Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP w SCI! W Pruchnej gra cała gmina Strumień

Już w niedzielę 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wyjątkowo gorąco. Wiele sztabów przygotowało wiele atrakcji. Tym razem zajrzyjmy do planów sztabu w Pruchnej w gminie Strumień.Orkiestrowe serce w gminie Strumień od lat tętni w Pruchnej. To tutaj szykują się orkiestrowe atrakcje i budzące ogromne emocje licytacje. To już tradycja.

- Na terenie gminy Strumień zbierać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie 53 wolontariuszy. Najmłodszym jest przedszkolak Franio, który będzie licytował z siostrą również wolontariuszką i rodzicami. Jak co roku we współpracy ze strażakami przygotowaliśmy pokazy pierwszej pomocy, bufet z domowymi ciastami, występy grup tanecznych i wokalnych działających przy eMGOK-u – mówi Anita Świtała, szefowa sztabu w Pruchnej.

Orkiestrowy finał w Pruchnej pachnie domowym ciastem i dobra atmosferą. Szczególnie emocje budzą także licytacje. - Szczególnym zainteresowaniem cieszą się przedmioty orkiestrowe. W tym roku mamy m.in. koszulki i poduszki z logiem WOŚP i ratytas – okulary Jurka Owsiaka z limitowanej edycji – dodaje Anita Świtała. Jednak jeszcze cenniejsze są gadżety, które przygotowane zostały dla prucheńskiego sztabu od Przyjaciół i mieszkańców gminy Strumień – Mamy już 7 tortów do zlicytowania, wiele voucherów na usługi np. masaże, usługi gastronomiczne, jest biżuteria. Szczególnie cieszymy się z tradycyjnie już przekazanej przez Burmistrz Strumienia Annę Grygierek strumieńskiej Żaby oraz wielu innych przedmiotów – dodaje Anita Świtała.

31. Finał WOŚP w Gminnym Centrum integracji Wsi  zaplanowano na godz. 14:00 w niedzielę. Od rana wolontariusze będą kwestować także na ulicach gminy Strumień.  Sztab ma także eSkarbonkę Znajdziecie ją TUTAJ

 

ZOBACZ TAKŻE:

WOŚP na Śląsku Cieszyńskim

WOŚP w SCI! Wisła gra z pełną mocą

WOŚP w SCI! Cieszyn ma pełno atrakcji

WOŚP w SCI! Chybie gra już od soboty

WOŚP w SCI! W Goleszowie kwestuje młodzież

 

 

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: