Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP w SCI! W Zebrzydowicach grają od samego początku

Już w niedzielę 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie wyjątkowo gorąco. Wiele sztabów przygotowało wiele atrakcji. Tym razem zajrzyjmy do planów sztabu w Zebrzydowicach.

To 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i 31. Finał sztabu w Zebrzydowicach. Tu grają od samego początku, a tym razem historia zatoczy koło bo sztab lokalizowany jest w Kończycach Małych, tak jak było to za pierwszym razem.

- 31 lat temu, szefem sztabu był Sylwester Ratajczak , który kilka lat temu, przekazał tą pałeczkę związaną z organizacją WOŚP mnie, a nie jest to najprostsze zadanie, skoordynować trzeba wiele rzeczy, a przede wszystkim, dopilnować wszystkich formalnych spraw, tak aby wszystko odbywało się w świetle prawa i obowiązujących przepisów, by wszystkie działania były transparentne i nie budziły wątpliwości – mówi Przemysław Lose, szef zebrzydowickiego sztabu.

Tu pracować będzie na rzecz orkiestry kilkadziesiąt osób - Wszystkich wolontariuszy mamy 65 osób, którzy przydzielone mają różne zadania, najliczniejsza  grupa, będzie już od rana zbierać pieniądze do puszki. Koncert finałowy rozpoczynamy od godz. 17:00, występować będą dzieci, młodzi artyści z miejscowej szkoły ale i nie tylko, są również niespodzianki, których nie będę zdradzał. Podczas zabawy licytować będziemy gadżety a tych jest cale mnóstwo, aż nie sposób je wszystkie wymienić na pewno wyjątkowy stolik wykonamy przez pracowników Gminnego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji z Zebrzydowic. To jedyny taki stolik na świecie, nie ma drugiego podobnego, także warto zalicytować! Ponadto voucher na wycieczkę do Wiednia, bony do pizzerii , torty KGW, ciasta, bony na usługę do studia foto, bon na zestaw balonów, mnóstwo orkiestrowych gadżetów, i mnóstwo innych przedmiotów. To wszystko dzięki darczyńcom, sponsorom, którym już dziś z całego serca dziękuję – dodaje Przemysław Lose. Całość tradycyjnie zwieńczy „Światełko do nieba”.


Kto chce również może wspierać WOŚP w Zebrzydowicach on-line. Tu także działa e-skarbonka.

KOD

  

ZOBACZ TAKŻE:

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: