Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 2649komentarzy: 24

Daj jej wolne od gotowania

08-03-2016 07:30

Z okazji Dnia Kobiet restauracja Pod Tułem ma prezent dla kilku Pań. O ten prezent zawalczyć jednak będą musieli Panowie. Panów zapraszamy zatem do udziału w konkursie, a Paniom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Z okazji Dnia Kobiet daj jej wolne od gotowania

Drodzy Panowie! W komentarzach pod tym artykułem udzielcie odpowiedzi na pytanie: Jaka, Twoim zdaniem, powinna być prawdziwa kobieta? Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone bonami upominkowymi na niedzielny obiad w restauracji Pod Tułem. Taki prezent z pewnością spodoba się Paniom, które dostaną wolne od gotowania. Bon wykorzystać można w dniach 13 lub 20 marca 2016.  Każdy z nich ma wartość 50 zł. 

Lista zwycięzców opublikowana zostanie jutro, tj. 9 marca w aktualizacji tego artykułu. 

Aktualizacja 09.03.2016 godz. 08:15

Konkurs wygrywają użytkownicy: skaldek, desert i alan602. Gratulujemy!

Nagrody w postaci bonów o wartości 50 zł należy odebrać w redakcji Portalu OX w Skoczowie przy ul. Wałowej 3 czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Przypominamy, że bon zrealizować można w niedzielę 13 lub 20 marca, czyli ostatni możliwy termin odbioru nagrody to 18.03.2016 (piątek).

 

Wygraj 10.000 zł na organizację wesela!

Konkurs "10.000 na 10 lat Pod Tułem" skierowany jest do wszystkich osób, które między 21.09.2015 a 19.05.2016 zamówią wesele w restauracji „Pod Tułem”. Drugim warunkiem udziału w konkursie jest przyjęcie zaproszenia, a później udział w kolacji, w czasie której pary będą odpowiadać na 20 pytań. Para, która zdobędzie największą ilość prawidłowych odpowiedzi wygra 10 tysięcy złotych na organizację wesela. Zamówione wesele w restauracji „Pod Tułem” ma odbyć się między 21.09.2015 a 31.12.2017. Konkurs z tak cenną nagrodą ma swój powód - w tym roku restauracja Pod Tułem obchodzi  swoje 10-lecie. 


Wesele w Sylwestra i Lany Poniedziałek – wolny termin!

Restauracja Pod Tułem sprzyja zakochanym. Większość z czytelników naszego Portalu zapewne kojarzy konkurs walentynkowy "Zakochani Pod Tułem" organizowany cyklicznie i wie, że w cisownickiej restauracji wesela odbywają się nawet w dni świąteczne, np. w Wielkanoc, Boże Narodzenie czy w Sylwestra. Jeśli przyszła Młoda Para wybierze właśnie taki termin, otrzyma GRATIS noclegi dla gości weselnych wraz ze śniadaniem (noclegi dla 26 osób).

 

Uroczystości rodzinne i firmowe – wolny termin!

Restauracja pod Tułem to nie tylko organizator wesel. Jeśli poszukujesz sali na przyjęcie firmowe lub planujesz rodzinną uroczystość, zajrzyj do Cisownicy. Trzy sale, plac zabaw dla dzieci, pokoje gościnne i przestronny ogród z góralską wiatą dla 100 osób, dają wiele możliwości. Restauracja Pod Tułem posiada jeszcze wolne terminy na organizację tego rodzaju przyjęć w roku 2016, wolne miejsce znajdzie się nawet w świąteczny Lany Poniedziałek.

 

artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał: AGA 08-03-2016 07:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (24)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

marzwi
08-03-2016 07:46
marzwi
Prawdziwa kobieta to taka, co nie strzela fochów :-), jest tolerancyjna i wyrozumiała! a przy tym wszystkim daje dużo ciepła i namiętności!!!!
marzwi
08-03-2016 07:48
marzwi
Drogie Panie, Wszystkiego Najlepszego w dniu Waszego Święta!!!!!
wojtoj
08-03-2016 07:49
wojtoj
Prawdziwa kobieta powinna mieć jaja.



Wielkanocne.
stokrotka22
08-03-2016 08:01
stokrotka22
Prawdziwa kobieta to taka która bez pytania rozumie potrzeby 2osoby jest kreatywna wie co jest dla niej najważniejsze
Gal
08-03-2016 08:04
Gal
"...bo męska rzecz być daleko, a kobiety wiernie czekać!" Ale to już było. Na szczęście nie ma typu i definicji idealnej, prawdziwej kobiety, bo każdy z mężczyzn może je różnie definiować i mieć różne oczekiwania od nich... Najlepiej żeby była piękna (jesteśmy wzrokowcami), kochająca, mądra, delikatna, zapobiegliwa i skora do dialogu, czyli szukająca kompromisu. Bo życie partnerskie (małżeńskie) to sztuka kompromisów. Ja taką już dawno temu znalazłem. Prawdziwość jej ujawnia się przez jej szczerość, życzliwość i ofiarność. I Jej i wszystkim Paniom życzę by i One były dla swojego wybranka prawdziwą kobietą. Dużo zdrowia i pomyślności na co dzień, nie tylko w ich święto!
beata1
08-03-2016 08:30
beata1
Kobieta powinna być nie piękna, zgrabna, ale piękna wewnętrznie. Musi posiadać uczucia i ten zniewalający uśmiech w oczach. Przecież już maleńka córka gdy spojrzy tatusiowi w oczy, jest oczarowany. Natomiast wszystkie inne "przymiotniki", osiągnie dzięki nam mężczyznom
słomka
08-03-2016 08:47
słomka
Dla mnie prawdziwa kobieta powinna mieć cechy mojej ukochanej żony ???? !
skaldek
08-03-2016 08:49
skaldek
Wierniejsza od marzenia
Weselsza niż wspomnienia
Cenniejsza od zaszczytów
Piękniejsza od zachwytów
Wierniejsza od marzenia
Otwarta na spojrzenia
Silniejsza niż nadzieja
Pogodna jak niedziela

Wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom.
NikaDM
08-03-2016 09:00
NikaDM
Prawdziwa Kobieta powinna być... oczywiście ORYGINALNA :)
rexio_007
08-03-2016 09:02
rexio_007
Moim zdaniem- nie ma uniwersalnego wzoru na ideał kobiety. Jedni chcą, by ich druga połówka była bezpośrednia i namiętna, może nawet nieco wyuzdana, inni wolą zaś partnerkę delikatną, subtelną, nieśmiałą...
Myślę, że przy 7 miliardach ludzi na świecie uda się nam znaleźć kogoś, z kim będzie nam po prostu dobrze.Ja taka znalazłem. ...Moja żona kochana żonę :-)
Wielki99
08-03-2016 09:04
Wielki99
Prawdziwa kobieta...powinna byc naturalna, czyli nie tona makijażu bo mężczyzna powinien ją kochać taka jaka jest bez tych wszystkich ulepszaczy:) powinna stawiac na naturalnosc, bo co naturalne to piekne przeciez! Powinna byc soba a nie udawac kogos kim nie jest, powinna kochac i otrzymywac ta milosc wzamian. Prawdziwa kobieta musi byc odpowiedzialna rozsadna we wszystkim co robi, wspierac swoja druga polowke we wszystkim i darzyc zaufaniem..prawdxiwa kobieta nawet nie musi dobrze gotowac i byc idealna we wszystkim wazne tylko zeby byla soba w 100%:)
sokole_oko
08-03-2016 09:13
sokole_oko
Dla mnie prawdziwa kobieta to taka która dba o ciepło domowego ogniska bo my mężczyźni jesteśmy myśliwymi i lubimy wracać po naszych "polowaniach" do ciepłej i przyjemnej "jaskini" gdzie na nas czeka zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa żona ;).

Wszystkiego najlepszego drogim Paniom.
alan602
08-03-2016 09:38
alan602
Dajcie nam jeden bon,przyjedziemy i zobaczycie jak wygląda,jak się zachowuje i co prezentuje sobą prawdziwa kobieta :-) Szukałem długo ale warto było!
as355
08-03-2016 09:54
as355
Prawdziwa kobieta to ..Żona ,Matka ,Babcia ,Kochana i kochająca .
zysko
08-03-2016 11:09
zysko
Wesoła, wierna i opiekuńcza,
malamiko123
08-03-2016 11:11
malamiko123
prawdziwa kobieta to taka która nie oczekuje od partnera kwiatów i bombonierki na Dzień Kobiet, za to oczekuje wsparcia w codziennych trudach przy wychowaniu dzieci i taka która jest wsparciem dla partnera: wysłucha, przytuli poczieszy, doradzi, trzeba pamiętać na codzień o tym ze ja to nie ty, a ty to nie ja, kobieta prawdziwa jest zagadka całym kosmosem, zaden mężczyzna tego nie zrozumie ale są takie dni jak ten dzisiejszy kiedy facet zadaniowiec jest blizej kobiety, byc moze znow stana sie jednoscia wieczorem? wiec niech to co łączy kobietę z mężczyzna bywa czesciej niz tylko od święta
mca12
08-03-2016 11:44
mca12
Myśle że każda Kobieta ma coś szczególnego w sobie i każda zasługuje być tą Prawdziwą ;) a w szczególności w dziesiejszym dniu ;)
maestro1404
08-03-2016 12:03
maestro1404
Twym najlepszym kumplem KOBIETA PRAWDZIWA, Gdy pragniesz oparcia - nie każe Ci spływać.
Choć czasem humory Cię jej irytują, Jej dobroć i ciepło je wnet kompensują.
A zatem kwiat piękny wręcz mamie lub żonie, Z KOBIETĄ PRAWDZIWĄ możesz "kraść konie"!!!!!!
polonezaczas
08-03-2016 12:38
polonezaczas
Prawdziwo kobieta powinna być jednocześnie pracowito,wychowująca dzieci,piorąca,gotująca,sprzątająca,posłuszna. Nie powinna przeszkadzać kiedy jej kochany mąż ogląda mecz i popija piwko z kolegami.
Lwiaczek
08-03-2016 13:57
Lwiaczek
Najprawdziwsza kobieta to taka za, którą jej mężczyzna szaleje, jest w stanie zrobić dla niej wszystko, taka gdy się ją zobaczy to od razu się przestaje myśleć o wszystkich problemach, taka przy, której czas jakby w miejscu stawał, daje motywację do działania i sprawia, że życie mężczyzny staję się dzięki niej weselsze, cudowniejsze i smaczniejsze, jest kochana, troskliwa a zarazem waleczna jak lwica, potrafi walczyć o swoje i dzielić się wszystkim tym co dobre, musi być ze swoim mężczyzną na dobre i na złe <3 Taka według mnie jest prawdziwa kobieta :)
Altania
08-03-2016 15:10
Altania
Prawdziwa kobieta powinna swego faceta chwalić, tulić i dbać o niego.
.
.
.
A raz na jakiś czas złapać za pysk i rąbnąć nim o podłogę, żeby docenił jej troskę. xD
Wielki99
08-03-2016 17:32
Wielki99
Prawdziwa kobieta powinna czynic dobro i nie oczekiwac nic w zamian, powinna umiec stawic czolo roznym przeciwnosciom losu i problemom i wyjsc z tego twarza:) powinna byc cierpliwa:) musi byc dzielna i nie dac sie zlemu:)
desert
08-03-2016 18:45
desert
Prawdziwa kobieta powinna być... czarująca, a najlepiej:

Trele-morele
Zdrowa niech jest na duszy i ciele,

Riki-tiki
Mogłaby pisać pamiętniki,

Fiku-miku
W głowie trochę może mieć 'bziku',

Hopsasasa
Opalona jak kiełbasa ;>

Ele-mele
Przecież nie potrzeba jej wiele!
togjanus
08-03-2016 21:50
togjanus
Prawdziwa kobieta to taka, która na co dzień potrafi zadbać o siebie i o swoją rodzinę. Nie dąsa się z byle powodu, jak rozkapryszona księżniczka, tylko pokonuje wszystkie problemy codziennego życia. Jest naturalna, delikatna, wyrozumiała i cierpliwa. Zawsze można na nią liczyć. W oczach swoich bliskich jest wzorem do naśladowania i bezwarunkowym oparciem. Taka kobieta potrafi zachować się w każdej sytuacji, a jej mężczyzna jest zawsze z niej dumny!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Katarzyna Gładczak [zwiastun]

23-05-2018 15:25

Katarzyna Gładczak o jubileuszu największej Szkoły Podstawowej w Cieszynie i o pracy na stanowisku dyrektora. Jak funkcjonuje SP nr 2? Co oferuje uczniom, nauczycielom i rodzicom? Jacek Porzycki zapytał również o schron, podróż tramwajem i najtrudniejsze obowiązki. Cała rozmowa już w najbliższą niedzielę, 27.05.2018 - Zapraszamy!

wyświetleń: 157komentarzy: 0

Stacje naprawcze dla rowerów

23-05-2018 13:45

W Cieszynie przy ulicy Hajduka oraz na Al. Łyska (teren Lasku Miejskiego) zamontowane zostały stcaje naprawcze dla rowerów. Realizacja projektu „Razem Damy Radę” została wdrożona dzięki akcji Castorama Tour, która odbyła się 30 lipca 2017 roku. W ramach głosowania został wyłoniony zwycięski projekt, którym okazały się stacje naprawcze dla rowerów – była to inicjatywa Urzędu Miasta.

wyświetleń: 397komentarzy: 0

Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego

23-05-2018 12:35

Od grudnia 2017 roku działa uruchomione przez Fundację "Itaka" Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego.

wyświetleń: 221komentarzy: 0

II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach

23-05-2018 11:00

W sobotę 26 maja 2018 w odbędzie się II Turniej Polskiej Ligi Hokeja na rolkach. Gospodarzami tego wydarzenia będzie LUCE Bielsko Biała I. 

wyświetleń: 136komentarzy: 0

Najmłodsi stela 39/663/2018

23-05-2018 09:15

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 2145komentarzy: 0

Menażka i ożeż ty! - najtrudniejsze słowa dyktanda

23-05-2018 07:30

Wczoraj (22.05) w Cieszynie odbyła się kolejna, IX już edycja, Cieszyńskiego Konkursu Ortograficznego „Bezbłędny w obłędnym Cieszynie", skierowanego do uczniów cieszyńskich szkół podstawowych. W tym roku nagrodę główną, unikatowe pióro, po raz pierwszy w historii konkursu otrzymał uczeń z Czeskiego Cieszyna.

wyświetleń: 579komentarzy: 0

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 529komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.

wyświetleń: 358komentarzy: 0

Owce już na hali

22-05-2018 18:30

Na halach Cieńkowa w Wiśle od niedzieli pasą się znów owce.  Tegoroczny sezon wypasu rozpoczął się tradycyjnym obrzędem mieszania, czyli połączenia zwierząt w jedno stado.

wyświetleń: 661komentarzy: 0

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.