. Lubimy dobrą muzykę, interesującą książkę, dobry film. Kibicujemy jakiemuś zespołowi sportowemu, kolekcjonujemy modele, numizmaty, lubimy taniec, śpiew, różne dziedziny sztuki.

wyświetleń: 170komentarzy: 0

Wigilijne spotkanie PTTK

14-12-2017 17:15

Na tradycyjnej wigilijce spotkali się członkowie i sympatycy skoczowskiego, najstarszego w Polsce, Miejskiego Koła PTTK. Był czas podsumowań, ale nie zabrakło konkretnych propozycji wyjazdów na nadchodzący rok.

wyświetleń: 421komentarzy: 0

Uzbierali prawie 14 tysięcy

14-12-2017 16:00

Na rehabilitację Tomka Cichego i leczenie Zosi Binek zebrano 10 grudnia podczas I Koncertu Charytatywnego "Dźwięki z serca płynące” w Goleszowie prawie 14 tysięcy zł. Zebranym nie przeszkodził nawet halny.

wyświetleń: 464komentarzy: 0

System Orzekania o Niepełnosprawności - główne założenia

14-12-2017 14:40

2 lutego 2017 roku został powołany Międzyresortowy Zespół do spraw Opracowania Systemu Orzekania o Niepełnosprawności oraz Niezdolności do Pracy, który ma zreformować system orzekania o niepełnosprawności.

wyświetleń: 1141komentarzy: 4

Portal OX.PL poleca!

14-12-2017 13:00

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 288komentarzy: 0

Zdejszy w terminie

14-12-2017 12:00

Udało się ukończyć prace na Zdejszy w Wiśle - 11 grudnia dokonano odbioru wyremontowanej drogi na os. Zdejszy.

wyświetleń: 1215komentarzy: 1

Biblioteka na szczycie

14-12-2017 10:30

Na szczycie listy najlepszych bibliotek w Polsce ulokowała się Biblioteka Miejska w Cieszynie. Spośród 650 bibliotek publicznych zajmuje już 15 miejsce.

wyświetleń: 598komentarzy: 1

Bładnice - śmierć w mieszkaniu

14-12-2017 09:00

Najprawdopodobniej zatrucie dymem, spowodowało śmierć mężczyzny w domu w Bładnicach Dolnych. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.

wyświetleń: 8390komentarzy: 0

Karta Dom z Rabatem Powitalnym w Leroy Merlin

14-12-2017 07:30

W dniach od 15 do 17 grudnia 2017 w sklepie Leroy Merlin załóż Kartę Dom -  czekają same korzyści!