Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP w SCI! Jaworze też gra z wielkim sercem

Już w niedzielę 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wyjątkowo gorąco. Wiele sztabów przygotowało wiele atrakcji. Tym razem zajrzyjmy do planów wolontariuszy z Jaworza.

Choć Jaworze niewielkie gra z ogromnym sercem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. tu kwestują nawet przedszkolaki. Nie inaczej będzie i tym razem. Tu finał rozpocznie się juz od godz. 9.00 górskim półmaratonem w ramach cyklu "Bieg po zdrój" - to jeden z eventów, który promuje 31. Finał WOŚP w Jaworzu, jednak wolontariusze kwestować będą już od poranka.- Najmłodsi to przedszkolaki Marysia, Kuba i Oliwka, w sumie będzie można spotkać 21 naszych wolontariuszy, którzy kwestować będą w Jaworzu, Świętoszówce, Grodźcu i Bierach - mówi Joanna Buzderewicz, organizatorka finału WOŚP w Jaworzu.

Wiele będzie się działo także w centrum Jaworza. Tu atrakcje zaproponował Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza i Ośrodek Promocji Gminy Jaworze. Już od godz. 10.00 na parkingu przy Bibliotece licytacje kiermasz ciast i pyszności, a także gry i zabawy. Od godz. 14.00 grillowanie, a potem pokaz ratownictwaO godz. 14:30 Turniej tenisa Stołowego, który zorganizowany zostanie w Hali Sportowej w Jaworzu, a od god. 19:30 do 20.00 również na parkingu przy Bibliotece "Światełko do nieba" i pokaz Teatru Ognia Tresserakt.

Grupa z Jaworza postarała sie też o ciekawe przedmioty, które zostaną zlicytowane na rzecz orkiestry. Można zdobyć m.in. pamiątkowy medal z okazji 25-lecia samorządności Jaworza, przygotowany przez wójta Radosława Ostałkiewicza czy orkiestrowe gadżety. ZOBACZKOD

  

ZOBACZ TAKŻE:

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: