Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 7596komentarzy: 9

Teledysk bije rekordy

28-06-2017 09:15

Udostępniony w ubiegłym tygodniu sieci teledysk promujący gminę Hażlach pt. ''Jestem stela'' bije rekordy popularności, tylko do wczoraj, 27.06.2017 obejrzało go prawie 100 tys. osób.
Fot: Screen z teledysku Fot: Screen z teledysku

Rewelacja, super pomysł na promocję gminy, bardzo dobry kawałek – to tylko niektóre opinie wyrażone w komentarzach przez internautów.  - Teledysk w nietypowej formie opisuje zalety gminy Hażlach. Wymienione są m.in. Czarne Doły w Hażlachu, Zamek Hrabiny w Kończycach Wielkich, czy też Zielony Domek w Brzezówce. Tekst stworzyli wspólnie Pe.El – raper z Kończyc Wielkich i Grzegorz Sikorski – wójt gminy Hażlach.  Numer znajdzie się płycie rapera pt. „Ejsenchałer”  – informuje Hanna Blokesz Bacza, pełniąca obowiązki dyrektora GOK w Hażlachu.

Post z teledyskiem udostępniło już ponad 570 osób. Każda z nich zbiera pod swoim udostępnieniem lajki. Ten kto będzie miał ich najwięcej wygrywa romantyczną kolację dla dwojga przygotowaną przez mistrza kuchni Michała Bałazego. To nie wszystko co można zdobyć, sponsorzy zafundowali lot nad Księstwem Cieszyńskim. Jest też nagroda specjalna wszystkich mieszkańców gminy za 10 tys. i 100 tys. wyświetleń.

Zobacz post:
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 28-06-2017 09:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (9)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

kamo95
28-06-2017 12:15
kamo95
Zajebisty pomysł !!! Super wykonanie - jestem z Nas dumy :)
krolik bugs
28-06-2017 15:34
krolik bugs
To Ci Hazlok
Dziedzina Kowale
28-06-2017 17:02
Dziedzina Kowale
W Hażlu Gumno Zamorsk
koszor
28-06-2017 17:43
koszor
Piekne to mocie i cało dziedzina elegancko!
drax1980
28-06-2017 18:56
drax1980
CO ZA WIEŚ.....
wodz dziewieciu niedzwiedzi
28-06-2017 20:51
wodz dziewieciu niedzwiedzi
hhmmmm ciekawe chciałem zobaczyc i na popularym serwisie YT nie ma tego tylko jest cos dodane 3 miesiace temu, a nie ma tego jako teledysku takze chyba nie za bardzo !ale za to gratuluje pomysłu SWIETNIE PANIE WOJCIE! ale z 2 strony dobrze ze my w cieszynie tego nie wymyslili bo nima co ogladac !najlepiej jako rodzaj muzyki w cieszynie to requiem a tytuł DROGA KU UPADKOWI
mateuss85
28-06-2017 21:15
mateuss85
Ładny dresik:-)
miglanc_7
28-06-2017 22:23
miglanc_7
Słucham i oglądam i powiem szczerze, że duma mnie rozpiera, że mam hażlaskie korzenie. Z wielkiego NIC, potrafi się zrobić naprawdę coś. Coś o mieszkańcach dla mieszkańców. Pokazać ich tak, że niejeden zazdrości, że nie mieszka w gminie Hażlach. Brawo chłopcy. Nawiasem mówić raper naprawdę daje radę, choć za gatunkiem muzyki nie przepadam.
firma_gamma
06-07-2017 21:36
firma_gamma
Cesarki prawdziwe Poloki !!!! stop islamizacji europy !!! co nasze to święte !!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Trzy jubileusze i jeden koncert

19-01-2018 21:30

120 urodziny Viktora Ullmanna, 30-lecie Towarzystwa Polsko-Austriackiego Oddział w Cieszynie oraz 100-lecie powstania Republiki Austrii – wczoraj (18.01) w cieszyńskiej Państwowej Szkole Muzycznej, w związku z tymi wydarzeniami, odbył się koncert jubileuszowy.  

wyświetleń: 149komentarzy: 0

O budżecie gminy Dębowiec

19-01-2018 19:15

Dzisiaj przedstawiamy rozmowę z kolejnym wójtem. Naszym gościem jest Tomasz Branny - Wójt Dębowca.

wyświetleń: 526komentarzy: 2

Dzieci będą uczyć się myśleć...

19-01-2018 18:00

Wczoraj (18.01) w sali konferencyjnej Zamku Cieszyn odbyła się konferencja pod hasłem: ''Edukacja przez Szachy w Szkole''. Jej celem było przybliżenie korzyści płynących z włączenia szachów w proces edukacji. Zainaugurowano również projekt, którym mogą zostać objęte szkoły powiatu cieszyńskiego.

wyświetleń: 249komentarzy: 0

Świątecznie DPS ''Pogodna Jesień''

19-01-2018 16:30

Wczoraj (18.01) grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 odwiedziła mieszkańców Powiatowego Domu Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień". Młodzież zaśpiewała kolędy i przedstawiła jasełka.

wyświetleń: 709komentarzy: 0

Hokeiści cieszyńsko-jastrzębskiego klubu jeszcze w tym roku nie przegrali

19-01-2018 15:30

Trzeci mecz i trzecia wygrana. Tak przedstawia się bilans Czarnych Panter w 2018 roku. Wczoraj (18.01), jedyny polski zespół w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze, pokonał Nebory B.

wyświetleń: 157komentarzy: 0

Tenisistki stołowe z Chybia okazały się bezlitosne dla łodzianek

19-01-2018 14:30

Magdalena Mazur i spółka, potwierdziły role faworytek i wysoko pokonały MKS Jedynkę Łódź. W środowym (17.01) spotkaniu poniosły tylko dwie porażki.

wyświetleń: 196komentarzy: 0

Historie biblijne w oczach młodzieży

19-01-2018 13:45

W Auli LO im. Kopernika do końca lutego obejrzeć można prace plastyczne nagrodzone w II edycji Powiatowego Konkursu Literacko-Biblijnego pt. „Historie biblijne w oczach młodzieży”.

wyświetleń: 370komentarzy: 0

Zakochani Pod Tułem - wielki powrót!

19-01-2018 12:00

Status konkursu: TRWA

Jesteś zakochany od niedawna? A może twój związek ma już za sobą długie lata romantycznych uniesień? Bez względu na to, czy kochasz od kilku dni, czy od wielu lat, zapraszamy do udziału w konkursie Zakochani Pod Tułem. Rusza 5 edycja konkursu!

wyświetleń: 761komentarzy: 0

Dzień babci i dziadka - występ dzieci

19-01-2018 11:20

W czwartek (18.01) w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka grupy językowe działające w OCKiR w Cieszynie przygotowały specjalny spektakl w języku angielskim na który zaproszono bacie, dziadków oraz wszystkie osoby zainteresowane poczynaniami najmłodszych poliglotów.Dzieci podzielone zgodnie z grupami wiekowymi, razem z prowadzącą zajęcia zatańczyły na scenie i zaśpiewały anglojęzyczne piosenki.

wyświetleń: 1065komentarzy: 0

Program Rewitalizacji Gminy Hażlach

19-01-2018 09:45

Gmina Hażlach przystąpiła do opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Hażlach na lata 2018-2023.