Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wybory 2018: kandydaci na urząd burmistrza Strumienia

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Strumieniu o fotel burmistrza ubiegać się będą trzy osoby. Kandydatów prezentujemy alfabetycznie.

Anna Grygierek – obecna burmistrz Strumienia, będzie ubiegać się o reelekcję z ramie Komitetu Wyborczego Wyborców Anny Grygierek. Obecna burmistrz Strumienia z wykształcenia jest ekonomistką. Jej program to działania „Z sercem dla gminy”. Na swojej stronie internetowej podkreśla, jak ważna jest absorpcja środków unijnych oraz intensywne zaangażowanie samorządu w inwestycje.

Sławomir Rozmarynowski – jego kandydaturę zgłosił Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Rozmarynowskiego. Kandydat wskazuje, że to mieszkańcy mają decydować o tym, jakie inwestycje są realizowane w gminie, a sam burmistrz ma im po prostu służyć. Wśród pomysłów pojawiają się projekty infrastrukturalne oraz ciągły rozwój.

Lilla Salachna-Brzoza – kandydatka na urząd burmistrza Strumienia zgłoszona przez KWW Lilla Salachna-Brzoza. W jej programie można znaleźć pomysły dotyczące utworzenia siłowni i nowoczesnego placu zabaw w każdym sołectwie, rozwój bazy sportowej, czy też Stworzenie systemu motywacyjnego dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego celem lepszego, bardziej efektywnego działania na rzecz gminy i jej mieszkańców.

 

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-01 10:52:59
Monikk: Powodzenia pani Aniu!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: