Piaseczny dla Was

Mamy dla Was bilety na koncert Andrzeja Piasecznego! Szczegóły poniżej.

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy będzie możliwość posłuchania utworów artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach. Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie największe przeboje piosenkarza, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo. Andrzej Piaseczny dwukrotnie wystąpi w naszym regionie.

Za tydzień 17 października w Bielskim Centrum Kultury oraz dzień później w cieszyńskim teatrze. Mamy dla Was podwójne bilety na oba koncerty.

Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które jako pierwsze przyślą na adres konkurs@ox.pl e-maila. Podajcie w tytule hasło 'Piaseczny' a w treści wiadomości dane kontaktowe. Imię, nazwisko, miejscowość oraz telefon kontaktowy.

Bilety do wygrania w Portalu Ox.pl, ale dostępne są również w kasach BCK i teatru oraz na portalach biletowych biletyna.pl i kupbilecik.pl. Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

 

Bilety już rozdane. Otrzymują je Pani Agnieszka z Cieszyna oraz Pan Przemysław z Pogwizdowa. Gratulujemy! A już niebawem do wygrania w naszym portalu bilety na koncert zespołu Varius Manx.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją