Krokusów do użytku

W piątek (6.10) oddano do użytku nowy odcinek ul. Krokusów w Cisownicy. Inwestycja kosztowała ponad 600 tys. zł.

Ul. Krokusów w Cisownicy została oddana do użytku 6 października. - Droga została wykonana od podstaw, tym samym w zakres robót weszło m.in.: korytowanie, wykonanie podbudów, przebudowa sieci energetycznej, gazowej i wodociągowej. Łączna długość nowej drogi to 554 m – informuje Tomasz Lenkiewicz z gminy Goleszów.

Roboty trwały od marca bieżącego roku. - Wykonawcą robót wyłonionym w ramach procedury przetargowej była firma STRABAG z Wolnej k/Wrocławia. Łączny koszt inwestycji sfinansowanej przez Urząd Gminy w Goleszowie wyniósł ok. 640.000 zł – dodaje Lenkiewicz.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 2017-10-09 08:44:41
Komentarze
2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-09 16:54:28
naiwny: Faktycznie droga najładniejsza w Cisownicy.......tylko szkoda, że w szczerym polu. Na tej ulicy, mamy nawet barierki i eleganckie wjazdy do posesji, które istnieją dopiero w planach. Określę to tylko jednym słowem - SKANDAL. W Cisownicy nie ma żadnych poboczy, bo na te nie ma podobno pieniędzy. A na drogę donikąd pieniądze dziwnym trafem się znalazły. Mam nadzieję, że tę sprawę ktoś odpowiednio prześwietli. Z podziękowaniami dla wójta wdzięczni mieszkańcy Cisownicy.
2017-10-09 22:03:13
Przepierón: Jasny gwint, jak wieś uwidzi pore metrów równego asfaltu i prostej drógi to do po garach, oj nie chcym być złym prorokym ale właśnie zlikwidowaliście naturalne progi zwalniające i trup może ścielić się gęsto, obym się mylił.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją