Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piaseczny dla Was

Mamy dla Was bilety na koncert Andrzeja Piasecznego! Szczegóły poniżej.

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy będzie możliwość posłuchania utworów artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach. Będą to szczególne koncerty zapewniające bliską, niemal intymną atmosferę koncertową. W takiej oprawie największe przeboje piosenkarza, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo. Andrzej Piaseczny dwukrotnie wystąpi w naszym regionie.

Za tydzień 17 października w Bielskim Centrum Kultury oraz dzień później w cieszyńskim teatrze. Mamy dla Was podwójne bilety na oba koncerty.

Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które jako pierwsze przyślą na adres konkurs@ox.pl e-maila. Podajcie w tytule hasło 'Piaseczny' a w treści wiadomości dane kontaktowe. Imię, nazwisko, miejscowość oraz telefon kontaktowy.

Bilety do wygrania w Portalu Ox.pl, ale dostępne są również w kasach BCK i teatru oraz na portalach biletowych biletyna.pl i kupbilecik.pl. Serdecznie zapraszamy na to specjalne, muzyczne wydarzenie!

 

Bilety już rozdane. Otrzymują je Pani Agnieszka z Cieszyna oraz Pan Przemysław z Pogwizdowa. Gratulujemy! A już niebawem do wygrania w naszym portalu bilety na koncert zespołu Varius Manx.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: