Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Cieszynie wymieniają parkomaty

W Cieszynie trwa wymiana parkomatów, zlokalizowanych w strefie płatnego parkowania, czyli praktycznie w całym centrum miasta. Stare urządzenia w wielu miejscach już zniknęły, jak poinformował nas Cieszyński Zarząd Dróg, do jutra (15.10.2019) mają zastąpić je nowe urządzenia.

Wymiana parkomatów była ujęta w planie inwestycji na 2019 rok. Realizacja zadania rozpoczęła się w październiku 2019 roku. Już wkrótce w całym Cieszynie mają pojawić się nowe parkomaty – dzisiaj i jutro (14 i 15 października 2019 roku – przyp.red.) trwa wymiana parkomatów w Cieszynie. Stare urządzenia zostaną zastąpione przez bardziej nowoczesne, wyposażone w funkcję płatności kartą – poinformowali w rozmowie z portalem ox.pl przedstawiciele cieszyńskiego MZD.

Aktualnie w wielu miejscach w Cieszynie stare parkomaty zniknęły, a w ich miejsce nie zostały jeszcze zamontowane nowe. Jak informuje cieszyńskie MZD, w wielu miejscach kierowcy aktualnie znajdą prakomatów. W związku z tym nie ma konieczności szukania kolejnego, znajdującego się na innym parkingu, ngdyż nie ma konieczności uiszczania opłaty.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-10-14 19:24:10
julek06: Szkoda, że w Cieszynie nie działa mobilet
2019-10-14 19:30:11
kierowca_bombowca: Myślałem, że jak pisuary wygrają to będzie wszystko gratis.
2019-10-15 08:49:48
BasiaS: Są tak mało intuicyjne, że starsza osoba będzie miała duży problem z opłatą. Poza tym cała operacja z wpisaniem numeru rejestracyjnego trwa tyle, ile mój postój zazwyczaj - więc obawiam się, że wpływy z parkomatów spadną :) Wczoraj na Pl. Dominikańskim pierwszy raz widziałam kolejki do parkomatów :D
2019-10-15 10:13:13
wranek: Pokupili za pincet, na parking już ni ma i jeszcze muszą się nauczyć obsługiwać te ustrojstwa, to już za dużo dla ciemnego luda.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: