Wiadomości

Wkrótce w regionie

Październik 2017
P W Ś C P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt24

Fotoreportaże

wyświetleń: 7365komentarzy: 9

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. ''Jestem stela'' bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.
Fot: Screen z teledysku Fot: Screen z teledysku

Rewelacja, super pomysł na promocję gminy, bardzo dobry kawałek – to tylko niektóre opinie wyrażone w komentarzach przez internautów.  - Teledysk w nietypowej formie opisuje zalety gminy Hażlach. Wymienione są m.in. Czarne Doły w Hażlachu, Zamek Hrabiny w Kończycach Wielkich, czy też Zielony Domek w Brzezówce. Tekst stworzyli wspólnie Pe.El – raper z Kończyc Wielkich i Grzegorz Sikorski – wójt gminy Hażlach.  Numer znajdzie się płycie rapera pt. „Ejsenchałer”  – informuje Hanna Blokesz Bacza, pełniąca obowiązki dyrektora GOK w Hażlachu.

Post z teledyskiem udostępniło już ponad 570 osób. Każda z nich zbiera pod swoim udostępnieniem lajki. Ten kto będzie miał ich najwięcej wygrywa romantyczną kolację dla dwojga przygotowaną przez mistrza kuchni Michała Bałazego. To nie wszystko co można zdobyć, sponsorzy zafundowali lot nad Księstwem Cieszyńskim. Jest też nagroda specjalna wszystkich mieszkańców gminy za 10 tys. i 100 tys. wyświetleń.

Zobacz post:
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 28-06-2017 09:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kamo95
28-06-2017 12:15
kamo95
Zajebisty pomysł !!! Super wykonanie - jestem z Nas dumy :)
krolik bugs
28-06-2017 15:34
krolik bugs
To Ci Hazlok
Dziedzina Kowale
28-06-2017 17:02
Dziedzina Kowale
W Hażlu Gumno Zamorsk
koszor
28-06-2017 17:43
koszor
Piekne to mocie i cało dziedzina elegancko!
drax1980
28-06-2017 18:56
drax1980
CO ZA WIEŚ.....
wodz dziewieciu niedzwiedzi
28-06-2017 20:51
wodz dziewieciu niedzwiedzi
hhmmmm ciekawe chciałem zobaczyc i na popularym serwisie YT nie ma tego tylko jest cos dodane 3 miesiace temu, a nie ma tego jako teledysku takze chyba nie za bardzo !ale za to gratuluje pomysłu SWIETNIE PANIE WOJCIE! ale z 2 strony dobrze ze my w cieszynie tego nie wymyslili bo nima co ogladac !najlepiej jako rodzaj muzyki w cieszynie to requiem a tytuł DROGA KU UPADKOWI
mateuss85
28-06-2017 21:15
mateuss85
Ładny dresik:-)
miglanc_7
28-06-2017 22:23
miglanc_7
Słucham i oglądam i powiem szczerze, że duma mnie rozpiera, że mam hażlaskie korzenie. Z wielkiego NIC, potrafi się zrobić naprawdę coś. Coś o mieszkańcach dla mieszkańców. Pokazać ich tak, że niejeden zazdrości, że nie mieszka w gminie Hażlach. Brawo chłopcy. Nawiasem mówić raper naprawdę daje radę, choć za gatunkiem muzyki nie przepadam.
firma_gamma
06-07-2017 21:36
firma_gamma
Cesarki prawdziwe Poloki !!!! stop islamizacji europy !!! co nasze to święte !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Nasz region w międzywojniu

23-10-2017 10:30

W Galeri Wystaw Czasowych Muzeum Śląska Cieszyńskiego otwarto nową wystawę. Tym razem udając się tam obejrzymy ciekawe eksponaty, głównie fotografie, ale nie tylko z naszego regionu w okresie międzywojennym.

wyświetleń: 120komentarzy: 0

Czytają, nie czytają?

23-10-2017 09:10

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. To, że badania ostatnich lat wykazują spadek czytelnictwa wśród Polaków nie jest bynajmniej nowym odkryciem. A jak próbują takiemu stanowi rzeczy zaradzić bibliotekarze i nauczyciele w naszym regionie? I czy nasza młodzież czyta, czy też nie czyta?

wyświetleń: 190komentarzy: 1

Piłkarski weekend za nami (22.10.2017)

23-10-2017 07:30

Za nami kolejny piłkarski weekend, który przyniósł nam sporo emocji. W A klasie poznaliśmy nowego lidera, a Dariusz Rucki okazał się bohaterem Wisły. Warto także wspomnieć o Zebrzydowicach, które sprawiły kibicom miłą niespodziankę.

wyświetleń: 524komentarzy: 0

Cenne zwycięstwo Błachowicza!

22-10-2017 22:20

Właśnie tak miała wyglądać walka Jan Błachowicza podczas gali UFC w Gdańsku. Cieszynianin przełamał się po dwóch porażkach i pokonał Devina Clarka przez duszenie zza pleców w stójce!

wyświetleń: 691komentarzy: 0

Třinec wiceliderem Extraligi!

22-10-2017 22:15

Trzeci mecz w WERK Arenie i trzecie zwycięstwo. Tak można podsumować ostatni tydzień w wykonaniu Stalowników. Po dzisiejszej wygranej nad Jihlavą (22.10.2017), podopieczni Václava Varadi ustępują w tabeli już tylko Komecie Brno.

wyświetleń: 230komentarzy: 0

Pomóż nam spakować miłość - czyli, zrób prezent pod choinkę

22-10-2017 19:00

Prezent pod choinkę to ogólnopolska akcja charytatywna do której Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Dzięgielowie przystąpiło ponad 10 lat temu. Prezenty trafiają do dzieci z Ukrainy, Białorusi, Rumunii. W tym roku także dla dzieci uchodźców. W akcji może wziąć udział każdy.

wyświetleń: 639komentarzy: 0

Zniczomaty już w Cieszynie

22-10-2017 17:00

Znane są automaty z napojami, zabawkami, czy też różnego rodzaju gadżetami. Jakiś czas temu mieszkańcy Cieszyna mieli szansę przez jakiś czas korzystać z mlekomatu, umiejscowionego niedaleko jednego z dużych sklepów. Jednak od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się również zniczomaty, czyli urządzenia, umożliwiające zakup zniczy, na cieszyńskich cmentarzach.

wyświetleń: 2023komentarzy: 2

Parkować, nie parkować?

22-10-2017 15:00

Burmistrz Strumienia, Anna Grygierek chce poznać zdanie mieszkańców związane z parkingiem na rynku.

wyświetleń: 1369komentarzy: 0

Koncert Życzeń Stela

22-10-2017 12:00

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

wyświetleń: 751komentarzy: 0

Pamiętają o Święcie Drzewa

22-10-2017 11:10

Corocznie uczniowie SP nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu przy współorganizacji Komisji Ochrony Przyrody Krajoznawstwa i Turystyki Pieszej Oddziału PTTK Beskid Sląski oraz Nadleśnictwa w Ustroniu biorą udział w rajdzie pieszym z okazji Święta Drzewa.