Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła pojawia się na mapie wyborczej

Chociaż samorząd miejski w Wiśle został już praktycznie wybrany (ze względu na brak kontrkandydatur na stanowiska radnych), to kampania wyborcza zawitała nawet pod Baranią Górę. Wszystko za sprawą wyborów do sejmiku wojewódzkiego. Dzieje się także w Zebrzydowicach, Ustroniu i Cieszynie.

Do samorządu wojewódzkiego startuje wiślanin Andrzej Molin. W tym tygodniu dla wyborców dostępny będzie dziś (10.10 w hotelu Stok o 18:00) oraz jutro (11.10 w Dworze Jurgast o 18:00). Kolejne spotkania zaplanowane są na przyszły tydzień:

  • Poniedziałek, 15.10 o 18:00 w Dworku nad Wisłą
  • Wtorek, 16.10 o 18:00 w remizie OSP w Wiśle Malince
  • Środa, 17.10 o 18:00 w Zajeździe Głębce
  • Piątek, 19.10 o 18:00 w Białym Potoku

W Ustroniu w piątek (12.10) po raz kolejny do dyspozycji wyborców będzie Przemysław Korcz z Projektu Ustroń, kandydujący na stanowisko burmistrza grodu pod Czantorią. Spotkanie z nim oraz Marcinem Janikiem (kandydatem na radnego miejskiego) rozpocznie się o 17:00 w budynku Zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego "Ustroń" przy ul. Sanatoryjnej 1. Dotyczyć będzie rozwoju dzielnicy Zawodzie.

Kampania nie zwalnia także w Cieszynie. W sobotę (13.10) o 10:00 na kanapki cieszyńskie zaprasza Cieszyński Ruch Społeczny. Wydarzenie odbędzie się w ogródku restauracji Konczakowskich na rynku, a w jego czasie porozmawiać będzie można z Gabrielą Staszkiewicz oraz innymi kandydatami na radnych.

Ciekawe wydarzenie zapowiada się w Zebrzydowicach. Tamtejszy kandydat na wójta, Andrzej Rojek, wzywa do debaty na temat gminy swoich kontrkandydatów - Andrzeja Kondziołkę (aktualnego wójta) oraz Eugeniusza Lose. Konfrontacja wyborcza odbyć  miałaby się w poniedziałek, 15 października o 17:00 w sali widowiskowej.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją