Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wybory 2018: Kandydaci na stanowisko burmistrza w Ustroniu

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Ustroniu obecny burmistrz nie będzie ubiegał się o reelekcję. Schedę po nim będą starały się przejąć trzy osoby. Kandydatów prezentujemy alfabetycznie.

Artur Kluz – kandydat na burmistrza Ustronia, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza. Radny Miejski od dwóch kadencji, w ostatniej kadencji Przewodniczący Rady Miejskiej Ustronia. Zapowiada, że w Ustroniu jest potrzebna nowoczesna tradycja i SMART CITY, czyli stosowanie nowoczesnych rozwiązań.

Przemysław Korcz – kandydat na burmistrza Ustronia, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Projekt Ustroń. Zawodowo zajmuje stanowisko Prezesa TBS w Ustroniu. W jego programie znajduje się m.in. poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, czy też rozbudowa i remonty związane z infrastrukturą.

Adriana Kwapisz – Pietrzyk – kandydatka na burmistrza Ustronia zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ustroń Tworzymy Razem. Wskazuje, że realizacja zdań miasta w dużej mierze zależy od skuteczności burmistrza. W swoich działaniach zamierza m.in. skupić się na bezpieczeństwie i rozwoju.

 

* Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-30 09:26:45
Donek: Głosować trzeba na tą osobę która będzie miała w swym programie wstrzymanie budowy apartamentowca na terenie byłego schroniska na Równicy. Przecież taki plan to zbrodnia na przyrodzie wkomponowanie apartamentowca w góry kto to wymyślił. Dzisiaj rządzi ten kto ma pieniądze i byle jaki nowobogacki wybuduje tam gdzie się mu podoba a gdzie plan zagospodarowania przestrzennego. kto na to zezwolił.
2018-09-30 13:54:49
bronek91: Trzeja ukrócić to deweloperstwo, za dużo sobie pozwala. Niektórzy zapominają, iż pieniądze to nie wszystko. Jednak jakiego zachowania oczekiwać po osobach, które w głowie mają ino EURO, czyli inaczej makulaturę? Czy oni biorą pod uwagę przyrodę a co dopiero miejscowe prawo?
2018-09-30 14:38:25
oxportal: USTROŃ: https://www.portalsamorzadowy.pl/wybory-2018/miasto/ustron,867.html
2018-09-30 16:28:48
krzysztof.mm: żaden się do pisiactwa nie przyznaje? to w ogóle jakaś ogólnopolska przypadłość, wstręt kandydatów do etykietki PiS - a na pewno by im pomogły fotki z Kaczyńskim, Macierewiczem, Piotrowiczem, Pawłowicz...
2018-09-30 17:28:16
bronek91: krzysztof.mm: Tak jak swego czasu w roku 2005 Tuskowi "pomogły" fotki z Lechem Wałęsą.... A Ty krzysztof.mm nie chciałbyś się sfotografować z bronkiem, najlepiej w miejscu publiczny a zwłaszcza pod komisariatem albo zakładem karnym???
2018-10-01 08:21:39
Donek: Ten sam problem ma Brenna ma być wycięte 20 ha lasu na unikatowej górze Kotarz na wyciąg krzesełkowy. Brenna po tej inwestycji za przyzwoleniem tamtejszego wójta i chyba nawet starosty ma rozkwitać. Nikt nie myśli o przyszłych pokoleniach żeby im pozostawić im to co jest najcennejsze lasy i pozostałą przyrodę. Dla pieniądza robi się wszystko. Tacy ludzie nie powinni piastować stanowisk bo rozwój wsi nie polega na wybudowaniu wyciągu krzesełkowego.
2018-10-21 00:07:13
Johnny1985: chwala im za to ze buduja wyciagi = inwestycje!!! Chwala kazdemu kto zacznie zmieniac to nasze Podbeskidzie i Beskidy na atraktyjny region dla turystow i narciarzy. Mimo ze do wyborow pare godzin brakuje ja i tak nie wiem co wybrac.... blad kandydatow..... bo to co pisza w makulaturze to za przeproszeniem ja dziekuje....... Konkretow brakuje totalnie - dla wszystkich państwa.
2018-10-21 00:09:13
Johnny1985: Ustron - czekam na programy, na co kolwiek............ do godziny 14 [email protected]
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: