Wiadomości

Wkrótce w regionie

Czerwiec 2016
P W Ś C P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt24

wyświetleń: 1553komentarzy: 1

Chcesz zostać pilotem rajdówki?

10-12-2015 14:15

To wyjątkowa aukcja z dwóch względów. Po pierwsze zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015 Kajetana Kajetanowicza, po drugie dochód z całej aukcji przeznaczony zostanie na leczenie chorego na serce trzyletniego Bartka.
Chcesz zostać pilotem rajdówki? Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl

Bartek przyszedł na świat trzy lata temu w sylwestra w Łodzi, pierwszą operację przeżył zaledwie dwadzieścia dni po urodzeniu. Tydzień później nieudane cewnikowanie serca. Wtedy zaczął się koszmar. Operacja w trybie ratującym życie. Nazajutrz kolejna - wycięcie przegrody między przedsionkami. Lekarze mówiący, że to już koniec. Ale rodzice Bartka nie uwierzyli. Tak dziecko od 3 lat walczy o życie. Szansa jest dla niego operacja w Münster to 36 500 Euro – kwota, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Bartka.

Więcej o Bartku i jego walce z chorobą: siepomaga.pl/serduszkobartka

Do jego rajdu po zdrowie włączył się sam Kajetan Kajetanowicz - aktualny Rajdowy Mistrz Europy i wielokrotny Mistrz Polski. - Jednak to Ty zdecydujesz czy odważysz się podjąć to wyzwanie. My tylko możemy Cię zapewnić, że to JEDYNY TAKI PRZEJAZD W HISTORII! Zostań pierwszą osobą w historii, która zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015! Będzie to także jedyny w tym roku pokazowy przejazd legendarnej Karowej z jej 3-krotnym triumfatorem Kajetanem Kajetanowiczem – zachęcają organizatorzy.

Licytować przejazd na fotelu pilota z Kajetanem Kajetanowiczem można tutaj: charytatywni.allegro.pl

red.

zródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 10-12-2015 14:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Anecia
11-12-2015 11:56
Anecia
Szybko! Aukcja kończy się za 4 minuty!!!
Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zakończyli rok szkolny na Ośrodku ''Garnizon''

27-06-2016 10:55

Uczniowie Liceum Towarzystwa Ewangelickiego z Cieszyna dzień przed zakończeniem roku szkolnego spędzili, zamiast w murach szkoły, na Ośrodku Edukacji Obronnej ''Garnizon''. Blisko sto młodych osób szkoliło się z podstaw ratownictwa medycznego, strzelectwa, łucznictwa, czy wiedzy obronnej.

wyświetleń: 91komentarzy: 0

Najmłodsi stela 63/464/2016

27-06-2016 09:00

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu w obiektywie naszego fotoreportera.

wyświetleń: 1068komentarzy: 0

Zapraszamy na wakacyjne zakupy do Centrum Handlowego Nowa Juwenia w Cieszynie

27-06-2016 07:30

Rozpocznij udane wakacje od zakupów w Centrum Handlowym Nowa Juwenia przy al. Łyska w Cieszynie. Przypominamy, że to ostatnia chwila na udział w konkursie, w którym wygrać można rower i bony na zakupy o wartości 100 i 200 zł.

wyświetleń: 1054komentarzy: 0

Istebna: przebudowa jezdni Na Dzielcu

26-06-2016 19:00

Zakończył się przetarg na przebudowę 350 metrowego odcinka jezdni "Na Dzielcu" w Istebnej. Odcinek wzbogaci się o nowy chodnik i nawierzchnię.

wyświetleń: 2336komentarzy: 1

Światowe Dni Młodzieży - Policyjne szkolenie dla pielgrzymów

26-06-2016 18:00

Cieszyńska Policja wraz z Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego organizuje szkolenie dla wszystkich pielgrzymów powiatu cieszyńskiego, którzy wybierają się na Światowe Dni Młodzieży.

wyświetleń: 897komentarzy: 1

Przyjazny urząd: pozwolenie na budowę

26-06-2016 16:00

Zamierzasz rozpocząć budowę? Chcesz coś przebudować, dobudować? Potrzebujesz pozwolenia na budowę. Załatwisz je w Starostwie Powiatowym. Jak to zrobić?

wyświetleń: 2564komentarzy: 1

Ireneusz Jeleń ripostuje

26-06-2016 14:00

"Nie jest prawdą, iż chcę doprowadzić do upadłości TS Piast Cieszyn oraz do jego przejęcia przez Moją osobę." - ripostuje Ireneusz Jeleń w odpowiedzi na medialną nagonkę na jego osobę.

wyświetleń: 3865komentarzy: 11

Skoczów: kiedyś i dziś. Część 26/16

26-06-2016 11:45

Miesiąc maj kojarzy nam się przede wszystkim ze świętami: Świętem Pracy oraz wprowadzonym w 2004 roku Dniem Flagi.

wyświetleń: 1690komentarzy: 0

Ostrzegają przed burzami

26-06-2016 10:40

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, na podstawie ostrzeżenia Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie, ostrzega przed burzami z gradem.

wyświetleń: 2928komentarzy: 0

Kościoły Śląska Cieszyńskiego. Część 26/16 - Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Istebnej-Kubalonce

26-06-2016 09:00

Drewniane kościoły mają swój wyjątkowy urok. Jedną z takich świątyń na Śląsku Cieszyńskim jest Kościół Świętego Krzyża w Istebnej-Kubalonce.