Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Janusz Żydek zaprzysiężony

Janusz Żydek jest oficjalnym wójtem gminy Chybie. Swoje ślubowanie złożył 9 grudnia podczas drugiej sesji Rady Gminy Chybie.

 Janusz Żydek złożył ślubowanie i jest wójtem Gminy Chybie. Zaraz po wygłoszeniu tekstu ślubowania odebrał szereg gratulacji m.in. od Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla, radnych powiatowych i sejmiku województwa śląskiego. Gratulacje złożył również zastępca wójta i zarazem sekretarz Gminy Chybie Andrzej Bura.

Nowy wójt gminy Chybie zapewnił, że zawsze pracował dla społeczności gminy, ale teraz będzie mógł poświęcić się wyłącznie tej pracy. – Jestem przekonany, że w atmosferze współpracy i życzliwości jesteśmy w stanie wiele osiągnąć – mówił Janusz Żydek.

Mam nadzieję, że ta kadencja spełni państwa oczekiwania. Liczę również na współpracę z radą gminy, powiatu, obecnego tu starosty i radnych województwa śląskiego – dodał Janusz Żydek. Na zakończenie swojego wystąpienia nowy wójt zaprosił do współpracy.

Druga sesja Rady Gminy Chybie była również okazją aby zatwierdzić wybór radnych pracujących w poszczególnych komisjach. Podjęto również kilka uchwał m.in. zatwierdzenia taryf na zbiorowe zaopatrzenie w wodę przez Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

 

DK

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: