Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Riposta lewicy na zarzuty Heroka

We wtorek, 21 października w Cieszynie odbyła się debata z kandydatami na urząd burmistrza Cieszyna. Stanęli w niej Danuta Łabaj, Mariusz Andrukiewicz, Ryszard Macura, Mieczysław Szczurek. Na spotkaniu zjawił się również Krzysztof Herok, który jednak po oświadczeniu opuścił debatę. Na jego wystąpienie odpowiada dziś na naszych łamach lewica, która poczuła się dotknięta słowami Heroka.

Nie cichną dyskusje i komentarze po wtorkowym (21.10.2014) spotkaniu kandydatów na Burmistrzów w Cieszynie. Po tym, jak  Krzysztof Herok przed opuszczeniem spotkania zarzucił lewicy "kupczenie" stanowiskami [Czytaj: FKM bez Heroka], Porozumienie Lewicy Cieszyńskiej postanowiło odpowiedzieć swoim oświadczeniem, które publikujemy poniżej.


Cieszyn 22.10.2014

OŚWIADCZENIE Porozumienia Lewicy Cieszyńskiej po spotkaniu z kandydatami na burmistrza Cieszyna.Postawa kandydata na burmistrza Cieszyna K. Heroka na spotkaniu z mieszkańcami miasta budzi poważne kontrowersje. Pan Herok wraz z Panem Wójtowiczem brali udział w kilku spotkaniach z Porozumieniem Lewicy Cieszyńskiej. Panowie kilka tygodni temu po raz ostatni odwiedzili naszą siedzibę na ul. Srebrnej. W trakcie rozmów Pan Wójtowicz obraził przedstawicieli lewicy i ten incydent zakończył rozmowy. W spotkaniach z ramienia „Twojego Ruchu” brał udział Pan Wiśniowski. Pan Wiśniowski po tym ostatnim spotkaniu przekazał kandydatów z naszych list do Rady Miejskiej na listy Pana Heroka. Wiemy też że Pan Wiśniowski miał ochotę na wice burmistrzowski fotel. Czy wyborcy Pana Heroka też dostali jasny przekaz że w wyborach do Rady Powiatu startuje A. Wójtowicz i Pani Gabriela Herok z listy Posła Cz. Gluzy? Kto więc tu kupczy? To że kobieca solidarność Pani Kotkowskiej każe jej poprzeć Panią Łabaj, to jej prawo. Nikomu swej woli nie narzuca. Nikt tu nikogo nie sprzedał. Wyborcy i działkowcy sami zdecydują na kogo głosować. Pani Kotkowska od dawna na forum ogólnopolskim wspiera działkowców za co otrzymała ostatnio najwyższe odznaczenie Związku
Działkowców Polskich. Dużo więcej pożytku i spokoju wniósłby udział kandydata w debacie niż unik w postaci wydumanych zarzutów i Zgodnie z Pana hasłem, wkłada Pan niezgodę, co Pan wyjmie ?


Z wyrazami szacunku Porozumienie Lewicy Cieszyńskiej.

 

Pisaliśmy:

Debata kandydatów na stanowisko burmistrza

Forum Kultury Mieszkańców bez Heroka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: