Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Istebna: pochwały dla uchwały

Apel w sprawie "sprzeciwu wobec ideologii LGBT" wzbudzał do tej pory jedynie negatywne emocje, które skutkowały kierowaniem pism krytyki do Urzędu Gminy Istebna. Jak się jednak okazuje, są także zwolennicy podjętej uchwały.

- Gratuluję Państwu waszej uchwały dotyczącej zakazu ideologii LGBT w Waszej gminie. Mam nadzieję, że więcej gmin za Waszym przykładem uchwali takie przepisy. Co roku odwiedzamy Istebną lub Koniaków w trakcie ferii zimowych, a teraz będziemy to robili jeszcze chętniej - pisze autor wiadomości e-mail skierowanej do urzędu, podpisany jako "Turysta z Gliwic".

Autorką drugiego maila, który został skierowany do istebniańskiego urzędu, jest mieszkanka Tychów. - Chciałam podziękować za odwagę i "zdroworozsądkowe" podejście do ideologii LGBT, która faktycznie jest już w tej chwili "opcją polityczną", która próbuje wymuszać dyktat mniejszości nad większością, a dawno przestała być czymś, co miałoby chronić konkretne osoby przed dyskryminacją - pisze autorka.

Tyszanka dodaje także, że podejmie pewne działania w swoim mieście. - Proszę nie przejmować się straszeniem "bojkotem turystycznym" - pieniądze nigdy nie mogą być ważniejsze od wartości! Ja zaś będę rekomendować wycieczki do Trójwsi w szkołach, do których chodzą moje dzieci, a nawet rozważę przeprowadzkę do Was, gdyby "tęcza" chciała rządzić w moim mieście, a szczególnie w naszych szkołach! Będę też wnioskować o podobną uchwałę u nas - ciekawe, czy starczy im odwagi... - pisze.

Pełne treści obu maili można znaleźć tutaj: link, link.

O kontrowersyjnej uchwale pisaliśmy już wcześniej:

KR

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

17
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-30 12:13:14
rainman: Brawa dla Istebnej za odwagę. Psycho-szał lewactwa był do przewidzenia.
2019-09-30 12:43:06
pogromca ciemnoty: Przecież te księżobojne gorole nie mają zielonego pojęcia co to jest LGBT. Ciemne prawactwo zniewolone przez czarną zarazę.
2019-09-30 12:49:38
GrzegorzK330: Ile wśród kleru jest syfu i to jakoś barankom bożym w ogóle nie przeszkadza. Kochają tą swoją obłudną machinę nienawiści. Dobrze że troszkę niżej w Wiśle jest więcej światła.
2019-09-30 12:52:53
GrzegorzK330: A odwagą byłoby dla tej ciemnoty kościelnej rozliczać po kolei wszystkich "świętoszków" wśród rodzin i kleru za grzechy pedofilstwa i kazirodztwa, które są przecież tak znane w gminie Istebna.
2019-09-30 13:45:40
donekT: Wszystko fajnie, jednak następnym razem proponuję zmienić tytuł. Obecny jest aż nazbyt medialne nośny, o fałszywym wydźwięku, wpisuje się w schemat i faktycznie ktoś może się gorzej poczuć, a nie o to chodzi. Człowiek (każdy) zawsze jest z natury dobry, to idea/ ideologia może być fałszywa. Niestety w obecnych czasach wielu poprzestaje na lekturze nagłówków, treść pozostawia, niestety.
2019-09-30 13:55:06
altacet: Ciemnogród górą!
2019-09-30 15:03:41
koszor: Grzegorzu jedno drugiemu nie przeczy. W dodatku niektórzy działacze LGBT na zachodzie domagają się seksu z nieletnimi, więc Istebna słusznie włączyła czerwone światło. Z kolei w Wiśle jest kilkadziesiąt odmian protestantyzmu, z których każdy twierdzi, że jest najlepszy i najbardziej oświecony przez Ducha Świętego. Mało tego, ciągle tworzą się nowe odłamy, jeszcze bardziej "oświecone".
2019-09-30 16:39:49
M53: Ależ w tej Istebnej ludzie mają wysokie mniemanie o sobie. Oni myślą, że ktoś ich będzie zmuszał do seksu i gonił po halach małoletnie osoby albo, nie daj pónbóczek, stare baby. A może jakie jurne chłopoki obawiają się, że gej ich dopadnie, a oni wolą tak po bożemu, po ciemku pod pierzyną z dziewuchą w koszuli pod brodę? Ta cała uchwała istebniańskiej Rady staje się śmieszna. Naprawdę Istebna nie ma większych problemów tylko "walczyć" z czymś, o czym radni nie mają pojęcia. Nawiasem powinni trochę poczytać i dokształcić się w temacie LGBT oraz w tym, o czym Mówi WHO. List popierający Tyszanki powala swoją infantylnością. Tyszanie mają w doopce to, co dzieje się w Istebnej, a Gmina Istebna wcale nie jest aż tak atrakcyjna, jak jej się wydaje. Naprawdę jest dużo więcej pięknych miejsc, gdzie nie ma homofobii i zaściankowości. Mam wrażenie, że większość mieszkańców gminy jest zażenowana tą Uchwałą.
2019-09-30 18:05:12
koszor: Zaściankowości? A co masz na tym świecie bardziej wartościowego, niż rodzina? W swoim baranim pędzie świat próbuje postawić znak równości pomiędzy małżeństwem zaplanowanym przez Boga, a parami homoseksualnymi. To nie jest nowoczesne, tylko prymitywne. Najbardziej ohydne są argumenty, że przecież w świecie zwierząt też takie rzeczy się dzieją. No tak, jeśli ktoś chce zejść do poziomu psa pogratulować rozwoju i nowoczesności.
2019-09-30 18:13:59
koszor: "Tyszanie mają doopce, co dzieje się w Istebnej". A co chciałbyś żeby mieli w "doopce"? Boże, co za czasy, małżeństwo jest ble, to przeżytek, a dzieci niech wychowuje państwo, WHO albo hitlerjugend. Działania LGBT to jest zamach na najbardziej podstawową komórkę społeczeństwa - rodzinę. I Istebna się postawiła, jak na Góralije przystało.
2019-09-30 18:14:00
koszor: "Tyszanie mają doopce, co dzieje się w Istebnej". A co chciałbyś żeby mieli w "doopce"? Boże, co za czasy, małżeństwo jest ble, to przeżytek, a dzieci niech wychowuje państwo, WHO albo hitlerjugend. Działania LGBT to jest zamach na najbardziej podstawową komórkę społeczeństwa - rodzinę. I Istebna się postawiła, jak na Góralije przystało.
2019-09-30 19:23:39
jasper: Pan Macura kleczacy w Istebnej i wszystko jasne. Bogobojny znalazl swoje miejsce.
2019-09-30 20:30:38
krzysztof.nn: cała ta PiS-owska h u c p a ma jedną niezaprzeczalnie pozytywna stronę - tak, jak na s z c z y t a c h władzy, choćby w s d o w n i c t w i e, próba z a w ł a s z c z e n i a państwowych instytucji przez partię ujawniła najgorsze m ę t y, drobnych c w a n i a c z k ó w, k a r i e r o w i c z ó w bez cienia p r z y z w o i t o ś c i i na b a k i e r z elementarnymi zasadami m o r a l n y m i - tak na samym dole pozwoliła nam trzeźwym okiem spojrzeć i na nowo odkryć p r a w d z i w e oblicza naszych sąsiadów, znajomych, kolegów - ba, nawet bliskich - PiS p r z e m i n i e, ale h a ń b a tych, co tej formacji klaskali przepełnieni zawistną satysfakcją, zostanie z nimi na z a w s z e, są nią naznaczeni jak PRL-owscy eSBecy, niemieccy członkowie NSDAP czy funkcjonariusze reżimu Salazara w Portugalii
2019-09-30 21:10:29
tom lem: ... no NIE , rzucający błotem na prawo i lewo, wierzy w cuda że sam się tym błotem nie utaplał.
2019-10-01 02:44:43
Barxx: Ten cały program LGBT to zagrywka polityczna większego sensu tu nie ma.
2019-10-01 09:11:48
M53: Koszor- nikt nie neguje ważnej roli rodziny. Kto chce żyć zgodnie w tzw. tradycyjnej rodzinie, to mu nic w tym nie przeszkodzi. Jednak nie należy przeceniać roli rodziny i stawiać tę komórkę społeczną na piedestale, bo dobrze wiemy jak w takich rodzinach może życie wyglądać, kiedy jest w niej patologia. Nikt nigdzie nie mówi, że małżeństwo jest ble, a rodzina to przeżytek. Dlaczego siejesz demagogię i powtarzasz te bzdury za innymi? Hitlerjugend? Koszor, chyba sam nie wierzysz w to, co piszesz. Zejdź na ziemię i użyj swojego mózgu, a nie posługuj się hasłami ograniczonych głupków, którym kompletnie mylą się pojęcia. Nigdzie nie jest powiedziane, że rodzinę zaplanował Bóg, nawet Biblia o tym luźno wspomina. I tu znowu jest narzucona całości jedna opcja w stylu: "Bo Bóg....". Czego tak naprawdę obawiają się przeciwnicy LGBT? Że im rodzinę ktoś rozbije? Jak by tak się stało, to znaczy, ze te rodziny są oparte na bardzo słabych fundamentach. Boją się, że im ktoś dzieci zdeprawuje ( co w tym przypadku jest bzdurą kompletną)? No to jak te dzieci wychowują, że nie dają im solidnych fundamentów światopoglądowych. Czego się obawiają? Widoku dwóch facetów lub dwóch pań trzymających się pod rękę? Ludzie uśmiechający się do siebie i trzymający się pod rękę to jest ten straszy widok i zagrożenie? A może to, ze dwie panie lub dwóch panów przygarnęło dziecko z sierocińca i dało im spokojny dom, może to jest takie straszne? No bo ojciec lejący matkę i dzieci w "normalnej" tradycyjnej rodzinie to jest właśnie to, co powinno być, a nie jakieś tam LGBT. Prymitywni są ludzie, którzy narzucają swoje widzenie świata innym. Prymitywni, bo nie liczą się z innymi. Prymitywni, bo nie raczą poszerzać swoich horyzontów myślowych, zatrzymując się na najprostszych wierzeniach w to, co im przewodnik narzuci- a w tym przypadku ksiądz i nawiedzeni przedstawiciele skrajnie konserwatywnej partii pisowskiej. Co Ty za bzdury wypisujesz o tym psie. Człowieku, pomyśl trochę i przestań się w ten sposób kompromitować.
2019-10-02 05:52:48
krzysztof.nn: problem z takimi jak k o s z o r polega na tym, że to osobniki b e z własnych poglądów, emocjonalnie i mentalnie p r z y k l e j o n e do takiego czy innego dla nich w o d z a czy autorytetu, zdolne jedynie jak p a p u g i powtarzać [w wersji najbardziej w y r a f i n o w a n e j odmieniać przez przypadki] hasła przez niego rzucane - jeśli dziś o rodzinie, to choć sam uważany za fatalnego ojca czy beznadziejnego męża, dołączy w mig do chóru b e z m y ś l n y c h jej obrońców - jeśli na tapecie LGBT, to mimo, iż jeszcze wczoraj nie miał pojęcia z czym się to je, dziś robi za najdzielniejszego rycerza w walce z tym smokiem - jeśli wódz splunie na migrantów - to chociaż pół swego życia na saksach spędził zbierając ogórki w Niemczech czy winogrona we Francji i tam się dorobił wszystkiego prócz dwójki dzieci, a dziś połowa jego rodziny tam się urządziła i nie chce wracać, będzie także p l u ł, tym bardziej zajadle i energicznie - na to nie ma lekarstwa, to w o j t y ł o w e dzieci, pokolenie zmarnowanej szansy
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: