Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Po pijaku zapomnieli, że... oddali zepsuty samochód do warsztatu

Ta libacja na długo pozostanie w pamięci dwóch mężczyzn, którzy powiadomili policję twierdząc, że w Wiśle skradziono im samochód. Okazało się, że zgłoszenie było bezpodstawne, zgłaszający kradzież mężczyźni zapomnieli, że podczas libacji alkoholowej zamówili usługę holowania pojazdu, który uległ awarii. Mundurowi jednak sprawę potraktowali poważnie i miłośnicy napojów wyskokowych teraz za to odpowiedzą?

We wtorek (28.10.2014) wieczorem do dyżurnego Komisariatu Policji w Wiśle przyszedł 67-letni i zgłosił kradzież swojej skody. W zgłoszeniu pomagał mu 45 –letni kolega, obaj jednak byli „dobrze wstawieni”  -  Nie pamiętali, gdzie ostatnio zaparkowali samochód. Twierdzili, że na pewno skradziono go w Wiśle. Straty oszacowali na 8 tysięcy złotych.  – informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji. 

Policjanci sprawę potraktowali jak najbardziej poważnie i  wszczęli poszukiwania w całym powiecie. Poszukiwania jednak nie przyniosły skutku, mundurowi nie napotkali samochodu na drogach w regionie, ani też na żadnym z wielu parkingów Wiśle. Samochód znalazł się wczoraj (30.10), jak się okazało  skoda uległa awarii...  - Obaj pozostawili auto na drodze w Jaworniku z kluczykami w środku. Następnie poszli do pensjonatu, gdzie razem pili alkohol. Podczas libacji zadzwonili do warsztatu samochodowego. Zamówili usługę usunięcia pojazdu z drogi. Niestety zapomnieli o tym fakcie, gdy zgłaszali kradzież policjantom. Gdy mężczyźni wytrzeźwieją zostaną przesłuchani. – opisuje szczegóły zdarzenia rzecznik. 

Teraz grozi im wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet aresztu.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: