Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1632komentarzy: 1

Chcesz zostać pilotem rajdówki?

10-12-2015 14:15

To wyjątkowa aukcja z dwóch względów. Po pierwsze zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015 Kajetana Kajetanowicza, po drugie dochód z całej aukcji przeznaczony zostanie na leczenie chorego na serce trzyletniego Bartka.
Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl

Bartek przyszedł na świat trzy lata temu w sylwestra w Łodzi, pierwszą operację przeżył zaledwie dwadzieścia dni po urodzeniu. Tydzień później nieudane cewnikowanie serca. Wtedy zaczął się koszmar. Operacja w trybie ratującym życie. Nazajutrz kolejna - wycięcie przegrody między przedsionkami. Lekarze mówiący, że to już koniec. Ale rodzice Bartka nie uwierzyli. Tak dziecko od 3 lat walczy o życie. Szansa jest dla niego operacja w Münster to 36 500 Euro – kwota, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Bartka.

Więcej o Bartku i jego walce z chorobą: siepomaga.pl/serduszkobartka

Do jego rajdu po zdrowie włączył się sam Kajetan Kajetanowicz - aktualny Rajdowy Mistrz Europy i wielokrotny Mistrz Polski. - Jednak to Ty zdecydujesz czy odważysz się podjąć to wyzwanie. My tylko możemy Cię zapewnić, że to JEDYNY TAKI PRZEJAZD W HISTORII! Zostań pierwszą osobą w historii, która zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015! Będzie to także jedyny w tym roku pokazowy przejazd legendarnej Karowej z jej 3-krotnym triumfatorem Kajetanem Kajetanowiczem – zachęcają organizatorzy.

Licytować przejazd na fotelu pilota z Kajetanem Kajetanowiczem można tutaj: charytatywni.allegro.pl

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 10-12-2015 14:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Anecia
11-12-2015 11:56
Anecia
Szybko! Aukcja kończy się za 4 minuty!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Alojzy Fros otrzymał patent oficerski - został podporucznikiem

24-02-2017 20:00

W grudniu ukończył 100 lat. Jest ostatnim żyjącym dowódcą pododdziału z pułków podhalańskich II Rzeczypospolitej Polskiej. Wczoraj (23.02) Alojzy Fros podczas uroczystości w cieszyńskim magistracie otrzymał patent oficerski i został mianowany na stopień podporucznika w stanie spoczynku.

wyświetleń: 1532komentarzy: 0

Krzysztof Kasztura zrezygnował z funkcji Przewodniczącego

24-02-2017 18:30

Krzysztof Kasztura Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Wczoraj (23.02) uchwałę w tej sprawie, większością głosów przyjęła Rada. W wyniku głosowania, nową Przewodniczącą Rady Miejskiej Cieszyna została Gabriela Staszkiewicz.

wyświetleń: 1250komentarzy: 2

O pączkach raz jeszcze

24-02-2017 17:15

Wiadomo, że najlepiej smakują te domowe. Własnoręcznie przygotowane i usmażone. Właśnie takie krepliki miały okazję przygotowywać i próbować dzieciaki z przedszkola w Pogórzu. Do wspólnego smażenia zaprosiły je panie z KGW. Gospodynie chcą od najmłodszych lat zaszczepiać pasję do gotowania. W planach są kolejne kulinarne spotkania.

wyświetleń: 922komentarzy: 0

Cieszyn: Przeniosą przystanki

24-02-2017 15:30

Od jutra (25.02.2017) w Cieszynie trzeba przygotować się na zmiany – przeniesione zostaną przystanki z placu przesiadkowego przy ul. Hajduka.

wyświetleń: 6606komentarzy: 11

Gdzie szusować? (odc. 12 sezon 2016/2017)

24-02-2017 14:00

Warunki trudne, w wielu miejscach mokry, zbity śnieg, ale nadal można jeździć. Pocieszające są też prognozy, które zapowiadają na weekend trochę słońca i ochłodzenia. Gdzie będziemy mogli szusować?

wyświetleń: 506komentarzy: 0

Ciągnik czeka na zwycięzcę

24-02-2017 12:20

Konkurs dla rolników! Kolejna, piętnasta już edycja Ogólnokrajowego Konkursu "BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE" wystartowała. Do wygrania m.in. ciągnik.

wyświetleń: 2172komentarzy: 0

Najlepsze sztafety z Istebnej!

24-02-2017 11:10

Sztafety dziewcząt i chłopców ZSP SP 1 w Istebnej okazały się bezkonkurencyjne w rozegranych na trasach w Istebnej Kubalonce Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Narciarskich Szkół.

wyświetleń: 448komentarzy: 0

Uwaga na fałszywe wezwania do zapłaty!

24-02-2017 09:20

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzanie pieniędzy. rozsyłają maile w imieniu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

wyświetleń: 3297komentarzy: 3

''Najlepszy Kreplik Księstwa Cieszyńskiego'' wybrany!

24-02-2017 07:30

Wczoraj (23.02) w Cieszyńskim Ośrodku Kultury ''Dom Narodowy'' z okazji wielkiego obżarstwa, czyli Tłustego Czwartku, odbył się konkurs na najlepsze cieszyńskie krepliki. Wśród jurorów nie zabrakło m.in. Chwytaka.

wyświetleń: 2523komentarzy: 1

Seals z Cieszyna uwodzi głosem

23-02-2017 18:00

Są młodzi, zdolni i pochodzą z Cieszyna. Zespół Seals, a dokładnie duet to połączenie hipnotyzującego głosu Magdy Kluz z brzmieniem elektroniki w wykonaniu Wojtka Kiełbickiego. Zespół Seals nabiera rumieńców dzieląc się swoimi nowymi kawałkami z coraz większym gronem odbiorców. O muzyce, planach na przyszłość i pierwszych sukcesach w wywiadzie dla portalu ox.pl