Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Zebrzydowicach dzieci będą się za darmo uczyć hokeja

Mali miłośnicy hokeja będą zadowoleni- w Zebrzydowicach będzie można za darmo uczyć się tajników tej popularnej gry zespołowej. Dzięki środkom z budżetu Gminy Zebrzydowice na lodowisku przy szkole dzieci od 5. roku życia będą mogły za darmo nauczyć się narodowego sportu Kanady.

Nauka za darmo możliwa jest dzięki środkom z budżetu gminy i dzięki nowo powstałej Fundacji Luce, która finansuje również drużynę LUCE Bielsko-Biała, w Zebrzydowicach powstanie szkółka hokeja na lodzie dla uczniów. - We wtorek 9.12 w Auli Szkoły w Zebrzydowicach o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne połączone z zajęciami teoretycznymi dla dzieci i rodziców. Zapraszamy dzieci od 5. roku życia - chłopcy i dziewczyny – zachęca ks. Mateusz Dudkiewicz, były wikary zebrzydowickiej parafii, założyciel drużyny i fundacji LUCE.

Ci, którzy kochają hokej, będą mogli kibicować Luce BB, zrzeszającej również hokeistów amatorów z regionu Śląska Cieszyńskiego podczas Turnieju o Ciupagę Ondraszka, który zostanie rozegrany na cieszyńskim lodowisku w sobotę,13.12.2013r,

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: