Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 1677komentarzy: 1

Chcesz zostać pilotem rajdówki?

10-12-2015 14:15

To wyjątkowa aukcja z dwóch względów. Po pierwsze zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015 Kajetana Kajetanowicza, po drugie dochód z całej aukcji przeznaczony zostanie na leczenie chorego na serce trzyletniego Bartka.
Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl Chcesz zasiąść na prawym fotelu obok Kajto? fot.arc.ox.pl

Bartek przyszedł na świat trzy lata temu w sylwestra w Łodzi, pierwszą operację przeżył zaledwie dwadzieścia dni po urodzeniu. Tydzień później nieudane cewnikowanie serca. Wtedy zaczął się koszmar. Operacja w trybie ratującym życie. Nazajutrz kolejna - wycięcie przegrody między przedsionkami. Lekarze mówiący, że to już koniec. Ale rodzice Bartka nie uwierzyli. Tak dziecko od 3 lat walczy o życie. Szansa jest dla niego operacja w Münster to 36 500 Euro – kwota, która znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców Bartka.

Więcej o Bartku i jego walce z chorobą: siepomaga.pl/serduszkobartka

Do jego rajdu po zdrowie włączył się sam Kajetan Kajetanowicz - aktualny Rajdowy Mistrz Europy i wielokrotny Mistrz Polski. - Jednak to Ty zdecydujesz czy odważysz się podjąć to wyzwanie. My tylko możemy Cię zapewnić, że to JEDYNY TAKI PRZEJAZD W HISTORII! Zostań pierwszą osobą w historii, która zasiądzie na prawym fotelu w rajdówce w barwach LOTOS Rally Team u boku Rajdowego Mistrza Europy 2015! Będzie to także jedyny w tym roku pokazowy przejazd legendarnej Karowej z jej 3-krotnym triumfatorem Kajetanem Kajetanowiczem – zachęcają organizatorzy.

Licytować przejazd na fotelu pilota z Kajetanem Kajetanowiczem można tutaj: charytatywni.allegro.pl

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG 10-12-2015 14:15
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Anecia
11-12-2015 11:56
Anecia
Szybko! Aukcja kończy się za 4 minuty!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Gość OX.pl - Małgorzata Mendel

21-09-2017 19:30

Gość Ox.pl - Małgorzata Mendel. O najbliższej edycji Festiwalu Viva il canto, akrobatyce finansowej i tangu w Cieszynie. Dyrektor opowiada również o zaproszonych gościach, cenach biletów i festiwalowej publiczności. Dlaczego Jacek Porzycki wspomina też o zielonych oczach, uciszaniu serca i mediolańskiej La Scali? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego odcinka.

wyświetleń: 475komentarzy: 0

Kiedy można składać reklamację? Konsument zawsze ma możliwość dochodzenia swoich praw

21-09-2017 17:45

Bardzo często podczas różnego rodzaju wyprzedaży można spotkać się z informacją „towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie”. Owszem, oznacza to że jeżeli produkt przestanie nam się z jakiegoś powodu podobać, nie możemy oddać go do sklepu bez podania przyczyny. Jednak nawet wtedy warto zachować dowód zakupu, ponieważ niezależnie od tego, jakie informacje otrzymamy od sprzedawcy, odpowiada on za swój towar nawet przez 2 lata, jeżeli towar jest wadliwy w chwili wydania przy zakupie.

wyświetleń: 496komentarzy: 0

Komunikacja miejska za darmo dla kierowców

21-09-2017 17:20

Już jutro (22.09) z okazji Światowego Dnia bez Samochodu, na terenie Cieszyna przewidziane są rozmaite działania, mające na celu zachęcenie lokalnej społeczności do skorzystania w tym dniu z transportu publicznego, bądź też z rowerów. Nadmierna ilość samochodów od wielu lat stanowi problem polskich miast.

wyświetleń: 2578komentarzy: 2

Wyremontowali wydział

21-09-2017 17:15

W Starostwie po generalnym remoncie w Wydziale Architektury i Budownictwa pojawiło się dziewięć nowych biur.

wyświetleń: 829komentarzy: 0

Portal OX.PL poleca!

21-09-2017 15:40

Jakie imprezy odbywać będą się w najbliższym czasie w regionie? Czego nie wolno przegapić? Zapraszamy Was na kolejny odcinek wideozapowiedzi.

wyświetleń: 296komentarzy: 0

Stany rzek wysokie

21-09-2017 15:00

Pada i będzie padać – tak wieszczą meteorolodzy. Jeśli rzeczywiście – wody będzie przybywać. Już teraz stany niektórych rzek w regionie przekroczyły stan ostrzegawczy, w niektórych zaś zanotowano stan wysoki.

wyświetleń: 8894komentarzy: 0

Droga na Skalite na ukończeniu

21-09-2017 13:45

Na ukończeniu jest projekt drogi z Jaworzynki na Słowację – do Skalitego. Dokonano pierwszego odbioru prac.

wyświetleń: 1823komentarzy: 2

Ligocki i Miasto Cieszyn będą współpracować

21-09-2017 12:15

We wtorek (19.09) utytułowany polski snowboardzista Mateusz Ligocki podpisał list intencyjny z Miastem Cieszyn. Strony zadeklarowały współpracę na rzecz promocji cieszyńskiego sportu.

wyświetleń: 1022komentarzy: 5

Pomóżmy dzieciom wrócić do domu!

21-09-2017 12:05

Już w najbliższą sobotę w Międzyświeciu można pomóc dzieciakom, wychowankom miejscowego Domu Dziecka. Co trzeba zrobić? – wystarczy się dobrze bawić!

wyświetleń: 880komentarzy: 0

Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami w Skoczowie

21-09-2017 10:30

W środę (20.09) z uczniami skoczowskich szkół spotkała się sędzia Anna Maria Wesołowska. Jest to postać bardzo ciekawa, ponieważ oprócz długoletniej praktyki sędziowskiej może również pochwalić się karierą telewizyjną - występuje w jednym z programów starających się ukazać rzeczywistość sali sądowej oraz pracy organów ścigania.