Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zespół Szkół w Istebnej- mała szkoła, duże możliwości

Szkoła branżowa I stopnia szkołą pozytywnego wyboru

 

 

 Absolwencie szkoły podstawowej!

Przed Tobą pierwszy poważny wybór, który określi Twoją przyszłość. Na pewno zastanawiałeś się, co chciałbyś robić w życiu?

  • Jako mechanik pojazdów samochodowych będziesz zajmować się naprawą samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Znajdziesz zatrudnienie w wyspecjalizowanych warsztatach samochodowych, zakładach diagnostyki..
  • Jako fryzjer będziesz zajmować się stylizowaniem fryzur, obcinaniem i farbowaniem włosów, zabiegami pielęgnacyjnymi, a także stylizacją i wizażem.
  • Jako kucharz zajmiesz się sporządzaniem różnego rodzaju dań, przekąsek, ciast i deserów, przygotowywaniem potraw i napojów na przyjęcia. Zatrudnisz się w: restauracjach, gospodach, klubach, firmach cateringowych.
  • Jako cukiernik będziesz tworzyć wszelkiego rodzaju ciasta, ciasteczka, torty, desery, lodów, cukierków, pieczywa cukierniczego i dekoracji cukierniczych, dbając nie tylko o walory smakowe, ale również o walory estetyczne. Zatrudnienie znajdziesz w: cukierniach, albo zaczniesz tworzyć słodkie cuda we własnym domu.

Czymkolwiek się interesujesz, zapraszamy Cię do naszej szkoły, która kształci od wielu lat w systemie dualnym, we współpracy z licznymi pracodawcami. Uczeń naszej szkoły podpisuje umowę o pracę z wybranym pracodawcą i  otrzymuje wynagrodzenie, a szkoła wspiera rodziców i uczniów w znalezieniu pracodawcy. Nasi absolwenci bez trudu znajdują zatrudnienie w okolicznych firmach. Wykaz i opis zawodów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Absolwenci szkół zawodowych i branżowych I stopnia, mogą u nas kontynuować naukę od klasy II Liceum dla Dorosłych i przystąpić do egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowo - wieczornych, we wtorek, środę i czwartek.

Zespół Szkół w Istebnej
43-470 Istebna 550
Tel: 785-920-169 / 33-333-42-41
www.zsistebna.pl

 

 

WYKSZTAŁCENIE KLUCZEM DO SUKCESU

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: