Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Starostwo wprowadziło ograniczenia

Cieszyńskie starostwo od dziś (16.03) ogranicza, do odwołania, bezpośrednią obsługę klientów w poszczególnych biurach. Pisma i wnioski można składać w kancelarii ogólnej, która znajduje się na parterze gmachu urzędu.

- Składanie pism i wniosków oraz udzielanie informacji odbywa się na parterze w Kancelarii Ogólnej. Dotyczy to obu budynków starostwa znajdujących się przy ul. Szerokiej 13 oraz Bobreckiej 29. Nasze działania zostały wprowadzone w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu cieszyńskiego oraz pracowników starostwa. Dziękuję wszystkim za zrozumienie - cytuje wypowiedź starosty Mieczysława Szczurka oficjalna strona Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, większość spraw można załatwić telefonicznie (pod numerem telefonu 33 477 71 44), lub przez platformę ePUAP - LINK.

KR/Starostwo Powiatowe w Cieszynie

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-16 13:46:54
tom lem: ... co za brednia "...w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu" jeśli, to chyba w drugą stronę - w trosce o pracowników starostwa i ciągłość pracy urzędu. Nie trudno sobie wyobrazić, konieczność kwarantanny pracowników urzędu;-) i zaprzestanie zaprzestanie pracy tego organu władzy.
2020-03-17 09:08:47
mieszkancy: urzędasy i budrzetwóka ochronka ? , a reszta do roboty? !!!! zapier..ać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: