Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1703komentarzy: 1

Chcesz zostać pilotem rajdówki?

10-12-2015 14:15

To wyjątkowa aukcja z dwóch względów. Po pierwsze zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015 Kajetana Kajetanowicza, po drugie dochód z całej aukcji przeznaczony zostanie na leczenie chorego na serce trzyletniego Bartka.
Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl

Bartek przyszedł na świat trzy lata temu w sylwestra w Łodzi, pierwszą operację przeżył zaledwie dwadzieścia dni po urodzeniu. Tydzień później nieudane cewnikowanie serca. Wtedy zaczął się koszmar. Operacja w trybie ratującym życie. Nazajutrz kolejna - wycięcie przegrody między przedsionkami. Lekarze mówiący, że to już koniec. Ale rodzice Bartka nie uwierzyli. Tak dziecko od 3 lat walczy o życie. Szansa jest dla niego operacja w Münster to 36 500 Euro – kwota, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Bartka.

Więcej o Bartku i jego walce z chorobą: siepomaga.pl/serduszkobartka

Do jego rajdu po zdrowie włączył się sam Kajetan Kajetanowicz - aktualny Rajdowy Mistrz Europy i wielokrotny Mistrz Polski. - Jednak to Ty zdecydujesz czy odważysz się podjąć to wyzwanie. My tylko możemy Cię zapewnić, że to JEDYNY TAKI PRZEJAZD W HISTORII! Zostań pierwszą osobą w historii, która zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015! Będzie to także jedyny w tym roku pokazowy przejazd legendarnej Karowej z jej 3-krotnym triumfatorem Kajetanem Kajetanowiczem – zachęcają organizatorzy.

Licytować przejazd na fotelu pilota z Kajetanem Kajetanowiczem można tutaj: charytatywni.allegro.pl

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 10-12-2015 14:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Anecia
11-12-2015 11:56
Anecia
Szybko! Aukcja kończy się za 4 minuty!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Tym razem Püdelsi. Mamy dla Was bilety!

17-01-2018 09:15

Status konkursu: TRWA

Już w najbliższą sobotę (20.01.2018)  w Cieszynie - Scena COK w Browarze, wystąpi zespół PÜDELSI. My mamy dla Was dwa bilety!

wyświetleń: 78komentarzy: 0

Cieszyn: Które drogi zostaną wyremontowane?

17-01-2018 07:30

Jakie cieszyńskie drogi zostały ujęte w planach inwestycyjnych na ten rok? Na ostatniej konferencji prasowej Burmistrz Cieszyna wspomniał m.in. o ulicy Solnej, czy Al. Piastowskiej.

wyświetleń: 540komentarzy: 0

Stalownicy odrobili straty z pierwszego meczu, ale w karnych lepsi byli Finowie

16-01-2018 23:59

Koniec pięknej przygody Trzyńca z Ligą Mistrzów. Pięknej, bo podopieczni Vaclava Varadi napisali nowy rozdział w historii klubu. Rozdział, który zakończył się w półfinale.

wyświetleń: 205komentarzy: 0

Strajk kobiet w Cieszynie

16-01-2018 22:25

Jutro (17.01) kobiety znów wyjdą na ulice. Strajk pod hasłem ''Deja Vu'' odbędzie się nie tylko w wielkich miastach. Swój udział w akcji zapowiedziały również mniejsze miejscowości. W Cieszynie Strajk Kobiet odbył się dziś (16.01).

wyświetleń: 1023komentarzy: 9

Na papierze dłużej potrwa

16-01-2018 20:15

Zazwyczaj myślimy o tym w drugiej połowie kwietnia, ale urzędy skarbowe już przypominają, że można składać zeznania podatkowe. Najlepiej drogą elektroniczną, bo przy okienku od tego roku postoimy dłużej. Chcesz zaoszczędzić czas, złóż zeznanie podatkowe elektronicznie - do tego namawia Urząd Skarbowy w Cieszynie.

wyświetleń: 747komentarzy: 0

Halo drogowcy - mamy zimę

16-01-2018 19:15

Być może dodatnie temperatury i brak śniegu uśpiły czujność drogowców, jednak to nie jest to żadnym usprawiedliwieniem. Bo to, co dzisiaj po południu działo się na niektórych odcinkach dróg w naszym powiecie, kierowcy nazywali krótko - żenadą. Więcej słów nie nadaje się do cytowania.

wyświetleń: 4371komentarzy: 10

Sejmik przyjął budżet

16-01-2018 17:25

Sejmik Województwa Śląskiego przyjął Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2018-2030 oraz budżet województwa na 2018 r. Za przyjęciem uchwały budżetowej było 25 radnych, 13 opowiedziało się przeciw

wyświetleń: 374komentarzy: 0

Gdzie szusować/ gdzie na łyżwy? (odc. 6 sezon 2017/2018)

16-01-2018 16:00

Dzięki mroźnej pogodzie uruchomione zostały kolejne wyciągi narciarskie. Narciarze mogą szykować się do podboju stoków. W Wiśle wyciągi są czynne!  

wyświetleń: 745komentarzy: 0

Najmłodsi stela 05/629/2018

16-01-2018 14:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 3438komentarzy: 0

Prezydent pochodzący z Jabłonkowa?

16-01-2018 12:30

W Czechach trwają wybory prezydenckie. Aktualny prezydent Milosz Zeman, któremu przy założeniu, że frekwencja będzie niska „wróżono” że może wygrać w pierwszej turze, udało się otrzymać 38,6 proc. głosów,  tuż za nim jest, pochodzący z Jabłonkowa, przewodniczący Czeskiej Akademii Nauk Jirzi Drahosz - 26,6 proc.