Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czarne Pantery poległy...

To nie było udane zakończenie roku w wykonaniu hokeistów Cieszyńsko-Jastrzębskiego Towarzystwa Hokejowego. Jedyna polska drużyna występująca w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze, przed tygodniem przegrała 3:6 z zespołem Monsters, a wczoraj uległa aż 1:9.

Nikt nie spodziewał się łatwego spotkania, bo przecież Hawierzów zajmuje w tabeli drugie miejsce. Co prawda wczorajsi rywale Czarnych Panter, przegrali ostatnie dwa mecze, ale o nich już mogą zapomnieć, ponieważ wczoraj poprawili sobie nastroje wysoką wygraną.

Czesi rozpoczęli spotkanie z wysokiego C, bo już w pierwszej minucie wynik otworzył Skotnica. Hawierzów po trzynastu minutach prowadził różnicą pięciu bramek. Na trafienie Czarnych Panter trzeba było czekać aż do 37. minuty, kiedy Bryniarski strzelił na 1:6. Hokeiści Hawierzowa jeszcze trzykrotnie wpisali się na listę strzelców. Statystyki wcale nie odzwierciedlały wyniku, gdyż Czesi mieli przewagę w oddanych strzałach, ale nie tak znaczną jak końcowy wynik - 30:17.

Czarne Pantery kolejne spotkanie rozegrają 3 stycznia w Hawierzowie. Ich rywalem będzie Hradek, czyli kolejny zespół z czołówki (4.). Polska drużyna plasuje się na przedostatnim, dziewiątym miejscu. Co prawda strata do ósmego zespołu nie wzrosła (wciąż 10 punktów), ale ostatnie Mosty wygrały w 14. kolejce i tracą już tylko dwa punkty.

BAHL, 14. kolejka

HC Torpedo Havirov - CJTH Czarne Pantery 9:1 (5:0,1:0,3:0)

1' Skotnica, 3' Stebra, 7' Skotnica, 10' Hovorka, 13' Modr, 27' Hovorka, 38' Mazur, 41' Ostadal, 45' Heczko - 37' Bryniarski

 

Andrzej Poncza

źródło:
dodał: AP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: