Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wybory 2018: kandydaci na urząd wójta Chybia

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Mieszkańcy Chybia będą musieli wybrać jednego z dwóch kandydatów. Ich sylwetki są prezentowane w kolejności alfabetycznej.

Maria Pisarek – kandydatka na wójta z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Mała Ojczyzna Chybie, w skrócie KWW MOC. Radna gminna poprzedniej kadencji. Od urodzenia mieszka w Chybiu. W swoim programie mówi o zintegrowaniu mieszkańców i zachęcaniu wszystkich do podejmowania wspólnych decyzji, dotyczących kierunków rozwoju gminu. Jak wskazuje, głównym celem KWW MOC jest działanie dla dobra mieszkańców i rozwoju gminy.

Janusz Żydek – obecny wójt Chybia będzie ubiegał się o reelekcję. Kandydat bezpartyjny, wspierany przez Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Kandydat ma 49 lat, jest mieszkańcem gminy Chybie. Przez 26 lat pracował, jako policjant. Jak sam wskazuje, w kwestiach samorządowych bardzo ważna jest współpraca – jego hasło wyborcze to „Współpraca przynosi efekty”.

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-30 15:05:02
bebok01: Czas na zmianę wójta w Chybiu i najwyższa pora na zajecie się nieprawidlowosciami JŻ. Z drugiej strony warto się przyjrzeć radnym którzy zamiast kontrolować, spouchwalają się
2018-11-10 19:57:16
ziomson: O jakie nieprawidłowości chodzi i co znaczy czasownik spouchwalać się?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: