Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 766komentarzy: 0

Wicelider pokonany - kolejna wygrana hokeistów

16-01-2016 19:20

Fani hokeja mają powody do radości. Jedyna amatorska drużyna hokejowa na Śląsku Cieszyńskim odniosła kolejne zwycięstwo w czeskiej lidze BAHL. Tym razem wyższość naszej drużyny uznać musieli zawodnicy HC Torpedo Havířov.
Fot: arc.ox.pl Fot: arc.ox.pl

- Mecz fajny do gry, bo drużyna przeciwna lubi i umie grać krążkiem. Nie ma zbędnej, zbyt ostrej gry. Mecz trochę przypominaŁ sinusiodę. Jako pierwsi tracimy bramkę, ale odpowiadamy dwoma trafieniami i my jesteśmy na prowadzeniu. Lecz niestety przeciwnik nas dogania i strzela jeszcze jedną bramkę, dającą im prowadzenie 3:2 – komentuje po meczu  Mirosław Chodak, napastnik Czarnych Panter

Na minutę przed końcem gry Pantery zdejmują bramkarza i na sekundy przed ostatnim gwiezdkiem strzelają wyrównującego gola. O wyniku decydują więc karne, w których lepszymi okazali się nasi zawodnicy.

Tym samym drużyna Cieszyńsko-Jastrzębskiego Klubu Hokejowego 'Czarne Pantery' odniosła ósme zwycięstwo w rozgrywkach Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej.

CJTH Czarne Pantery - HC Torpedo Havířov - 4:3 k.

Tabela po XVII kolejce

1 HC Hrádek 17 37 pkt. 75:49
2 HC Torpedo Havířov 17 30 pkt. 57:41
3 HC Monsters Ostrava 17 28 pkt. 63:59
4 HC Nebory 17 28 pkt. 63:61
5 HC Imperators Třinec 17 26 pkt. 45:45
6 HC Mosty 17 25 pkt. 57:58
7 CJTH Czarne Pantery 17 23 pkt. 54:72
8 HC Kozubová 17 21 pkt. 50:53
9 HC Buldogs Havířov 17 20 pkt. 60:69
10 HC Střítež 17 16 pkt. 51:68


(red)

zródło: ox.pl
dodał: CR 16-01-2016 19:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.
loading...

Pozostałe wiadomości

Kto Cię sprawdza?

25-09-2016 11:00

Krajowy Rejestr Długów oferuje możliwość sprawdzenia czy jakakolwiek instytucja nie szukała informacji o osobach na podstawie numeru PESEL.

wyświetleń: 453komentarzy: 1

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 39/16 - Rzymskokatolicka Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu-Lipowcu

25-09-2016 09:30

W dzisiejszym artykule poznacie historię parafii w Lipowcu - jednej z najstarszych wsi Śląska Cieszyńskiego.

wyświetleń: 281komentarzy: 0

Msze i nabożeństwa online

25-09-2016 06:30

Nie możesz być na mszy lub nabożeństwie? Nic straconego, zawsze możesz uczestniczyć w nich dzięki kamerom udostępnionym online. Poniżej prezentujemy listę kościołów z naszego regionu, w których zostały uruchomione transmisje na żywo, również na urządzenia mobilne.

wyświetleń: 670komentarzy: 0

Ziobro na podium

24-09-2016 22:15

Włoch Davide Bresadola po skokach na odległość 129,5 oraz 124 metry zwyciężył w sobotnim konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanym na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Tuż za nim uplasował się Słoweniec Domen Prevc, który uzyskał 126,5 oraz 125,5 metra. Podium konkursu w Wiśle uzupełnił reprezentant Polski Jan Ziobro, który oddał dwa równe skoki (126,5 i 127 m).

wyświetleń: 410komentarzy: 0

Ogólnopolski Zlot Instruktorów Turystyki Żeglarskiej w Cieszynie i spotkanie z Konkolskim

24-09-2016 19:05

W ramach Ogólnopolskiego Zlotu Instruktorów Turystyki Żeglarskiej PTTK, a także zakończenia sezonu oraz tegorocznych obchodów związanych z 50-leciem Klubu Żeglarskiego „Sternik” Cieszyn w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” odbyło się dziś (24.09) spotkanie ze znanym czeskim żeglarzem Richardem Konkolskim.

wyświetleń: 839komentarzy: 2

Kino na Granicy rusza w drogę!

24-09-2016 16:50

Umknęła Ci 18. edycja Kina na Granicy? A może chcesz przeżyć to jeszcze raz? Nic straconego! Jeszcze tej jesieni, w 10 miastach w Polsce i w Czechach pojawi się Kino na Granicy! Stanie się tak za sprawą projektu Kino na Granicy w Drodze, który otrzymał wsparcie w ramach konkursu Forum Polsko-Czeskiego.

wyświetleń: 628komentarzy: 0

Koncert Sikorowskich

24-09-2016 14:45

Status konkursu: TRWA

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

wyświetleń: 854komentarzy: 4

Przed 100 laty na łamach prasy na Śląsku Cieszyńskim pisano... (39/9/16)

24-09-2016 12:20

Część miasta na Bobrku została nawiedzona przez... kuny. Tę i inne informacje przekazywały lokalne gazety wydawane sto lat temu.

wyświetleń: 315komentarzy: 0

S1 płatna od października!

24-09-2016 10:05

Uwaga! Droga ekspresowa S1 pomiędzy węzłami Bielsko-Biała Mikuszowice – Żywiec Browar od 1 października będzie płatna dla kierowców pojazdów powyżej 3,5 tony.

wyświetleń: 5342komentarzy: 1

Wyłudzają abonament

24-09-2016 08:00

Nie dajcie się oszukać! Centralny Rejestr Radiokomunikacji i Telewizji wysyła wezwania do zapłaty – to próba wyłudzenia!