Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1874komentarzy: 0

Wyjedź do SPA za darmo z ''PROFFESOREM''!

21-08-2017 07:30

W Skoczowie przy ulicy Mickiewicza (za pocztą) SZKOŁA ''PROFFESOR'' bezpłatnie kształci z powodzeniem słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkół Policealnych.
CZEKAMY NA CIEBIE! CZEKAMY NA CIEBIE!

Najbardziej obleganymi kierunkami Szkół Policealnych są :
3 semestralny – BHP ( Od 1lipca 2013r w służbach BHP może tylko i wyłącznie pracować osoba, która ma wykształcenie kierunkowe)
4 semestralna - Rachunkowość (dyplom umożliwia otwarcie własnego biura rachunkowego)
4 semestralny - Opiekun Osoby Starszej (dyplom umożliwia otworzenie działalności w tym kierunku)

Od września 2017r uruchamiamy za zgodą Starostwa Powiatowego, Kuratorium Oświaty oraz Ministerstwa Zdrowia następny kierunek jakim jest: 2 semestralny - Opiekun Medyczny

Na kierunkach medycznych prowadzimy obowiązkowo język migowy i do wyboru język angielski lub niemiecki.

Wszystkie Kierunki kończą się Egzaminem Państwowym, którego Dyplom wydawany przez OKE pozwala naszym Słuchaczom na podjęcie pracy w zakresie ukończonej specjalizacji.

Atutem Szkół Policealnych „PROFFESOR” jest możliwość zdawania egzaminów państwowych przed Komisją powołaną przez Dyrekcję Szkoły w macierzystej placówce.

Jest wiele innych kierunków gdzie słuchacze Naszej Szkoły mogą bezpłatnie zdobyć odpowiednie wykształcenie. Również zajęcia praktyczne w świetnie wyposażonych pracowniach odbywają się na terenie placówki, co pozwala słuchaczowi połączyć teorię z praktyką.

Nasza Szkoła jest chyba jedyną taką Szkołą w rejonie, która pozwala zrealizować marzenia ludzi nie mających wcześniej takich możliwości.

Zapraszamy więc chętnych do sekretariatu. Pośpiesz się ponieważ wprowadzana reforma oświaty może uniemożliwić Ci realizację marzeń. Kadra świetnych wykładowców pozwoli osiągnąć Ci zamierzony cel.

U Nas wykładowca jest dla słuchacza i to prześwieca nauczaniu. Pozwól Sobie pomóc w nauce, my Ci to umożliwimy.
Należy podkreślić, iż Szkoła „PROFFESOR” posiada bezpłatny parking dla słuchaczy.

Sekretariat jest na miejscu co pozwala załatwiać wszystkie sprawy bez potrzeby przemieszczania się po mieście, czy też pomiędzy miastami.

Oprócz Szkół Policealnych i Liceum Ogólnokształcącego w zależności od zainteresowania uruchamiamy różnego rodzaju Kursy.

Sprawdź na stronie Szkoły www.proffesor.pl w jakim zakresie mógłbyś się zrealizować.

W tym roku dla osoby, z której polecenia zapisze się największa liczba Słuchaczy* przewidziano
SPECJALNE, NIETUZINKOWE nagrody w postaci kolejno:
I nagroda – 2-dniowy pobyt dla dwóch osób do Termy&SPA Szaflary
(nocleg w apartamencie wraz ze śniadaniem + wszystkie atrakcje ZA DARMO)
II nagroda – całodniowy bilet dla dwóch osób do Aquaparku Tatralandia

Dodatkowo wśród osób, które na portalu Facebook polubią fanpage SZKOŁA PROFFESOR https://www.facebook.com/szkola.proffesor/ , polubią post konkursowy oraz udostępnią go publicznie**, wyznaczono nagrodę EXTRA:
Nagroda to – całodniowy pobyt dla dwóch osób w Parku Rozrywki Energylandia

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 23 września 2017r w siedzibie szkoły.

 

*(będą one realizować program nauczania zgodnie ze Statutem)
** (wszystkie ww. warunki muszą zostać spełnione)

 

Artykuł sponsorowany

źródło: PROFFESOR
dodał: NG 21-08-2017 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze dla tego artykułu zostały wyłączonePozostałe wiadomości

Msze i nabożeństwa online

25-03-2018 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów katolickich i ewangelickich z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne. 

wyświetleń: 50komentarzy: 0

Trudny początek sezonu braci Szejów

24-03-2018 22:40

Swój czwarty sezon startów na czeskich oesach, a drugi w samochodzie klasy R5, bracia Szejowie rozpoczęli od obiecującego tempa, mimo że od ich ostatniego startu minęło już blisko pół roku. Na otwierającej tegoroczną edycję Rajdu Valasska próbie Fulnek Polacy finiszowali na siódmej pozycji na 23 załogi w najmocniejszych samochodach klasy R5 i WRC.

wyświetleń: 153komentarzy: 0

Ostrzeże przed zjawiskami

24-03-2018 19:00

Na dachu budynku Terenowego Centrum Badawczego, tuż przy zaporze w Goczałkowicach, po serii testów uruchomiono na stałe supernowoczesny radar umożliwiający rozpoznanie i prognozowanie groźnych zjawisk atmosferycznych w promieniu 100 km od Jeziora Goczałkowickiego.

wyświetleń: 1282komentarzy: 0

PŚ: Najlepszy z Polaków, Paweł Słowiok, był 43.

24-03-2018 17:49

W Schonach zaplanowano zakończenie sezonu w kombinacji norweskiej. Do Niemiec udało się czterech polskich kombinatorów, w tym dwóch z naszego regionu - Paweł Słowiok oraz Adam Cieślar. Ale o wynikach biało-czerwonych ciężko powiedzieć coś dobrego.

wyświetleń: 58komentarzy: 0

Oczami niewidomego: choroby oczu (3) powikłania cukrzycowe

24-03-2018 16:45

Każdy z nas posiada wiele zmysłów: smak, węch, zapach, słuch, wzrok itp. Każdy z nich jest nam przydatnym w codziennym życiu społecznym, zawodowym i prywatnym. Cenimy sobie je raz więcej raz mniej jednak ciężko nam sobie wyobrazić życie bez nich.

wyświetleń: 651komentarzy: 0

Zmieniać, czy nie zmieniać?

24-03-2018 14:15

W marcu przesuwamy do przodu, w październiku cofamy o godzinę. I tak od ponad czterdziestu lat. Mimo upływającego czasu, dwukrotnie w ciągu roku, właśnie w ten czas ingerujemy.

wyświetleń: 1113komentarzy: 0

Reprezentanci istebniańskiego klubu znowu na podium

24-03-2018 14:00

Po wczorajszych sukcesach mężczyzn, w biegu na 30 km stylem klasycznym, podczas Mistrzostw Polski na Polanie Jakuszyckiej, dzisiaj zawodnicy z naszego regionu znowu stanęli na podium. Tym razem rywalizowano w sprintach drużynowych techniką dowolną.

wyświetleń: 265komentarzy: 0

Biało-czerwonym niewiele zabrakło do trzeciego miejsca

24-03-2018 13:15

Polacy, w ostatnim konkursie drużynowym tego sezonu, zajęli czwarte miejsce. Zwyciężyli, z wielką przewagą nad resztą stawki, Norwegowie.

wyświetleń: 338komentarzy: 0

Dziś Cieszyn na antenie TVP

24-03-2018 12:00

Cieszyn, to miasto z bogatą historią oraz dużą ilością zabytków – zostało to docenione przez Telewizję Polską, która zdecydowała, że odcinek programu „Zgadnij! Napisz! Wygraj”, który zostanie wyemitowany na antenie TVP3 Katowice w sobotę (24 marca) o godzinie 21:20.

wyświetleń: 3791komentarzy: 4

Cieszyn: piesza Droga Krzyżowa

24-03-2018 11:00

Tradycyjnie, jak co roku, w piątek 23.03.2018 ulicami Cieszyna miała miejsce piesza Droga Krzyżowa. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17:00 w Kościele pw. św. Elżbiety i zakończyła Mszą św. w Kościele pw. Imienia NMP w Cieszynie. Fot: Mariusz Jaszczurowski

wyświetleń: 1549komentarzy: 2
Kontakt z redkacją .