Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1644komentarzy: 0

Wyjedź do SPA za darmo z ''PROFFESOREM''!

21-08-2017 07:30

W Skoczowie przy ulicy Mickiewicza (za pocztą) SZKOŁA ''PROFFESOR'' bezpłatnie kształci z powodzeniem słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkół Policealnych.
CZEKAMY NA CIEBIE! CZEKAMY NA CIEBIE!

Najbardziej obleganymi kierunkami Szkół Policealnych są :
3 semestralny – BHP ( Od 1lipca 2013r w służbach BHP może tylko i wyłącznie pracować osoba, która ma wykształcenie kierunkowe)
4 semestralna - Rachunkowość (dyplom umożliwia otwarcie własnego biura rachunkowego)
4 semestralny - Opiekun Osoby Starszej (dyplom umożliwia otworzenie działalności w tym kierunku)

Od września 2017r uruchamiamy za zgodą Starostwa Powiatowego, Kuratorium Oświaty oraz Ministerstwa Zdrowia następny kierunek jakim jest: 2 semestralny - Opiekun Medyczny

Na kierunkach medycznych prowadzimy obowiązkowo język migowy i do wyboru język angielski lub niemiecki.

Wszystkie Kierunki kończą się Egzaminem Państwowym, którego Dyplom wydawany przez OKE pozwala naszym Słuchaczom na podjęcie pracy w zakresie ukończonej specjalizacji.

Atutem Szkół Policealnych „PROFFESOR” jest możliwość zdawania egzaminów państwowych przed Komisją powołaną przez Dyrekcję Szkoły w macierzystej placówce.

Jest wiele innych kierunków gdzie słuchacze Naszej Szkoły mogą bezpłatnie zdobyć odpowiednie wykształcenie. Również zajęcia praktyczne w świetnie wyposażonych pracowniach odbywają się na terenie placówki, co pozwala słuchaczowi połączyć teorię z praktyką.

Nasza Szkoła jest chyba jedyną taką Szkołą w rejonie, która pozwala zrealizować marzenia ludzi nie mających wcześniej takich możliwości.

Zapraszamy więc chętnych do sekretariatu. Pośpiesz się ponieważ wprowadzana reforma oświaty może uniemożliwić Ci realizację marzeń. Kadra świetnych wykładowców pozwoli osiągnąć Ci zamierzony cel.

U Nas wykładowca jest dla słuchacza i to prześwieca nauczaniu. Pozwól Sobie pomóc w nauce, my Ci to umożliwimy.
Należy podkreślić, iż Szkoła „PROFFESOR” posiada bezpłatny parking dla słuchaczy.

Sekretariat jest na miejscu co pozwala załatwiać wszystkie sprawy bez potrzeby przemieszczania się po mieście, czy też pomiędzy miastami.

Oprócz Szkół Policealnych i Liceum Ogólnokształcącego w zależności od zainteresowania uruchamiamy różnego rodzaju Kursy.

Sprawdź na stronie Szkoły www.proffesor.pl w jakim zakresie mógłbyś się zrealizować.

W tym roku dla osoby, z której polecenia zapisze się największa liczba Słuchaczy* przewidziano
SPECJALNE, NIETUZINKOWE nagrody w postaci kolejno:
I nagroda – 2-dniowy pobyt dla dwóch osób do Termy&SPA Szaflary
(nocleg w apartamencie wraz ze śniadaniem + wszystkie atrakcje ZA DARMO)
II nagroda – całodniowy bilet dla dwóch osób do Aquaparku Tatralandia

Dodatkowo wśród osób, które na portalu Facebook polubią fanpage SZKOŁA PROFFESOR https://www.facebook.com/szkola.proffesor/ , polubią post konkursowy oraz udostępnią go publicznie**, wyznaczono nagrodę EXTRA:
Nagroda to – całodniowy pobyt dla dwóch osób w Parku Rozrywki Energylandia

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 23 września 2017r w siedzibie szkoły.

 

*(będą one realizować program nauczania zgodnie ze Statutem)
** (wszystkie ww. warunki muszą zostać spełnione)

 

Artykuł sponsorowany

źródło: PROFFESOR
dodał: NG 21-08-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Cieszyn zapalił się na fioletowo

18-11-2017 16:30

Wcześniactwo to nie wyrok, jednak ciągle wiele rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych nie wie gdzie szukać wsparcia i pomocy. Celem wczorajszej (17.11) fioletowej akcji, która miała miejsce m.in.w Cieszynie było zwrócenie uwagi, właśnie na problem wcześniactwa. 

wyświetleń: 58komentarzy: 0

XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

18-11-2017 15:00

W czwartek 16 listopada 2017 roku w auli Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach odbył się XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – eliminacje.

wyświetleń: 108komentarzy: 0

Strażnicy kontrolowali niewidzialnych

18-11-2017 13:40

Niewidzialni piesi i rowerzyści. Jak to możliwe? Bez właściwych odblasków na nieoświetlonej drodze wieczorem jesteśmy praktycznie niewidoczni. Właśnie takich pieszych i rowerzystów wyłapywali czeskocieszyńscy strażnicy miejscy podczas akcji „Zmierzch”.

wyświetleń: 543komentarzy: 0

Zgłoś swoje drzewo

18-11-2017 12:40

Konkurs Drzewo Roku Klubu Gaja to propozycja dla wszystkich miłośników przyrody. Zwraca uwagę na drzewa i ich historie jako ważne elementy dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy cenić i chronić. To także doskonała okazja do promocji swojej miejscowości oraz integracji lokalnej społeczności. Na zgłoszenia drzew do konkursu Drzewo Roku 2018 czekamy do końca listopada.

wyświetleń: 355komentarzy: 0

Na żywo: Silesia Cup

18-11-2017 11:50

W sobotę 18 listopada na kompleksie małych skoczni narciarskich w centrum Wisły odbywają się zawody Silesia CUP w skokach narciarskich na igelicie dzieci i młodzieży.

wyświetleń: 359komentarzy: 0

1,9 mln zł na strażnicę

18-11-2017 11:35

1,9 mln zł – tyle ma kosztować rozbudowa strażnicy OSP w Grodźcu. Budynek będzie dwukrotnie większy.

wyświetleń: 338komentarzy: 0

Pamiętają o poległych Polakach

18-11-2017 10:00

Dawna Karwina, choć już praktycznie nie istnieje, nadal pozostaje w pamięci jej byłych mieszkańców oraz w pamięci ich potomków. Również Polacy polegli w czasie wojny mogą tam liczyć na pamięć.

wyświetleń: 221komentarzy: 0

Skoczkowie w strefie kibica!

18-11-2017 07:00

Za nami pierwszy dzień sportowych zmagań na skoczni narciarskiej w Wiśle Malince. Tysiące osób na skoczni kibicowało zawodnikom. Setki osób bawiło się także w wiślańskiej strefie kibica.

wyświetleń: 852komentarzy: 0

Zaszczytne odznaczenie dla Siostry Jadwigi

17-11-2017 21:00

Wczoraj (16.11) po spektaklu ''Gość Oczekiwany'', odbyła się uroczystość podczas której uhonorowano odznaką ''Zasłużony/a dla Kultury Polskiej'' siostrę Jadwigę Wyrozumską. Zobacz relację z tego wydarzenia.

wyświetleń: 1236komentarzy: 7

To nic nie kosztuje, dla innych znaczy bardzo dużo

17-11-2017 19:30

Historię pana Marka Kamieńskiego poznaliście pół roku temu. Mieszkaniec Puńcowa, ratownik górniczy, zapadł na przewlekłą białaczkę. Równolegle z działaniami lekarzy, działali też jego znajomi. Na Śląsku Cieszyńskim udało się zorganizować dużą akcję zbierania dawców przeszczepów.

wyświetleń: 4085komentarzy: 2
Kontakt z redkacją .