Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7118komentarzy: 9

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. ''Jestem stela'' bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.
Fot: Screen z teledysku Fot: Screen z teledysku

Rewelacja, super pomysł na promocję gminy, bardzo dobry kawałek – to tylko niektóre opinie wyrażone w komentarzach przez internautów.  - Teledysk w nietypowej formie opisuje zalety gminy Hażlach. Wymienione są m.in. Czarne Doły w Hażlachu, Zamek Hrabiny w Kończycach Wielkich, czy też Zielony Domek w Brzezówce. Tekst stworzyli wspólnie Pe.El – raper z Kończyc Wielkich i Grzegorz Sikorski – wójt gminy Hażlach.  Numer znajdzie się płycie rapera pt. „Ejsenchałer”  – informuje Hanna Blokesz Bacza, pełniąca obowiązki dyrektora GOK w Hażlachu.

Post z teledyskiem udostępniło już ponad 570 osób. Każda z nich zbiera pod swoim udostępnieniem lajki. Ten kto będzie miał ich najwięcej wygrywa romantyczną kolację dla dwojga przygotowaną przez mistrza kuchni Michała Bałazego. To nie wszystko co można zdobyć, sponsorzy zafundowali lot nad Księstwem Cieszyńskim. Jest też nagroda specjalna wszystkich mieszkańców gminy za 10 tys. i 100 tys. wyświetleń.

Zobacz post:
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 28-06-2017 09:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kamo95
28-06-2017 12:15
kamo95
Zajebisty pomysł !!! Super wykonanie - jestem z Nas dumy :)
krolik bugs
28-06-2017 15:34
krolik bugs
To Ci Hazlok
Dziedzina Kowale
28-06-2017 17:02
Dziedzina Kowale
W Hażlu Gumno Zamorsk
koszor
28-06-2017 17:43
koszor
Piekne to mocie i cało dziedzina elegancko!
drax1980
28-06-2017 18:56
drax1980
CO ZA WIEŚ.....
wodz dziewieciu niedzwiedzi
28-06-2017 20:51
wodz dziewieciu niedzwiedzi
hhmmmm ciekawe chciałem zobaczyc i na popularym serwisie YT nie ma tego tylko jest cos dodane 3 miesiace temu, a nie ma tego jako teledysku takze chyba nie za bardzo !ale za to gratuluje pomysłu SWIETNIE PANIE WOJCIE! ale z 2 strony dobrze ze my w cieszynie tego nie wymyslili bo nima co ogladac !najlepiej jako rodzaj muzyki w cieszynie to requiem a tytuł DROGA KU UPADKOWI
mateuss85
28-06-2017 21:15
mateuss85
Ładny dresik:-)
miglanc_7
28-06-2017 22:23
miglanc_7
Słucham i oglądam i powiem szczerze, że duma mnie rozpiera, że mam hażlaskie korzenie. Z wielkiego NIC, potrafi się zrobić naprawdę coś. Coś o mieszkańcach dla mieszkańców. Pokazać ich tak, że niejeden zazdrości, że nie mieszka w gminie Hażlach. Brawo chłopcy. Nawiasem mówić raper naprawdę daje radę, choć za gatunkiem muzyki nie przepadam.
firma_gamma
06-07-2017 21:36
firma_gamma
Cesarki prawdziwe Poloki !!!! stop islamizacji europy !!! co nasze to święte !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Dariusz Itner

16-08-2017 19:15

Czy Polska powinna wyjść z Unii Europejskiej? Czy Facebook blokuje treści patriotyczne? Na te i inne pytania odpowiedział Gość ox. pl - Dariusz Itner, który przedstawił również swój pogląd na reformę szkolnictwa. Jacek Porzycki zapytał też o kwestię manipulacji w sferze publicznej i o wartości, które są ważne dla Gościa.

wyświetleń: 1222komentarzy: 0

Wybudują, ale drożej

16-08-2017 17:20

O blisko 200 tysięcy zł więcej niż zakładano za demontaż starego i budowę nowego zadaszenia trybuny przy stadionie RKS Cukrownik będzie musiała wydać gmina Chybie. Pieniędzy musiano szukać w budżecie. Mimo znacznie droższej inwestycji, prace niebawem ruszą.

wyświetleń: 810komentarzy: 0

26 nowych miejsc do parkowania pojawiło się w Strumieniu

16-08-2017 16:00

To dobra wiadomość dla posiadaczy czterech kółek i nie tylko - w Strumieniu pojawiły się nowe miejsca do parkowania.

wyświetleń: 934komentarzy: 0

Wielki sprawdzian z języka polskiego w Cieszynie

16-08-2017 14:30

Z ortografią, czy też interpunkcją mogą mieć problemy nawet rdzenni mieszkańcy Polski, w związku z czym możemy sobie wyobrazić, jakie jest to wyzwanie dla obcokrajowców. Na szczęście wiele osób nie boi się wyzwań, w związku z czym starają się poznać obce języki nie tylko w stopniu komunikatywnym, ale również wszystkie jego niuanse. Z tego właśnie względu każdego roku w Cieszynie organizowana jest Letnia Szkoła Języka, Literatury i Kultury Polskiej. Nie inaczej było w tym roku...

wyświetleń: 356komentarzy: 0

Długi weekend w statystyce

16-08-2017 14:29

O 22.00 zakończyła się wczoraj (15.08.2017) prowadzona na terenie naszego województwa akcja ''Bezpieczny Weekend''. Podczas długiego sierpniowego weekendu nad bezpieczeństwem na drogach czuwało ponad 6 tysięcy śląskich policjantów.

wyświetleń: 1201komentarzy: 0

Armata wystrzeliła

16-08-2017 12:45

Kilka dni temu na naszym portalu pojawiła się informacja o replice armaty z przełomu XVII i XVIII wieku, która stanęła na cieszyńskim Wzgórzu Zamkowym. Armata pojawiła się w filmach "Pan Tadeusz" oraz "Ogniem i mieczem", w związku z czym spokojnie możemy uznać ją, za lokalną sławę. Ponieważ 15 sierpnia to Święto Wojska Polskiego, władze Cieszyna postanowiły uczcić to wydarzenie wystrzałem ze wspomnianej armaty.

wyświetleń: 1174komentarzy: 1

W Cieszynie zrobisz przegląd auta za darmo

16-08-2017 11:00

Jesienny przegląd auta jeszcze przed Tobą? W Cieszynie będziesz mogła/mógł zrobić go bezpłatnie. Gdzie?

wyświetleń: 1964komentarzy: 1

Najmłodsi stela 65/590/2017

16-08-2017 09:20

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 4248komentarzy: 0

WYPRAWKA SZKOLNA Z STX HURT-DETAL

16-08-2017 07:30

Sezon wakacyjny w pełni, nadmorskie kurorty pękają w szwach, szlaki górskie oblegają turyści, a ruch na drogach nie maleje. Jednakże już na horyzoncie czasu pojawia się coraz to wyraźniejsza wizja nowego roku szkolnego. Koniec wakacyjnego odpoczynku i urlopowych wyjazdów niestety zakończy się, a dotychczas opustoszałe szkolne korytarze i ławki znów zaroją się od uczniów.

wyświetleń: 970komentarzy: 0

Gość Ox.pl - Doda

15-08-2017 20:00

O Dorocie Rabczewskiej napisano i powiedziano już bardzo dużo. Skandalistka? Słuch absolutny? Królowa autokreacji? Na pewno piosenkarka nie stoi w miejscu i dojrzewa na oczach mediów i fanów. Jacek Porzycki zapytał artystkę, czy często czuje się "okazem w szkle" i jak wysoki był "podatek od miłości"? Nie zabrakło również pytań o styl życia, kontrowersje i ... patriotyzm.