Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7772komentarzy: 9

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. ''Jestem stela'' bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.
Fot: Screen z teledysku Fot: Screen z teledysku

Rewelacja, super pomysł na promocję gminy, bardzo dobry kawałek – to tylko niektóre opinie wyrażone w komentarzach przez internautów.  - Teledysk w nietypowej formie opisuje zalety gminy Hażlach. Wymienione są m.in. Czarne Doły w Hażlachu, Zamek Hrabiny w Kończycach Wielkich, czy też Zielony Domek w Brzezówce. Tekst stworzyli wspólnie Pe.El – raper z Kończyc Wielkich i Grzegorz Sikorski – wójt gminy Hażlach.  Numer znajdzie się płycie rapera pt. „Ejsenchałer”  – informuje Hanna Blokesz Bacza, pełniąca obowiązki dyrektora GOK w Hażlachu.

Post z teledyskiem udostępniło już ponad 570 osób. Każda z nich zbiera pod swoim udostępnieniem lajki. Ten kto będzie miał ich najwięcej wygrywa romantyczną kolację dla dwojga przygotowaną przez mistrza kuchni Michała Bałazego. To nie wszystko co można zdobyć, sponsorzy zafundowali lot nad Księstwem Cieszyńskim. Jest też nagroda specjalna wszystkich mieszkańców gminy za 10 tys. i 100 tys. wyświetleń.

Zobacz post:
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 28-06-2017 09:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kamo95
28-06-2017 12:15
kamo95
Zajebisty pomysł !!! Super wykonanie - jestem z Nas dumy :)
krolik bugs
28-06-2017 15:34
krolik bugs
To Ci Hazlok
Dziedzina Kowale
28-06-2017 17:02
Dziedzina Kowale
W Hażlu Gumno Zamorsk
koszor
28-06-2017 17:43
koszor
Piekne to mocie i cało dziedzina elegancko!
drax1980
28-06-2017 18:56
drax1980
CO ZA WIEŚ.....
wodz dziewieciu niedzwiedzi
28-06-2017 20:51
wodz dziewieciu niedzwiedzi
hhmmmm ciekawe chciałem zobaczyc i na popularym serwisie YT nie ma tego tylko jest cos dodane 3 miesiace temu, a nie ma tego jako teledysku takze chyba nie za bardzo !ale za to gratuluje pomysłu SWIETNIE PANIE WOJCIE! ale z 2 strony dobrze ze my w cieszynie tego nie wymyslili bo nima co ogladac !najlepiej jako rodzaj muzyki w cieszynie to requiem a tytuł DROGA KU UPADKOWI
mateuss85
28-06-2017 21:15
mateuss85
Ładny dresik:-)
miglanc_7
28-06-2017 22:23
miglanc_7
Słucham i oglądam i powiem szczerze, że duma mnie rozpiera, że mam hażlaskie korzenie. Z wielkiego NIC, potrafi się zrobić naprawdę coś. Coś o mieszkańcach dla mieszkańców. Pokazać ich tak, że niejeden zazdrości, że nie mieszka w gminie Hażlach. Brawo chłopcy. Nawiasem mówić raper naprawdę daje radę, choć za gatunkiem muzyki nie przepadam.
firma_gamma
06-07-2017 21:36
firma_gamma
Cesarki prawdziwe Poloki !!!! stop islamizacji europy !!! co nasze to święte !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina!

22-05-2018 11:00

Zapraszamy na imprezę kulturalną promującą lokalne produkty pt. „Ryby, miody, wina  – tak piękna jest Cieszyńska Kraina”, która odbędzie się 26 maja 2018 r. w Hażlachu przy ul. Głównej 37 (przy boisku). Prezentacja regionalnych dań i pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego to tylko niektóre atrakcje imprezy. Oprócz strawy dla ciała, organizatorzy proponują ucztę duchową.

wyświetleń: 177komentarzy: 0

Płatne WC, mniej siedzisk, koniec z puffami - reakcje Zamku Cieszyn na ''oblężenie'' bezdomnych

22-05-2018 09:15

Od końca kwietnia toalety w Oranżerii Zamku Cieszyn są płatne. Drzwi przybytku otwierają się dopiero po wrzuceniu dwuzłotowej monety. Jest to reakcja na notoryczne okupowanie WC-tów przez osoby bezdomne i pozostawianie przez nie brudu i nieporządku. Bezdomni, odkąd zrobiło się ciepło, oblegają Wzgórze Zamkowe. Dyrekcja i pracownicy są bezradni.

wyświetleń: 1063komentarzy: 1

Podróżowanie wcale nie musi być drogie! Poznaj sprawdzone sposoby globtroterów na tanie podróżowanie

22-05-2018 07:30

Marząc o podróżach, musimy zmierzyć się z niezwykle istotną kwestią, która dotyczy naszych finansów. Bardzo często żyjemy w przekonaniu, że dalekie wojaże są czymś, na co nas nie stać. Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje bowiem szereg sposobów, które umożliwiają tanie podróżowanie, nawet do najbardziej egzotycznych krajów, o czym zaraz się przekonasz!

wyświetleń: 766komentarzy: 0

W Skoczowie tańczyli dla św. Jana Pawła II

21-05-2018 22:15

Wczoraj (20.05) na skoczowskim Rynku tańczyli i śpiewali dla św. Jana Pawła II. Nie zabrakło belgijki, tańców lednickich, a na zakończenie spotkania wystąpiła kapela Maliniorze z Brennej.

wyświetleń: 956komentarzy: 5

Zaolzie: Jajecznice czas konsumować

21-05-2018 18:55

Choć jak każe tradycja zielonoświątkowe jajecznice powinno się smażyć w drugi dzień Zesłania Ducha Świętego, to w przypadku klubów i stowarzyszeń data ta jest bardziej ruchoma, niż Pięćdziesiątnicy. Na Zaolziu w kole Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Cz. Cieszynie-Sibicy członkowie i sympatycy spotkali się już w piątek 18 maja.

wyświetleń: 749komentarzy: 0

Dał wojewoda, teraz marszałek

21-05-2018 17:05

Dwa tygodnie temu otrzymali wsparcie z rządu, teraz to śląski samorząd rozdysponował pieniądze dla strażaków. Kolejne wsparcie dla drużyn OSP w naszym regionie.

wyświetleń: 1211komentarzy: 3

W Cieszynie będą nowe parkingi

21-05-2018 15:30

W Cieszynie brak miejsc parkingowych, zwłaszcza w rejonie centrum miasta jest prawdziwą zmorą kierowców. Chociaż fakt ten wynika z historii miasta, które w czasach, gdy powstawało nie musiało być przystosowane do niczego więcej, niż kilku dorożek z koniem, które woziły możnych z tych rejonów, to władze miasta postanowiły wyjść naprzeciw dzisiejszym potrzebom.

wyświetleń: 3848komentarzy: 7

Coraz cięższa sytuacja Beskidu, w derbach górą Drogomyśl i Puńców

21-05-2018 13:40

Za nami kolejny weekend, w którym nie mogło zabraknąć piłkarskich emocji. Ten weekend odkrył już jedną z kart. Poznaliśmy pierwszą drużynę, która awansuje do A klasy.

wyświetleń: 1044komentarzy: 0

Michał Haratyk z najlepszym wynikiem w Europie!

21-05-2018 13:10

Na Rynku Kościuszki w Białymstoku, po raz pierwszy, zorganizowani Mityng Gwiazd. Wśród uczestników nie zabrakło także przedstawiciela naszego regionu, Michała Haratyka.

wyświetleń: 387komentarzy: 0

Najmłodsi stela 38/662/2018

21-05-2018 11:30

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.