Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP w SCI! W gminie Goleszów kwestuje młodzież

Już w niedzielę 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wyjątkowo gorąco. Wiele sztabów przygotowało wiele atrakcji. Tym razem zajrzyjmy do planów sztabu w Goleszowie.

I Goleszów szykuje się do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Tu sztab działa w Szkole Podstawowej w Goleszowie. - Na terenie gminy Goleszów będzie kwestowało 15 wolontariuszy we wszystkich sołectwach. To ósmoklasiści szkół z całej gminy Goleszów - mówi Andrzej Kloske, szef goleszowskiego sztabu. Wrzucać można także do wirtualnej skarbonki.

Mimo ferii wszystkie ręce na pokład - Uczniowie muszą się zmobilizować, jednak warto. Wszyscy robimy to w szczytnym celu, każdy z nas dodaje swoje serce do tej skarbonki - dodaje Dariusz Gołyszny, wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Goleszowie.

W niedzielę, 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godziny 15:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Goleszowie będzie można brać udział w wydarzeniach zorganizowanych specjalnie na tę okazję. W ramach akcji zaplanowano m.in.:występy zespołów tanecznych i szkolnego zespołu wokalnego, pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez strażaków z gminnych jednostek OSP i członków MDP, ekspozycję gminnych samochodów pożarniczych (pomiędzy salą gimnastyczną a remizą OSP Goleszów), pokazy gry na perkusji, spotkania z utalentowanymi sportowcami, licytacje: gadżety WOŚP, tort, bony, vouchery, udostępnienie ściany do graffiti, zorganizowanie kawiarenki, w której będzie można kupić ciasto, kawę i herbatę.
 
- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w goleszowskim 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Polecamy także licytacje. Do tej pory największym powodzeniem cieszy sie duży wóz strażacki, ale interesujące jest także rękodzieło Koła Gospodyń Wiejskich czy inne ciekawe przedmioty, mamy nadzieję że uda się je zlicytowac na rzecz orkiestry  - dodaje Andrzej Kloske.
 
W tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Goleszów zaangażowane są wszystkie szkoły z terenu gminy Goleszów, Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie, strażacy z gminnych jednostek OSP oraz Urząd Gminy w Goleszowie.
 
 
Stacjonarne skarbonki WOŚP są dostępne także Urzędzie Gminy Goleszów i Gminnym Ośrodku Kultury w Goleszowie.
 
Szczegółowy program i przedmioty wystawione na aukcje można zoaczyc na profilu facebookowym WOŚP Goleszów.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

WOŚP na Śląsku Cieszyńskim

WOŚP w SCI! Wisła gra z pełną mocą

WOŚP w SCI! Cieszyn ma pełno atrakcji

WOŚP w SCI! Chybie gra już od soboty

 

 

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: