Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wybory 2018: Kandydaci na wójta Goleszowa

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Dębowcu zmierzy się z sobą dwóch kandydatów. Ich sylwetki prezentujemy alfabetycznie.

Sylwia Cieślar – kandydatka na wójta Goleszowa, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Sylwia Cieślar. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Śląskiego. Jak wskazuje, największym skarbem gminy są mieszkańcy, a po zdobyciu doświadczenia w samorządzie wojewódzkim, chce służyć mieszkańcom gminy Goleszów.

Krzysztof Glajcar – kandydat na wójta gminy Goleszów, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Goleszów. Obecny wójt Goleszowa stara się o reelekcję. Ma 54 lata, od ponad 30 mieszka w Dzięgielowie. Absolwent administracji w Katowicach. Wójtem Goleszowa jest już drugą kadencję, jego program to konsekwentna kontynuacja podjętych w ostatnich latach działań.

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-01 17:01:44
jasio11: Sprawdzające ludziska przynależność partyjną kandydatów. Pochowali się POd płaszczykiem KWW, aby dalej oddawać hołd Shetynie.
2018-10-02 13:54:31
Wyborca 456: O ile mi wiadomo wójt Glajcar nie należy do żadnej partii. W przeciwieństwie do kandydatki SC mocno osadzonej w PO.
2018-10-05 10:05:41
Dodka1804: W samorządzie nic nie da przynależność do partii. Pani Sylwia jest przede wszystkim kompetentna. A praca jako dyrektor biura poselskiego poszerzyła jej horyzonty. Mam nadzieję, że nasza gmina rozkwitnie!
2018-10-05 18:36:16
Wyborca 456: O ile mi wiadomo p.Sylwia w temacie samorządu szczebla gminnego (a nawet sołeckiego) nie ma kompetencji bo nie ma żadnego doświadczenia; nie była sołtysem ani w żadnej radzie sołeckiej czy też gminnej. Kompetencje ma ale w samorządzie wojewódzkim (a to jednak coś innego).
2018-10-05 18:39:09
Wyborca 456: do OX !!!!! Przez prawie tydzień nikt nie wychwycił błędu ? W nagłówku właściwie: Goleszów a w tekście Dębowiec.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: