Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Akademia Filozoficzna przenosi się do sieci

Od października do lutego w Książnicy Cieszyńskiej odbywały się comiesięczne spotkania Akademii Filozoficznej, w trakcie których można było zapoznać się z poglądami myślicieli takich jak Platon, Arystoteles czy św. Augustyn. Teraz instytucja umożliwia interaktywne poznanie podstaw filozofii.

O spotkaniach organizowanych w Książnicy pisaliśmy wcześniej na naszych łamach: 

 - Aby zachować ciągłość i utrwalić zyskaną wiedzę, proponujemy państwu kontynuację zajęć w internecie. Gorąco zachęcamy do śledzenia strony internetowej Książnicy Cieszyńskiej, w której zakładce pn. "Silva rerum" stopniowo zamieszczane będą materiały umożliwiające Państwu samodzielne studiowanie przedstawianej na wykładach problematyki filozoficznej - informuje na Facebooku Książnica Cieszyńska. 

W sieci znalazły się materiały z dwóch pierwszych zajęć, poświęconych kolejno początkom greckiej filozofii oraz myśli Platona. Kolejne materiały będą systematycznie dodawane.

Po wejściu na stronę Książnicy można się nie tylko zapoznać z materiałami źródłowymi, czy nawet nagraniami z dotychczasowych spotkań, ale także rozwiązać quizy sprawdzające zdobytą wiedzę.

KR/Książnica Cieszyńska

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: